Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kursumlija timetable

friday, 23.11.2018.
00:30 05:25 (04:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:30
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
236 km
arr. 04:05
dep. 04:05
238 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
277 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
281 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
282 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
284 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
287 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
301 km
05:45 09:55 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:45
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
196 km
Blace, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
246 km
Beloljin
arr. 09:33
dep. 09:33
258 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:55
276 km
05:50 10:50 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:30
205 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
236 km
arr. 09:05
dep. 09:05
238 km
arr. 09:08
dep. 09:08
240 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 09:10
dep. 09:10
242 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
246 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 09:20
dep. 09:20
250 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
253 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
259 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
262 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
277 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
281 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
282 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
284 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
287 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
289 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
293 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
296 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
301 km
09:00 13:35 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Aleksinac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
236 km
arr. 12:20
dep. 12:20
238 km
Merosina
arr. 12:35
dep. 12:35
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:06
dep. 13:06
277 km
Bresnicic
arr. 13:10
dep. 13:10
281 km
Kondzelj
arr. 13:12
dep. 13:12
282 km
Beloljin
arr. 13:15
dep. 13:15
284 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:19
dep. 13:19
287 km
Barlovo
arr. 13:27
dep. 13:27
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:32
dep. 13:32
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:35
301 km
10:00 14:13 (04:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Pojate
arr. 12:10
dep. 12:10
171 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
196 km
Zlatari
arr. 13:14
dep. 13:14
228 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
246 km
Beloljin
arr. 13:48
dep. 13:48
258 km
Kursumlija, Intersection
arr. 14:13
276 km
10:00 14:15 (04:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Kursumlija, Bus station
arr. 14:15
276 km
11:50 16:30 (04:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:50
Nis, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
236 km
arr. 15:05
dep. 15:05
238 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:10
dep. 15:10
242 km
Merosina
arr. 15:25
dep. 15:25
253 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:42
dep. 15:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
dep. 15:53
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:00
dep. 16:00
277 km
Beloljin
arr. 16:10
dep. 16:10
284 km
Kursumlija, Bus station
arr. 16:30
301 km
14:30 19:25 (04:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Aleksinac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
236 km
arr. 18:05
dep. 18:05
238 km
Merosina
arr. 18:20
dep. 18:20
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:56
dep. 18:56
277 km
Bresnicic
arr. 19:00
dep. 19:00
281 km
Kondzelj
arr. 19:02
dep. 19:02
282 km
Beloljin
arr. 19:05
dep. 19:05
284 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:09
dep. 19:09
287 km
Barlovo
arr. 19:17
dep. 19:17
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:22
dep. 19:22
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:25
301 km
15:10 19:30 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:10
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196 km
Blace, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
246 km
Kasevar
arr. 18:53
dep. 18:53
250 km
Kasevar, Janjići
arr. 18:55
dep. 18:55
251 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
254 km
Donje Grgure
arr. 19:05
dep. 19:05
258 km
Barbatovac
arr. 19:10
dep. 19:10
261 km
Spance
arr. 19:15
dep. 19:15
264 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 19:25
dep. 19:25
271 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:30
275 km
16:40 21:40 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Aleksinac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:30
209.2 km
Nis, Bus station
arr. 20:01
dep. 20:01
239.8 km
arr. 20:08
dep. 20:08
242 km
Merosina
arr. 20:27
dep. 20:27
260.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
267.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
273.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
274.8 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:54
dep. 20:54
276.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:57
dep. 20:57
278.2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 20:59
dep. 20:59
278.8 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:03
dep. 21:03
282.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 21:06
dep. 21:06
284.6 km
Bresnicic
arr. 21:10
dep. 21:10
287.6 km
Kondzelj
arr. 21:13
dep. 21:13
289.1 km
Beloljin
arr. 21:16
dep. 21:16
291.5 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 21:19
dep. 21:19
294.1 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 21:22
dep. 21:22
296 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 21:24
dep. 21:24
297.6 km
Barlovo
arr. 21:27
dep. 21:27
300.4 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 21:30
dep. 21:30
302.6 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 21:33
dep. 21:33
304.9 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
306.4 km
Kursumlija, Bus station
arr. 21:40
309.2 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kursumlija su međusobno udaljena ~292 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 10min., a najduže 05h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 16:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.