Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Lopare timetable

monday, 17.02.2020.
16:45 20:15 (03:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2021.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Simanovci
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Pecinci
arr. 17:25
dep. 17:25
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
71 km
Martinci
arr. 18:10
dep. 18:10
85 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:20
dep. 18:20
92 km
Bosut
arr. 18:32
dep. 18:32
103 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:39
dep. 18:39
109 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
113 km
Balatun, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
116 km
Brodac Donji, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
120 km
Trnjaci, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
124 km
Dvorovi, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
134 km
Hase, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
140 km
Zagoni, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
142 km
Zagoni, P
arr. 19:28
dep. 19:28
143 km
Suvo Polje, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
148 km
Ravno Polje, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
151 km
Ugljevicka Obrijez, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
153 km
Ugljevik, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
156 km
Ugljevik, Termoelektrana
arr. 19:48
dep. 19:48
158 km
Malesevci, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
161 km
Tobut, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
164 km
Tobut, S
arr. 20:00
dep. 20:00
167 km
Tobut, Jekici
arr. 20:03
dep. 20:03
169 km
Vukosavci, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
171 km
Vukosavci, Zajednice
arr. 20:09
dep. 20:09
173 km
Lopare, Gradevina
arr. 20:12
dep. 20:12
175 km
Lopare, Center
arr. 20:15
177 km
Beograd (Belgrade) - Lopare timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
16:45 20:15 (03:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2021.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Simanovci
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Pecinci
arr. 17:25
dep. 17:25
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
71 km
Martinci
arr. 18:10
dep. 18:10
85 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:20
dep. 18:20
92 km
Bosut
arr. 18:32
dep. 18:32
103 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:39
dep. 18:39
109 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
113 km
Balatun, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
116 km
Brodac Donji, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
120 km
Trnjaci, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
124 km
Dvorovi, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
134 km
Hase, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
140 km
Zagoni, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
142 km
Zagoni, P
arr. 19:28
dep. 19:28
143 km
Suvo Polje, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
148 km
Ravno Polje, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
151 km
Ugljevicka Obrijez, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
153 km
Ugljevik, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
156 km
Ugljevik, Termoelektrana
arr. 19:48
dep. 19:48
158 km
Malesevci, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
161 km
Tobut, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
164 km
Tobut, S
arr. 20:00
dep. 20:00
167 km
Tobut, Jekici
arr. 20:03
dep. 20:03
169 km
Vukosavci, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
171 km
Vukosavci, Zajednice
arr. 20:09
dep. 20:09
173 km
Lopare, Gradevina
arr. 20:12
dep. 20:12
175 km
Lopare, Center
arr. 20:15
177 km
Beograd (Belgrade) - Lopare timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
16:45 20:15 (03:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2021.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Simanovci
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Pecinci
arr. 17:25
dep. 17:25
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
71 km
Martinci
arr. 18:10
dep. 18:10
85 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:20
dep. 18:20
92 km
Bosut
arr. 18:32
dep. 18:32
103 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:39
dep. 18:39
109 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
113 km
Balatun, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
116 km
Brodac Donji, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
120 km
Trnjaci, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
124 km
Dvorovi, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
134 km
Hase, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
140 km
Zagoni, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
142 km
Zagoni, P
arr. 19:28
dep. 19:28
143 km
Suvo Polje, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
148 km
Ravno Polje, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
151 km
Ugljevicka Obrijez, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
153 km
Ugljevik, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
156 km
Ugljevik, Termoelektrana
arr. 19:48
dep. 19:48
158 km
Malesevci, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
161 km
Tobut, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
164 km
Tobut, S
arr. 20:00
dep. 20:00
167 km
Tobut, Jekici
arr. 20:03
dep. 20:03
169 km
Vukosavci, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
171 km
Vukosavci, Zajednice
arr. 20:09
dep. 20:09
173 km
Lopare, Gradevina
arr. 20:12
dep. 20:12
175 km
Lopare, Center
arr. 20:15
177 km
Beograd (Belgrade) - Lopare timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
16:45 20:15 (03:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2021.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Simanovci
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Pecinci
arr. 17:25
dep. 17:25
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
71 km
Martinci
arr. 18:10
dep. 18:10
85 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:20
dep. 18:20
92 km
Bosut
arr. 18:32
dep. 18:32
103 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:39
dep. 18:39
109 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
113 km
Balatun, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
116 km
Brodac Donji, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
120 km
Trnjaci, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
124 km
Dvorovi, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
134 km
Hase, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
140 km
Zagoni, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
142 km
Zagoni, P
arr. 19:28
dep. 19:28
143 km
Suvo Polje, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
148 km
Ravno Polje, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
151 km
Ugljevicka Obrijez, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
153 km
Ugljevik, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
156 km
Ugljevik, Termoelektrana
arr. 19:48
dep. 19:48
158 km
Malesevci, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
161 km
Tobut, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
164 km
Tobut, S
arr. 20:00
dep. 20:00
167 km
Tobut, Jekici
arr. 20:03
dep. 20:03
169 km
Vukosavci, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
171 km
Vukosavci, Zajednice
arr. 20:09
dep. 20:09
173 km
Lopare, Gradevina
arr. 20:12
dep. 20:12
175 km
Lopare, Center
arr. 20:15
177 km
Beograd (Belgrade) - Lopare timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
16:45 20:15 (03:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2021.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Simanovci
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Pecinci
arr. 17:25
dep. 17:25
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
71 km
Martinci
arr. 18:10
dep. 18:10
85 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:20
dep. 18:20
92 km
Bosut
arr. 18:32
dep. 18:32
103 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:39
dep. 18:39
109 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
113 km
Balatun, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
116 km
Brodac Donji, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
120 km
Trnjaci, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
124 km
Dvorovi, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
134 km
Hase, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
140 km
Zagoni, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
142 km
Zagoni, P
arr. 19:28
dep. 19:28
143 km
Suvo Polje, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
148 km
Ravno Polje, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
151 km
Ugljevicka Obrijez, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
153 km
Ugljevik, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
156 km
Ugljevik, Termoelektrana
arr. 19:48
dep. 19:48
158 km
Malesevci, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
161 km
Tobut, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
164 km
Tobut, S
arr. 20:00
dep. 20:00
167 km
Tobut, Jekici
arr. 20:03
dep. 20:03
169 km
Vukosavci, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
171 km
Vukosavci, Zajednice
arr. 20:09
dep. 20:09
173 km
Lopare, Gradevina
arr. 20:12
dep. 20:12
175 km
Lopare, Center
arr. 20:15
177 km
Beograd (Belgrade) - Lopare timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
16:45 20:15 (03:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2021.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Simanovci
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Pecinci
arr. 17:25
dep. 17:25
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
71 km
Martinci
arr. 18:10
dep. 18:10
85 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:20
dep. 18:20
92 km
Bosut
arr. 18:32
dep. 18:32
103 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:39
dep. 18:39
109 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
113 km
Balatun, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
116 km
Brodac Donji, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
120 km
Trnjaci, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
124 km
Dvorovi, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
134 km
Hase, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
140 km
Zagoni, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
142 km
Zagoni, P
arr. 19:28
dep. 19:28
143 km
Suvo Polje, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
148 km
Ravno Polje, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
151 km
Ugljevicka Obrijez, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
153 km
Ugljevik, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
156 km
Ugljevik, Termoelektrana
arr. 19:48
dep. 19:48
158 km
Malesevci, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
161 km
Tobut, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
164 km
Tobut, S
arr. 20:00
dep. 20:00
167 km
Tobut, Jekici
arr. 20:03
dep. 20:03
169 km
Vukosavci, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
171 km
Vukosavci, Zajednice
arr. 20:09
dep. 20:09
173 km
Lopare, Gradevina
arr. 20:12
dep. 20:12
175 km
Lopare, Center
arr. 20:15
177 km
Beograd (Belgrade) - Lopare timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
16:45 20:15 (03:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2021.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Simanovci
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Pecinci
arr. 17:25
dep. 17:25
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
71 km
Martinci
arr. 18:10
dep. 18:10
85 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:20
dep. 18:20
92 km
Bosut
arr. 18:32
dep. 18:32
103 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:39
dep. 18:39
109 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
113 km
Balatun, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
116 km
Brodac Donji, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
120 km
Trnjaci, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
124 km
Dvorovi, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
134 km
Hase, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
140 km
Zagoni, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
142 km
Zagoni, P
arr. 19:28
dep. 19:28
143 km
Suvo Polje, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
148 km
Ravno Polje, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
151 km
Ugljevicka Obrijez, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
153 km
Ugljevik, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
156 km
Ugljevik, Termoelektrana
arr. 19:48
dep. 19:48
158 km
Malesevci, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
161 km
Tobut, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
164 km
Tobut, S
arr. 20:00
dep. 20:00
167 km
Tobut, Jekici
arr. 20:03
dep. 20:03
169 km
Vukosavci, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
171 km
Vukosavci, Zajednice
arr. 20:09
dep. 20:09
173 km
Lopare, Gradevina
arr. 20:12
dep. 20:12
175 km
Lopare, Center
arr. 20:15
177 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Lopare su međusobno udaljena ~177 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 16:45 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.