Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Lovcenac timetable

thursday, 23.05.2019.
04:30 07:10 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 04:41
dep. 04:41
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 04:55
dep. 04:55
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
33 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
43 km
arr. 05:31
dep. 05:31
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
dep. 05:54
74 km
arr. 06:02
dep. 06:10
80 km
arr. 06:33
dep. 06:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
112 km
Feketic, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
128 km
Lovcenac, Center
arr. 07:10
130 km
06:50 09:25 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
43 km
arr. 07:51
dep. 07:51
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
74 km
arr. 08:22
dep. 08:25
80 km
arr. 08:48
dep. 08:48
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:03
dep. 09:03
112 km
Feketic, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
128 km
Lovcenac, Center
arr. 09:25
130 km
09:00 11:40 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 09:11
dep. 09:11
6 km
arr. 10:32
dep. 10:40
80 km
arr. 11:03
dep. 11:03
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:18
112 km
Feketic, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
128 km
Lovcenac, Center
arr. 11:40
130 km
10:55 13:22 (02:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:05
dep. 11:05
6 km
arr. 12:15
dep. 12:25
80 km
arr. 12:47
dep. 12:47
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:02
112 km
Feketic, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
128 km
Lovcenac, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
130 km
Lovcenac, Mlin
arr. 13:22
132 km
13:00 15:40 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
arr. 14:32
dep. 14:40
80 km
arr. 15:03
dep. 15:03
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:18
112 km
Feketic, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
128 km
Lovcenac, Center
arr. 15:40
130 km
13:50 16:45 (02:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:00
dep. 14:00
6 km
arr. 15:35
dep. 15:45
80 km
arr. 16:07
dep. 16:07
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
112 km
Feketic, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
128 km
Lovcenac, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
130 km
Lovcenac, Mlin
arr. 16:45
132 km
16:00 18:20 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
arr. 17:10
dep. 17:20
80 km
arr. 17:43
dep. 17:43
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:58
dep. 17:58
112 km
Feketic, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
128 km
Lovcenac, Center
arr. 18:20
130 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Lovcenac su međusobno udaljena ~131 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.