Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Leskovac timetable

saturday, 18.08.2018.
00:45 05:42 (04:57)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:45
Aleksinac, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:07
205 km
Nis, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:42
281 km
04:45 09:02 (04:17)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:45
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:10
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:02
281 km
06:30 11:00 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
dep. 10:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
280 km
07:05 11:32 (04:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:05
Nis, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:40
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:32
281 km
07:50 11:35 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:50
Nis, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
235 km
arr. 10:55
dep. 10:55
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:35
283 km
08:25 12:55 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:31
dep. 08:31
3.4 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:49
dep. 10:00
110.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:05
dep. 12:05
255.1 km
Nis, Biljur
arr. 12:10
dep. 12:10
259.1 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:55
302.1 km
09:30 13:10 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Velika Plana, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:41
90 km
Nis, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:30
237.1 km
arr. 12:35
dep. 12:35
239.1 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:10
279.1 km
09:30 14:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Jagodina, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:27
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
144 km
Paracin, Bus station
arr. 11:51
dep. 11:53
152 km
Razanj, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:25
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:52
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
236 km
arr. 13:34
dep. 13:34
238 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:20
281 km
10:55 14:50 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
281 km
11:20 16:17 (04:57)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Jagodina, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:17
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
144 km
Paracin, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:43
152 km
Razanj, Bus station
arr. 14:13
dep. 14:15
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:42
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:25
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:17
281 km
13:20 17:00 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:20
Nis, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
245 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:00
290 km
14:20 18:37 (04:17)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Nis, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:45
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:37
281 km
14:30 19:00 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
83 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
dep. 18:15
233 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
283 km
14:45 19:00 (04:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
236 km
arr. 18:15
dep. 18:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
281 km
15:25 19:30 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Aleksinac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:30
281 km
15:30 19:10 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Leskovac, Bus station
arr. 19:10
280 km
15:50 19:54 (04:04)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:50
Lapovo, Bus station
arr. 17:11
dep. 17:27
108 km
Nis, Bus station
arr. 19:04
dep. 19:14
240 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:54
285 km
16:04 19:54 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:04
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:07
dep. 16:08
3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:38
260 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:54
281 km
16:30 20:35 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Nis, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
235 km
arr. 19:30
dep. 19:30
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:15
283 km
17:45 22:05 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:45
Razanj, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:10
182 km
Nis, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
237.1 km
arr. 21:07
dep. 21:07
239.3 km
Leskovac, Bus station
arr. 22:05
287.3 km
18:05 22:21 (04:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
281 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
283.2 km
18:20 22:50 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:20
Velika Plana, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
236 km
arr. 22:05
dep. 22:05
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 22:50
280 km
18:21 00:03 (05:42)
Topcider
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 18:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:30
dep. 18:32
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:22
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:12
165 km
Paracin, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
191 km
Stalac, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 22:32
dep. 22:33
239 km
arr. 23:06
dep. 23:19
271 km
Leskovac, Railway station
arr. 00:03
320 km
18:45 22:05 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:52
dep. 18:52
3.4 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 21:42
dep. 21:43
256.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 22:05
277.6 km
19:10 22:10 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:10
Leskovac, Bus station
arr. 22:10
284 km
20:00 00:05 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Nis, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:15
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:05
286.2 km
21:00 00:40 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Nis, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
240 km
arr. 00:05
dep. 00:05
242 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:40
283 km
23:15 03:42 (04:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:15
Nis, Bus station
arr. 02:25
dep. 02:50
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 03:42
281 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Leskovac su međusobno udaljena ~285 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 05h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:45 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.