Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Lapovo timetable

tuesday, 20.11.2018.
04:00 06:15 (02:15)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:00
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 04:17
dep. 04:18
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:29
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:45
dep. 04:46
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:54
dep. 04:54
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:23
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
75 km
arr. 05:31
dep. 05:31
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:46
dep. 05:47
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:55
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
112 km
arr. 06:09
dep. 06:10
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:13
dep. 06:13
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 06:15
122 km
06:40 08:39 (01:59)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:57
dep. 06:59
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
112 km
arr. 08:34
dep. 08:35
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 08:39
122 km
06:55 08:40 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:55
Lapovo, Bus station
arr. 08:40
109.5 km
07:35 09:47 (02:12)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:52
dep. 07:53
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:03
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:19
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:27
dep. 08:28
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
75 km
arr. 09:04
dep. 09:04
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:19
dep. 09:20
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:28
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:32
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
112 km
arr. 09:42
dep. 09:43
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:47
122 km
08:00 09:35 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lapovo, Bus station
arr. 09:35
110 km
10:00 11:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Lapovo, Bus station
arr. 11:30
110 km
11:45 13:20 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Lapovo, Bus station
arr. 13:20
110 km
12:55 15:00 (02:05)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:55
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:12
dep. 13:13
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:23
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 13:49
dep. 13:50
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 13:58
dep. 13:59
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:06
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:09
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
75 km
arr. 14:17
dep. 14:17
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:32
dep. 14:33
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:41
dep. 14:41
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:45
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
112 km
arr. 14:55
dep. 14:56
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:00
122 km
13:25 14:55 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:31
dep. 13:31
3.4 km
Lapovo, Bus station
arr. 14:55
109.9 km
15:15 16:50 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Lapovo, Bus station
arr. 16:50
110 km
15:22 17:42 (02:20)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 15:22
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:31
dep. 15:32
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:42
dep. 15:43
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:19
dep. 16:20
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
75 km
arr. 16:53
dep. 16:53
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:14
dep. 17:15
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
112 km
arr. 17:37
dep. 17:37
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 17:40
dep. 17:40
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 17:42
122 km
15:50 17:27 (01:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:50
Lapovo, Bus station
arr. 17:11
108 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Lapovo, Bus station
arr. 18:30
110 km
17:20 19:15 (01:55)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:37
dep. 17:38
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
112 km
arr. 19:10
dep. 19:11
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:15
122 km
19:30 21:05 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Lapovo, Bus station
arr. 21:05
110 km
19:51 22:02 (02:11)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:51
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:08
dep. 20:09
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:37
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:59
dep. 21:00
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:10
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:15
75 km
arr. 21:18
dep. 21:18
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:21
dep. 21:22
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:27
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:33
dep. 21:34
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:38
dep. 21:39
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:42
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:46
dep. 21:46
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:50
112 km
arr. 21:56
dep. 21:57
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 22:00
dep. 22:00
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 22:02
122 km
20:45 22:40 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:51
dep. 20:51
3.4 km
Lapovo, Bus station
arr. 22:10
109.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Lapovo su međusobno udaljena ~115 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.