Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Kursumlija timetable

tuesday, 11.08.2020.
00:30 05:25 (04:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 00:30
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
236 km
arr. 04:05
dep. 04:05
238 km
Merosina, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
281 km
Kondzelj, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
282 km
Beloljin, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
284 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
287 km
Barlovo, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
301 km
05:45 09:55 (04:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:45
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
196 km
Blace, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
246 km
Beloljin, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
258 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:55
276 km
05:50 10:50 (05:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:30
205 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
236 km
arr. 09:05
dep. 09:05
238 km
arr. 09:08
dep. 09:08
240 km
Merosina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
253 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
259 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
262 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
281 km
Kondzelj, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
282 km
Beloljin, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
284 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
287 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
289 km
Barlovo, Intersection
arr. 10:38
dep. 10:38
293 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
296 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
301 km
09:00 13:35 (04:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Aleksinac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
236 km
arr. 12:20
dep. 12:20
238 km
Merosina, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
281 km
Kondzelj, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
282 km
Beloljin, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
284 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
287 km
Barlovo, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:35
301 km
10:00 14:15 (04:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Pojate, O
arr. 12:10
dep. 12:10
171 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
196 km
Zlatari, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
228 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
246 km
Beloljin, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
258 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:15
276 km
11:50 16:30 (04:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:50
Nis, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
236 km
arr. 15:05
dep. 15:05
238 km
Merosina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
253 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:42
dep. 15:42
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
dep. 15:53
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
277 km
Beloljin, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
284 km
Kursumlija, Bus station
arr. 16:30
301 km
14:30 19:25 (04:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Aleksinac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
236 km
arr. 18:05
dep. 18:05
238 km
Merosina, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
281 km
Kondzelj, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
282 km
Beloljin, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
284 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
287 km
Barlovo, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
293 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
298 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:25
301 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Kursumlija su međusobno udaljena ~294 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 10min., a najduže 05h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Kursumlija iznosi od 11,99 EUR do 12,24 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.