Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Majdanpek timetable

saturday, 25.06.2022.
09:45 13:20 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:57
dep. 09:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:56
dep. 10:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:58
dep. 10:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 11:00
dep. 11:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:02
dep. 11:05
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:08
dep. 11:08
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:10
dep. 11:10
89 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 11:15
dep. 11:15
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 11:22
dep. 11:22
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 11:26
dep. 11:26
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 11:32
dep. 11:32
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
113 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 11:39
dep. 11:39
117 km
Velika Bresnica
arr. 11:42
dep. 11:42
119 km
Rabrovo
arr. 11:45
dep. 11:45
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
125 km
Misljenovac
arr. 11:53
dep. 11:53
127 km
Ljesnica
arr. 11:56
dep. 11:56
129 km
Sena
arr. 12:01
dep. 12:01
133 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:06
dep. 12:06
137 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 12:11
dep. 12:11
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:20
144 km
Neresnica
arr. 12:29
dep. 12:29
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 12:34
dep. 12:34
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 12:37
dep. 12:37
156 km
Voluja
arr. 12:39
dep. 12:39
158 km
Voluja, Krst
arr. 12:41
dep. 12:41
160 km
Brodica, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
162 km
Brodica, Zeleznik
arr. 12:49
dep. 12:49
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 12:51
dep. 12:51
169 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 12:57
dep. 12:57
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:20
194 km
14:15 18:00 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Pozarevac, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
86 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 15:55
dep. 15:55
96 km
Sapine
arr. 16:02
dep. 16:02
103 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 16:06
dep. 16:06
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 16:12
dep. 16:12
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
113 km
Makce, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
117 km
Velika Bresnica
arr. 16:22
dep. 16:22
119 km
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
124 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
127 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
129 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
133 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
137 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
144 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
dep. 16:56
145 km
Neresnica
arr. 17:04
dep. 17:04
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 17:09
dep. 17:09
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:12
dep. 17:12
156 km
Voluja
arr. 17:14
dep. 17:14
158 km
Voluja, Krst
arr. 17:16
dep. 17:16
160 km
Brodica, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:24
dep. 17:24
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:26
dep. 17:26
169 km
Blagojev Kamen
arr. 17:32
dep. 17:32
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:00
194 km
18:45 22:20 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 19:56
dep. 19:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 19:58
dep. 19:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:00
dep. 20:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:05
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:08
dep. 20:08
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:10
dep. 20:10
89 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 20:15
dep. 20:15
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 20:22
dep. 20:22
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 20:26
dep. 20:26
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 20:32
dep. 20:32
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
113 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 20:39
dep. 20:39
117 km
Velika Bresnica
arr. 20:42
dep. 20:42
119 km
Rabrovo
arr. 20:45
dep. 20:45
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
125 km
Misljenovac
arr. 20:53
dep. 20:53
127 km
Ljesnica
arr. 20:56
dep. 20:56
129 km
Sena
arr. 21:01
dep. 21:01
133 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 21:06
dep. 21:06
137 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 21:11
dep. 21:11
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:20
144 km
Neresnica
arr. 21:29
dep. 21:29
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 21:34
dep. 21:34
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 21:37
dep. 21:37
156 km
Voluja
arr. 21:39
dep. 21:39
158 km
Voluja, Krst
arr. 21:41
dep. 21:41
160 km
Brodica, Intersection
arr. 21:43
dep. 21:43
162 km
Brodica, Zeleznik
arr. 21:49
dep. 21:49
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 21:51
dep. 21:51
169 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 21:57
dep. 21:57
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 22:13
dep. 22:13
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
194 km
Belgrade (Beograd) - Majdanpek timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
14:15 18:00 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Pozarevac, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
86 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 15:55
dep. 15:55
96 km
Sapine
arr. 16:02
dep. 16:02
103 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 16:06
dep. 16:06
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 16:12
dep. 16:12
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
113 km
Makce, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
117 km
Velika Bresnica
arr. 16:22
dep. 16:22
119 km
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
124 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
127 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
129 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
133 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
137 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
144 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
dep. 16:56
145 km
Neresnica
arr. 17:04
dep. 17:04
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 17:09
dep. 17:09
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:12
dep. 17:12
156 km
Voluja
arr. 17:14
dep. 17:14
158 km
Voluja, Krst
arr. 17:16
dep. 17:16
160 km
Brodica, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:24
dep. 17:24
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:26
dep. 17:26
169 km
Blagojev Kamen
arr. 17:32
dep. 17:32
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:00
194 km
17:00 20:30 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:17
86 km
Sapine
arr. 18:36
dep. 18:36
103 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 18:40
dep. 18:40
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:46
dep. 18:46
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
113 km
Makce, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
117 km
Mala Bresnica
arr. 18:53
dep. 18:53
118 km
Rabrovo
arr. 18:56
dep. 18:56
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
124 km
Misljenovac
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Ljesnica
arr. 19:08
dep. 19:08
129 km
Sena
arr. 19:15
dep. 19:15
133 km
Turija kod Kuceva
arr. 19:20
dep. 19:20
137 km
Kaona kod Kuceva
arr. 19:24
dep. 19:24
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
144 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 19:31
dep. 19:31
145 km
Neresnica
arr. 19:37
dep. 19:37
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 19:40
dep. 19:40
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 19:43
dep. 19:43
156 km
Voluja
arr. 19:45
dep. 19:45
158 km
Voluja, Krst
arr. 19:47
dep. 19:47
160 km
Brodica, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
165 km
Brodica, Zeleznik
arr. 19:57
dep. 19:57
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 20:00
dep. 20:00
169 km
Blagojev Kamen
arr. 20:05
dep. 20:05
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 20:30
194 km
18:45 22:20 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 19:56
dep. 19:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 19:58
dep. 19:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:00
dep. 20:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:05
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:08
dep. 20:08
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:10
dep. 20:10
89 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 20:15
dep. 20:15
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 20:22
dep. 20:22
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 20:26
dep. 20:26
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 20:32
dep. 20:32
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
113 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 20:39
dep. 20:39
117 km
Velika Bresnica
arr. 20:42
dep. 20:42
119 km
Rabrovo
arr. 20:45
dep. 20:45
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
125 km
Misljenovac
arr. 20:53
dep. 20:53
127 km
Ljesnica
arr. 20:56
dep. 20:56
129 km
Sena
arr. 21:01
dep. 21:01
133 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 21:06
dep. 21:06
137 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 21:11
dep. 21:11
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:20
144 km
Neresnica
arr. 21:29
dep. 21:29
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 21:34
dep. 21:34
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 21:37
dep. 21:37
156 km
Voluja
arr. 21:39
dep. 21:39
158 km
Voluja, Krst
arr. 21:41
dep. 21:41
160 km
Brodica, Intersection
arr. 21:43
dep. 21:43
162 km
Brodica, Zeleznik
arr. 21:49
dep. 21:49
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 21:51
dep. 21:51
169 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 21:57
dep. 21:57
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 22:13
dep. 22:13
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
194 km
Belgrade (Beograd) - Majdanpek timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
09:45 13:20 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:57
dep. 09:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:56
dep. 10:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:58
dep. 10:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 11:00
dep. 11:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:02
dep. 11:05
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:08
dep. 11:08
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:10
dep. 11:10
89 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 11:15
dep. 11:15
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 11:22
dep. 11:22
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 11:26
dep. 11:26
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 11:32
dep. 11:32
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
113 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 11:39
dep. 11:39
117 km
Velika Bresnica
arr. 11:42
dep. 11:42
119 km
Rabrovo
arr. 11:45
dep. 11:45
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
125 km
Misljenovac
arr. 11:53
dep. 11:53
127 km
Ljesnica
arr. 11:56
dep. 11:56
129 km
Sena
arr. 12:01
dep. 12:01
133 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:06
dep. 12:06
137 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 12:11
dep. 12:11
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:20
144 km
Neresnica
arr. 12:29
dep. 12:29
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 12:34
dep. 12:34
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 12:37
dep. 12:37
156 km
Voluja
arr. 12:39
dep. 12:39
158 km
Voluja, Krst
arr. 12:41
dep. 12:41
160 km
Brodica, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
162 km
Brodica, Zeleznik
arr. 12:49
dep. 12:49
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 12:51
dep. 12:51
169 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 12:57
dep. 12:57
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:20
194 km
11:45 15:45 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 07.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 11:57
dep. 11:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 12:56
dep. 12:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:58
dep. 12:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:15
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
dep. 13:20
89 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 13:25
dep. 13:25
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 13:36
dep. 13:36
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 13:42
dep. 13:42
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
113 km
Makce, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
117 km
Velika Bresnica
arr. 13:52
dep. 13:52
119 km
Rabrovo
arr. 13:55
dep. 13:55
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
125 km
Misljenovac
arr. 14:03
dep. 14:03
127 km
Ljesnica
arr. 14:06
dep. 14:06
129 km
Sena
arr. 14:11
dep. 14:11
133 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:16
dep. 14:16
137 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
144 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:33
dep. 14:33
147.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:36
dep. 14:36
149.1 km
Neresnica
arr. 14:38
dep. 14:38
150.1 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:41
dep. 14:41
151.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
153.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:47
dep. 14:47
155.7 km
Voluja
arr. 14:49
dep. 14:49
157.3 km
Voluja, Krst
arr. 14:52
dep. 14:52
159.2 km
Brodica, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
161 km
Brodica, Zeleznik
arr. 15:01
dep. 15:01
165 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 15:03
dep. 15:03
166.6 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 15:05
dep. 15:05
168 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 15:09
dep. 15:09
170.5 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 15:22
dep. 15:22
179.8 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 15:28
dep. 15:28
183.7 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
185.5 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:45
191.8 km
14:15 18:00 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Pozarevac, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
86 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 15:55
dep. 15:55
96 km
Sapine
arr. 16:02
dep. 16:02
103 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 16:06
dep. 16:06
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 16:12
dep. 16:12
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
113 km
Makce, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
117 km
Velika Bresnica
arr. 16:22
dep. 16:22
119 km
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
124 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
127 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
129 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
133 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
137 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
144 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
dep. 16:56
145 km
Neresnica
arr. 17:04
dep. 17:04
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 17:09
dep. 17:09
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:12
dep. 17:12
156 km
Voluja
arr. 17:14
dep. 17:14
158 km
Voluja, Krst
arr. 17:16
dep. 17:16
160 km
Brodica, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:24
dep. 17:24
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:26
dep. 17:26
169 km
Blagojev Kamen
arr. 17:32
dep. 17:32
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:00
194 km
17:00 20:30 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:17
86 km
Sapine
arr. 18:36
dep. 18:36
103 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 18:40
dep. 18:40
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:46
dep. 18:46
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
113 km
Makce, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
117 km
Mala Bresnica
arr. 18:53
dep. 18:53
118 km
Rabrovo
arr. 18:56
dep. 18:56
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
124 km
Misljenovac
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Ljesnica
arr. 19:08
dep. 19:08
129 km
Sena
arr. 19:15
dep. 19:15
133 km
Turija kod Kuceva
arr. 19:20
dep. 19:20
137 km
Kaona kod Kuceva
arr. 19:24
dep. 19:24
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
144 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 19:31
dep. 19:31
145 km
Neresnica
arr. 19:37
dep. 19:37
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 19:40
dep. 19:40
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 19:43
dep. 19:43
156 km
Voluja
arr. 19:45
dep. 19:45
158 km
Voluja, Krst
arr. 19:47
dep. 19:47
160 km
Brodica, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
165 km
Brodica, Zeleznik
arr. 19:57
dep. 19:57
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 20:00
dep. 20:00
169 km
Blagojev Kamen
arr. 20:05
dep. 20:05
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 20:30
194 km
18:45 22:20 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 19:56
dep. 19:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 19:58
dep. 19:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:00
dep. 20:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:05
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:08
dep. 20:08
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:10
dep. 20:10
89 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 20:15
dep. 20:15
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 20:22
dep. 20:22
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 20:26
dep. 20:26
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 20:32
dep. 20:32
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
113 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 20:39
dep. 20:39
117 km
Velika Bresnica
arr. 20:42
dep. 20:42
119 km
Rabrovo
arr. 20:45
dep. 20:45
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
125 km
Misljenovac
arr. 20:53
dep. 20:53
127 km
Ljesnica
arr. 20:56
dep. 20:56
129 km
Sena
arr. 21:01
dep. 21:01
133 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 21:06
dep. 21:06
137 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 21:11
dep. 21:11
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:20
144 km
Neresnica
arr. 21:29
dep. 21:29
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 21:34
dep. 21:34
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 21:37
dep. 21:37
156 km
Voluja
arr. 21:39
dep. 21:39
158 km
Voluja, Krst
arr. 21:41
dep. 21:41
160 km
Brodica, Intersection
arr. 21:43
dep. 21:43
162 km
Brodica, Zeleznik
arr. 21:49
dep. 21:49
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 21:51
dep. 21:51
169 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 21:57
dep. 21:57
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 22:13
dep. 22:13
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
194 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Majdanpek su međusobno udaljena ~194 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 09:45 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.