Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Lozovik kod Velike Plane timetable

tuesday, 18.02.2020.
09:00 11:06 (02:06)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:35
dep. 09:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:42
dep. 09:42
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 09:57
dep. 09:57
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 10:05
dep. 10:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:08
dep. 10:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:20
dep. 10:20
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
57 km
Radinac, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
61 km
Vranovo
arr. 10:34
dep. 10:34
64 km
Mala Krsna
arr. 10:37
dep. 10:37
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:48
dep. 10:48
73 km
Lugavcina
arr. 10:51
dep. 10:51
75 km
Lugavcina, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:57
dep. 10:57
79 km
Saraorci, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:01
dep. 11:01
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:04
dep. 11:04
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:06
85 km
13:00 15:06 (02:06)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:42
dep. 13:42
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 13:57
dep. 13:57
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 14:05
dep. 14:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 14:08
dep. 14:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
57 km
Radinac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
61 km
Vranovo
arr. 14:34
dep. 14:34
64 km
Mala Krsna
arr. 14:37
dep. 14:37
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:48
dep. 14:48
73 km
Lugavcina
arr. 14:51
dep. 14:51
75 km
Lugavcina, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:57
dep. 14:57
79 km
Saraorci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:01
dep. 15:01
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:04
dep. 15:04
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:06
85 km
14:50 16:56 (02:06)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Bolec, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:25
dep. 15:25
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:34
dep. 15:34
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
38 km
Seone, Oresac
arr. 15:48
dep. 15:48
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 15:55
dep. 15:55
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 15:58
dep. 15:58
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:10
dep. 16:10
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
57 km
Radinac, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
61 km
Vranovo
arr. 16:24
dep. 16:24
64 km
Mala Krsna
arr. 16:27
dep. 16:27
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
73 km
Lugavcina
arr. 16:41
dep. 16:41
75 km
Lugavcina, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:47
dep. 16:47
79 km
Saraorci, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:51
dep. 16:51
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:54
dep. 16:54
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:56
85 km
16:30 18:21 (01:51)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:03
dep. 17:03
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:09
dep. 17:09
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
38 km
Seone, Oresac
arr. 17:20
dep. 17:20
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 17:25
dep. 17:25
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 17:27
dep. 17:27
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
57 km
Radinac, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
61 km
Vranovo
arr. 17:49
dep. 17:49
64 km
Mala Krsna
arr. 17:52
dep. 17:52
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
73 km
Lugavcina
arr. 18:06
dep. 18:06
75 km
Lugavcina, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:12
dep. 18:12
79 km
Saraorci, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:16
dep. 18:16
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:19
dep. 18:19
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:21
85 km
18:15 20:21 (02:06)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Bolec, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:50
dep. 18:50
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:58
dep. 18:58
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
38 km
Seone, Oresac
arr. 19:12
dep. 19:12
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 19:20
dep. 19:20
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 19:24
dep. 19:24
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:35
dep. 19:35
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
57 km
Radinac, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
61 km
Vranovo
arr. 19:49
dep. 19:49
64 km
Mala Krsna
arr. 19:52
dep. 19:52
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:03
dep. 20:03
73 km
Lugavcina
arr. 20:06
dep. 20:06
75 km
Lugavcina, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:11
dep. 20:11
79 km
Saraorci, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:16
dep. 20:16
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:19
dep. 20:19
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:21
85 km
19:30 21:36 (02:06)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:37
dep. 19:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:09
dep. 20:09
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:16
dep. 20:16
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
38 km
Seone, Oresac
arr. 20:30
dep. 20:30
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 20:37
dep. 20:37
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 20:40
dep. 20:40
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 20:50
dep. 20:50
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
57 km
Radinac, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
61 km
Vranovo
arr. 21:04
dep. 21:04
64 km
Mala Krsna
arr. 21:07
dep. 21:07
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:18
dep. 21:18
73 km
Lugavcina
arr. 21:21
dep. 21:21
75 km
Lugavcina, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:27
dep. 21:27
79 km
Saraorci, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:31
dep. 21:31
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:34
dep. 21:34
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:36
85 km
Beograd (Belgrade) - Lozovik kod Velike Plane timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
09:00 11:06 (02:06)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:35
dep. 09:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:42
dep. 09:42
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 09:57
dep. 09:57
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 10:05
dep. 10:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:08
dep. 10:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:20
dep. 10:20
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
57 km
Radinac, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
61 km
Vranovo
arr. 10:34
dep. 10:34
64 km
Mala Krsna
arr. 10:37
dep. 10:37
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:48
dep. 10:48
73 km
Lugavcina
arr. 10:51
dep. 10:51
75 km
Lugavcina, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:57
dep. 10:57
79 km
Saraorci, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:01
dep. 11:01
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:04
dep. 11:04
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:06
85 km
13:00 15:06 (02:06)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Bolec, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:42
dep. 13:42
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
38 km
Seone, Oresac
arr. 13:57
dep. 13:57
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 14:05
dep. 14:05
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 14:08
dep. 14:08
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
57 km
Radinac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
61 km
Vranovo
arr. 14:34
dep. 14:34
64 km
Mala Krsna
arr. 14:37
dep. 14:37
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:48
dep. 14:48
73 km
Lugavcina
arr. 14:51
dep. 14:51
75 km
Lugavcina, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:57
dep. 14:57
79 km
Saraorci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:01
dep. 15:01
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:04
dep. 15:04
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:06
85 km
14:50 16:56 (02:06)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Bolec, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:25
dep. 15:25
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:34
dep. 15:34
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
38 km
Seone, Oresac
arr. 15:48
dep. 15:48
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 15:55
dep. 15:55
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 15:58
dep. 15:58
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:10
dep. 16:10
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
57 km
Radinac, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
61 km
Vranovo
arr. 16:24
dep. 16:24
64 km
Mala Krsna
arr. 16:27
dep. 16:27
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
73 km
Lugavcina
arr. 16:41
dep. 16:41
75 km
Lugavcina, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:47
dep. 16:47
79 km
Saraorci, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:51
dep. 16:51
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:54
dep. 16:54
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:56
85 km
16:30 18:21 (01:51)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:03
dep. 17:03
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:09
dep. 17:09
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
38 km
Seone, Oresac
arr. 17:20
dep. 17:20
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 17:25
dep. 17:25
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 17:27
dep. 17:27
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:35
dep. 17:35
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
57 km
Radinac, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
61 km
Vranovo
arr. 17:49
dep. 17:49
64 km
Mala Krsna
arr. 17:52
dep. 17:52
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
73 km
Lugavcina
arr. 18:06
dep. 18:06
75 km
Lugavcina, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:12
dep. 18:12
79 km
Saraorci, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:16
dep. 18:16
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:19
dep. 18:19
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:21
85 km
18:15 20:21 (02:06)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Bolec, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:50
dep. 18:50
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:58
dep. 18:58
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
38 km
Seone, Oresac
arr. 19:12
dep. 19:12
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 19:20
dep. 19:20
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 19:24
dep. 19:24
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:35
dep. 19:35
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
57 km
Radinac, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
61 km
Vranovo
arr. 19:49
dep. 19:49
64 km
Mala Krsna
arr. 19:52
dep. 19:52
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:03
dep. 20:03
73 km
Lugavcina
arr. 20:06
dep. 20:06
75 km
Lugavcina, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:11
dep. 20:11
79 km
Saraorci, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:16
dep. 20:16
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:19
dep. 20:19
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:21
85 km
19:30 21:36 (02:06)
BAS - Central bus stationŠkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:37
dep. 19:37
5 km
Bolec, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
19 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:09
dep. 20:09
26 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:16
dep. 20:16
31 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
38 km
Seone, Oresac
arr. 20:30
dep. 20:30
41 km
Smederevo, Jugovo
arr. 20:37
dep. 20:37
46 km
Smederevo, Prevoz
arr. 20:40
dep. 20:40
48 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
53 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
54 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 20:50
dep. 20:50
55 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
57 km
Radinac, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
58 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
60 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
61 km
Vranovo
arr. 21:04
dep. 21:04
64 km
Mala Krsna
arr. 21:07
dep. 21:07
66 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
67 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
69 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
71 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:18
dep. 21:18
73 km
Lugavcina
arr. 21:21
dep. 21:21
75 km
Lugavcina, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
76 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:27
dep. 21:27
79 km
Saraorci, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
80 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:31
dep. 21:31
82 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:34
dep. 21:34
84 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:36
85 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Lozovik kod Velike Plane su međusobno udaljena ~85 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 51min., a najduže 02h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.