Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Ljubovija timetable

monday, 20.08.2018.
07:00 12:00 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:00
dep. 08:00
61 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:09
dep. 08:09
70 km
Platicevo, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
77 km
Klenak, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
81 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
90 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
96 km
Slepcevic, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
101 km
Duvaniste, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
106 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
118 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
126 km
Jelav, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
139 km
Loznica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 09:55
dep. 09:55
150 km
Brasina, Dom
arr. 10:25
dep. 10:25
159 km
Donja Borina, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
162 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
165 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
170 km
Budisic
arr. 10:55
dep. 10:55
179 km
Amajic
arr. 11:05
dep. 11:05
182 km
Culine
arr. 11:08
dep. 11:08
185 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 11:22
dep. 11:22
193 km
Crnca, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
197 km
Uzovnica
arr. 11:40
dep. 11:40
203 km
Lonjin, Usce
arr. 11:45
dep. 11:45
206 km
Lonjin
arr. 11:48
dep. 11:48
208 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:55
213 km
07:15 11:30 (04:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Milorci
arr. 08:14
dep. 08:14
55 km
Bogdanovica
arr. 08:20
dep. 08:20
60 km
arr. 08:23
dep. 08:23
63 km
Murgas
arr. 08:29
dep. 08:29
68 km
Slovac
arr. 08:38
dep. 08:38
76 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:47
dep. 08:47
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:15
96 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:23
dep. 09:23
104 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
111 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:38
dep. 09:38
117 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:42
dep. 09:42
121 km
Dragijevica
arr. 09:45
dep. 09:45
124 km
Osecina, Center
arr. 09:55
dep. 10:10
130 km
Osecina, Jadar
arr. 10:15
dep. 10:15
133 km
Belotic kod Osecine
arr. 10:17
dep. 10:17
134 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 10:25
dep. 10:25
136 km
Bastav, S. kuce
arr. 10:31
dep. 10:31
139 km
Gunjaci
arr. 10:35
dep. 10:35
143 km
Pecka, Center
arr. 10:40
dep. 10:45
147 km
Carina
arr. 10:52
dep. 10:52
150 km
Skadar, Proslop
arr. 11:00
dep. 11:00
153 km
Gornja Ljubovida
arr. 11:12
dep. 11:12
158 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 11:15
dep. 11:15
161 km
Donja Ljubovida
arr. 11:25
dep. 11:25
165 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:30
170 km
08:30 12:20 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Jarak, 4
arr. 09:30
dep. 09:30
62 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 09:35
dep. 09:35
66 km
Platicevo, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
72 km
Klenak, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 10:55
dep. 10:55
146 km
Brasina, Auto kamp
arr. 11:03
dep. 11:03
153 km
Brasina, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
161 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 11:20
dep. 11:20
166 km
Amajic
arr. 11:35
dep. 11:35
178 km
Culine
arr. 11:40
dep. 11:40
181 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 11:50
dep. 11:50
189 km
Crnca, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
193 km
Uzovnica
arr. 12:05
dep. 12:05
199 km
Lonjin, Usce
arr. 12:10
dep. 12:10
202 km
Ljubovija, Bus station
arr. 12:20
209 km
09:30 13:45 (04:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 10:39
dep. 10:39
66 km
Platicevo
arr. 10:45
dep. 10:45
72 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
86 km
Slepcevic, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
97 km
Petlovaca, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
129 km
Loznica, Bus station
arr. 11:58
dep. 11:58
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 12:05
dep. 12:15
146 km
Brasina, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
158 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
166 km
Budisic
arr. 12:48
dep. 12:48
178 km
Culine
arr. 13:03
dep. 13:03
181 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 13:18
dep. 13:18
189 km
Crnca
arr. 13:25
dep. 13:25
193 km
Uzovnica
arr. 13:35
dep. 13:35
203 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:40
dep. 13:40
205 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
209 km
10:45 15:05 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:45
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
arr. 10:59
dep. 10:59
6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
170 km
Budisic
arr. 14:10
dep. 14:10
178 km
Amajic
arr. 14:18
dep. 14:18
182 km
Culine
arr. 14:23
dep. 14:23
185 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:05
213 km
12:30 16:20 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:24
dep. 13:24
55 km
Jarak, 4
arr. 13:30
dep. 13:30
62 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Platicevo, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
72 km
Klenak, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 14:55
dep. 14:55
146 km
Brasina, Auto kamp
arr. 15:03
dep. 15:03
153 km
Brasina, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
161 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 15:20
dep. 15:20
166 km
Amajic
arr. 15:35
dep. 15:35
178 km
Culine
arr. 15:40
dep. 15:40
181 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 15:50
dep. 15:50
189 km
Crnca, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
193 km
Uzovnica
arr. 16:05
dep. 16:05
199 km
Lonjin, Usce
arr. 16:10
dep. 16:10
202 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:20
209 km
13:00 17:15 (04:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
48 km
Milorci
arr. 13:59
dep. 13:59
55 km
Bogdanovica
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
arr. 14:08
dep. 14:08
63 km
Murgas
arr. 14:14
dep. 14:14
68 km
Slovac
arr. 14:23
dep. 14:23
76 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:32
dep. 14:32
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
96 km
Zlataric, Ribari
arr. 15:08
dep. 15:08
104 km
Pricevic
arr. 15:15
dep. 15:15
111 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
117 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:27
dep. 15:27
121 km
Dragijevica
arr. 15:30
dep. 15:30
124 km
Osecina, Center
arr. 15:40
dep. 15:55
130 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
dep. 16:00
133 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:02
dep. 16:02
134 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:10
dep. 16:10
136 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:16
dep. 16:16
139 km
Gunjaci
arr. 16:20
dep. 16:20
143 km
Pecka, Center
arr. 16:25
dep. 16:30
147 km
Carina
arr. 16:37
dep. 16:37
150 km
Skadar, Proslop
arr. 16:45
dep. 16:45
153 km
Gornja Ljubovida
arr. 16:57
dep. 16:57
158 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 17:00
dep. 17:00
161 km
Donja Ljubovida
arr. 17:10
dep. 17:10
165 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:15
170 km
13:45 17:55 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:54
dep. 14:54
66 km
Platicevo
arr. 15:00
dep. 15:00
72 km
Sabac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
86 km
Slepcevic, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
97 km
Petlovaca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
129 km
Loznica, Bus station
arr. 16:13
dep. 16:13
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 16:20
dep. 16:30
146 km
Brasina, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
158 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
166 km
Budisic
arr. 17:00
dep. 17:00
178 km
Culine
arr. 17:15
dep. 17:15
181 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:30
dep. 17:30
189 km
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
193 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
203 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
205 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
209 km
15:30 19:10 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:10
dep. 16:10
59 km
Jarak, 4
arr. 16:15
dep. 16:15
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
70 km
Platicevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
77 km
Sabac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
90 km
Slepcevic, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
101 km
Duvaniste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
106 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
118 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
126 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
136 km
Loznica, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Banja Koviljaca, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
150 km
Brasina, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
159 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
162 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
165 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
170 km
Amajic
arr. 18:30
dep. 18:30
183 km
Culine
arr. 18:35
dep. 18:35
188 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 18:45
dep. 18:45
193 km
Crnca
arr. 18:55
dep. 18:55
198 km
Uzovnica
arr. 19:00
dep. 19:00
203 km
Lonjin
arr. 19:05
dep. 19:05
208 km
Ljubovija, Bus station
arr. 19:10
213 km
16:30 20:20 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Jarak, 4
arr. 17:30
dep. 17:30
62 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:35
dep. 17:35
66 km
Platicevo, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
72 km
Klenak, Center
arr. 17:49
dep. 17:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:55
dep. 18:55
146 km
Brasina, Auto kamp
arr. 19:03
dep. 19:03
153 km
Brasina, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
161 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:20
dep. 19:20
166 km
Amajic
arr. 19:35
dep. 19:35
178 km
Culine
arr. 19:40
dep. 19:40
181 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:50
dep. 19:50
189 km
Crnca, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
193 km
Uzovnica
arr. 20:05
dep. 20:05
199 km
Lonjin, Usce
arr. 20:10
dep. 20:10
202 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:20
209 km
17:45 21:50 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:45
arr. 17:52
dep. 17:52
3 km
arr. 17:55
dep. 17:55
6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
170 km
Amajic
arr. 21:15
dep. 21:15
182 km
Culine
arr. 21:20
dep. 21:20
185 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 21:30
dep. 21:30
193 km
Crnca
arr. 21:35
dep. 21:35
197 km
Uzovnica
arr. 21:40
dep. 21:40
203 km
Ljubovija, Bus station
arr. 21:50
213 km
18:00 21:57 (03:57)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:13
dep. 19:13
68 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:18
dep. 19:18
73 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 19:21
dep. 19:21
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
81 km
Divci kod Valjeva
arr. 19:29
dep. 19:29
84 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 19:33
dep. 19:33
86 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
88 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
89 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
90 km
Goric kod Valjeva
arr. 19:38
dep. 19:38
91 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
92 km
Valjevo, Most
arr. 19:41
dep. 19:41
94 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
95 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
96 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
97.6 km
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 20:12
dep. 20:12
100.4 km
Zlataric, Ribari
arr. 20:17
dep. 20:17
104.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 20:22
dep. 20:22
108.7 km
Pricevic
arr. 20:25
dep. 20:25
111.1 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 20:28
dep. 20:28
113.7 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 20:32
dep. 20:32
116.7 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 20:37
dep. 20:37
120.5 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 20:41
dep. 20:41
123.7 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 20:44
dep. 20:44
126.6 km
Osecina, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
129.6 km
Osecina, AS
arr. 20:49
dep. 20:49
130.2 km
Osecina, Jadar
arr. 20:54
dep. 20:54
132.5 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
136 km
Bastav, S. kuce
arr. 21:04
dep. 21:04
139.1 km
Gunjaci, centar
arr. 21:10
dep. 21:10
143.2 km
Pecka, Center
arr. 21:17
dep. 21:17
147.1 km
Skadar, Proslop
arr. 21:28
dep. 21:28
152.5 km
Gornja Ljubovida
arr. 21:43
dep. 21:43
159 km
Donja Ljubovida
arr. 21:50
dep. 21:50
164.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 21:57
170 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Ljubovija su međusobno udaljena ~201 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 05h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.