Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kucevo timetable

monday, 19.11.2018.
06:45 09:10 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:45
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
112 km
Rabrovo
arr. 08:40
dep. 08:40
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Misljenovac
arr. 08:48
dep. 08:48
127 km
Ljesnica
arr. 08:51
dep. 08:51
129 km
Sena
arr. 08:56
dep. 08:56
133 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
137 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 09:10
144 km
08:30 11:11 (02:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Pozarevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
86 km
Salakovac
arr. 10:10
dep. 10:10
96 km
Sapine
arr. 10:17
dep. 10:17
103 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 10:21
dep. 10:21
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 10:27
dep. 10:27
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
113 km
Makce, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
117 km
Velika Bresnica
arr. 10:37
dep. 10:37
119 km
Rabrovo
arr. 10:40
dep. 10:40
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Misljenovac
arr. 10:48
dep. 10:48
127 km
Ljesnica
arr. 10:51
dep. 10:51
129 km
Sena
arr. 10:56
dep. 10:56
133 km
Turija kod Kuceva
arr. 11:01
dep. 11:01
137 km
Kaona kod Kuceva
arr. 11:06
dep. 11:06
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
144 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:11
145 km
09:45 12:15 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:57
dep. 09:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:56
dep. 10:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:58
dep. 10:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 11:00
dep. 11:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:02
dep. 11:05
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:08
dep. 11:08
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:10
dep. 11:10
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:15
dep. 11:15
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 11:22
dep. 11:22
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 11:26
dep. 11:26
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 11:32
dep. 11:32
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
113 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 11:39
dep. 11:39
117 km
Velika Bresnica
arr. 11:42
dep. 11:42
119 km
Rabrovo
arr. 11:45
dep. 11:45
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
125 km
Misljenovac
arr. 11:53
dep. 11:53
127 km
Ljesnica
arr. 11:56
dep. 11:56
129 km
Sena
arr. 12:01
dep. 12:01
133 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:06
dep. 12:06
137 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 12:11
dep. 12:11
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 12:15
144 km
11:45 14:25 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:57
dep. 11:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 12:56
dep. 12:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:58
dep. 12:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:00
dep. 13:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:15
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
dep. 13:20
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:25
dep. 13:25
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 13:36
dep. 13:36
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 13:42
dep. 13:42
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
-80 km
Makce, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
117 km
Velika Bresnica
arr. 13:52
dep. 13:52
119 km
Rabrovo
arr. 13:55
dep. 13:55
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
125 km
Misljenovac
arr. 14:03
dep. 14:03
127 km
Ljesnica
arr. 14:06
dep. 14:06
129 km
Sena
arr. 14:11
dep. 14:11
133 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:16
dep. 14:16
137 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:25
144 km
14:15 16:56 (02:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Pozarevac, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
86 km
Salakovac
arr. 15:55
dep. 15:55
96 km
Sapine
arr. 16:02
dep. 16:02
103 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 16:06
dep. 16:06
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 16:12
dep. 16:12
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
113 km
Makce, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
117 km
Velika Bresnica
arr. 16:22
dep. 16:22
119 km
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
124 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
127 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
129 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
133 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
137 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
144 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
145 km
17:00 19:31 (02:31)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:17
86 km
Sapine
arr. 18:36
dep. 18:36
103 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 18:40
dep. 18:40
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:46
dep. 18:46
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
113 km
Makce, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
117 km
Mala Bresnica
arr. 18:53
dep. 18:53
118 km
Rabrovo
arr. 18:56
dep. 18:56
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
124 km
Misljenovac
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Ljesnica
arr. 19:08
dep. 19:08
129 km
Sena
arr. 19:15
dep. 19:15
133 km
Turija kod Kuceva
arr. 19:20
dep. 19:20
137 km
Kaona kod Kuceva
arr. 19:24
dep. 19:24
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
144 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 19:31
145 km
18:45 21:15 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 19:56
dep. 19:56
83 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 19:58
dep. 19:58
84 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:00
dep. 20:00
85 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:05
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:08
dep. 20:08
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:10
dep. 20:10
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:15
dep. 20:15
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 20:22
dep. 20:22
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 20:26
dep. 20:26
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 20:32
dep. 20:32
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
113 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 20:39
dep. 20:39
117 km
Velika Bresnica
arr. 20:42
dep. 20:42
119 km
Rabrovo
arr. 20:45
dep. 20:45
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
125 km
Misljenovac
arr. 20:53
dep. 20:53
127 km
Ljesnica
arr. 20:56
dep. 20:56
129 km
Sena
arr. 21:01
dep. 21:01
133 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 21:06
dep. 21:06
137 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 21:11
dep. 21:11
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 21:15
144 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kucevo su međusobno udaljena ~145 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.