Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Lapovo timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:05 06:19 (02:14)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:05
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 04:12
dep. 04:13
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 04:19
dep. 04:20
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:30
dep. 04:31
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:51
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:59
dep. 05:06
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:23
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
75 km
arr. 05:34
dep. 05:34
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:43
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:49
dep. 05:50
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
112 km
arr. 06:13
dep. 06:14
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 06:19
122 km
06:10 08:02 (01:52)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:17
dep. 06:18
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:04
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:29
dep. 07:30
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 07:39
dep. 07:40
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
112 km
arr. 07:57
dep. 07:58
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 08:02
122 km
06:55 08:40 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:55
Lapovo, Bus station
arr. 08:40
109.5 km
07:19 09:32 (02:13)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:19
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:26
dep. 07:27
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:33
dep. 07:34
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:53
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:57
dep. 07:58
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 08:04
dep. 08:04
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:23
dep. 08:24
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:43
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
75 km
arr. 08:51
dep. 08:51
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:54
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:05
dep. 09:05
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:10
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:18
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
112 km
arr. 09:28
dep. 09:28
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:32
122 km
08:00 09:35 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lapovo, Bus station
arr. 09:35
110 km
10:00 11:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Lapovo, Bus station
arr. 11:30
110 km
11:45 13:20 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Lapovo, Bus station
arr. 13:20
110 km
13:25 14:55 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:31
dep. 13:31
3.4 km
Lapovo, Bus station
arr. 14:55
109.9 km
13:30 15:39 (02:09)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:37
dep. 13:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:44
dep. 13:45
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 14:00
dep. 14:01
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 14:07
dep. 14:08
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 14:27
dep. 14:28
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 14:36
dep. 14:37
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:44
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:52
75 km
arr. 14:55
dep. 14:55
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:04
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:10
dep. 15:11
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:20
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:28
112 km
arr. 15:34
dep. 15:35
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:39
122 km
15:15 16:50 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Lapovo, Bus station
arr. 16:50
110 km
15:30 17:40 (02:10)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:44
dep. 15:45
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:55
24 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:00
dep. 16:00
28 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:06
dep. 16:06
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:25
dep. 16:26
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
75 km
arr. 16:53
dep. 16:53
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:56
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:00
dep. 17:05
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:11
dep. 17:12
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:21
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
112 km
arr. 17:35
dep. 17:36
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 17:40
122 km
15:50 17:27 (01:37)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:50
Lapovo, Bus station
arr. 17:11
108 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Lapovo, Bus station
arr. 18:30
110 km
17:30 19:21 (01:51)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:37
dep. 17:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:44
dep. 17:44
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:49
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:58
dep. 18:59
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
112 km
arr. 19:16
dep. 19:17
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:21
122 km
19:30 21:05 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Lapovo, Bus station
arr. 21:05
110 km
19:48 22:04 (02:16)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:48
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:55
dep. 19:56
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:02
dep. 20:03
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:14
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:47
dep. 20:52
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:08
dep. 21:09
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:12
dep. 21:12
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
75 km
arr. 21:20
dep. 21:20
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:28
dep. 21:29
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:35
dep. 21:36
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:40
dep. 21:41
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:45
dep. 21:45
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:49
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
112 km
arr. 21:59
dep. 22:00
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 22:04
122 km
20:45 22:40 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:51
dep. 20:51
3.4 km
Lapovo, Bus station
arr. 22:10
109.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Lapovo su međusobno udaljena ~115 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.