Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Krusevica kod Lazarevca timetable

wednesday, 17.07.2019.
17:15 18:55 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:57
dep. 17:57
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:03
dep. 18:03
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:09
dep. 18:09
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:11
dep. 18:11
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:13
dep. 18:13
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:15
dep. 18:15
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:21
dep. 18:21
45 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:23
dep. 18:23
46 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
48 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:33
dep. 18:33
53 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:37
dep. 18:37
56 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:44
dep. 18:44
61 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 18:47
dep. 18:47
63 km
Rudovci, 1
arr. 18:50
dep. 18:50
65 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 18:55
69 km
Beograd (Belgrade) - Krusevica kod Lazarevca timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
17:15 18:55 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:57
dep. 17:57
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:03
dep. 18:03
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:09
dep. 18:09
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:11
dep. 18:11
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:13
dep. 18:13
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:15
dep. 18:15
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:21
dep. 18:21
45 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:23
dep. 18:23
46 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
48 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:33
dep. 18:33
53 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:37
dep. 18:37
56 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:44
dep. 18:44
61 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 18:47
dep. 18:47
63 km
Rudovci, 1
arr. 18:50
dep. 18:50
65 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 18:55
69 km
Beograd (Belgrade) - Krusevica kod Lazarevca timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
17:15 18:55 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:57
dep. 17:57
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:03
dep. 18:03
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:09
dep. 18:09
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:11
dep. 18:11
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:13
dep. 18:13
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:15
dep. 18:15
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:21
dep. 18:21
45 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:23
dep. 18:23
46 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
48 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:33
dep. 18:33
53 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:37
dep. 18:37
56 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:44
dep. 18:44
61 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 18:47
dep. 18:47
63 km
Rudovci, 1
arr. 18:50
dep. 18:50
65 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 18:55
69 km
Beograd (Belgrade) - Krusevica kod Lazarevca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
17:15 18:55 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:57
dep. 17:57
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:03
dep. 18:03
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:09
dep. 18:09
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:11
dep. 18:11
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:13
dep. 18:13
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:15
dep. 18:15
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:21
dep. 18:21
45 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:23
dep. 18:23
46 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
48 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:33
dep. 18:33
53 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:37
dep. 18:37
56 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:44
dep. 18:44
61 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 18:47
dep. 18:47
63 km
Rudovci, 1
arr. 18:50
dep. 18:50
65 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 18:55
69 km
Beograd (Belgrade) - Krusevica kod Lazarevca timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
17:15 18:55 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:57
dep. 17:57
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:03
dep. 18:03
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:09
dep. 18:09
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:11
dep. 18:11
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:13
dep. 18:13
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:15
dep. 18:15
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:21
dep. 18:21
45 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:23
dep. 18:23
46 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
48 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:33
dep. 18:33
53 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:37
dep. 18:37
56 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:44
dep. 18:44
61 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 18:47
dep. 18:47
63 km
Rudovci, 1
arr. 18:50
dep. 18:50
65 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 18:55
69 km
Beograd (Belgrade) - Krusevica kod Lazarevca timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
17:15 18:55 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:57
dep. 17:57
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:03
dep. 18:03
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:09
dep. 18:09
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:11
dep. 18:11
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:13
dep. 18:13
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:15
dep. 18:15
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:21
dep. 18:21
45 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:23
dep. 18:23
46 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
48 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:33
dep. 18:33
53 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:37
dep. 18:37
56 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:44
dep. 18:44
61 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 18:47
dep. 18:47
63 km
Rudovci, 1
arr. 18:50
dep. 18:50
65 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 18:55
69 km
Beograd (Belgrade) - Krusevica kod Lazarevca timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
17:15 18:55 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:57
dep. 17:57
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:03
dep. 18:03
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:09
dep. 18:09
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:11
dep. 18:11
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:13
dep. 18:13
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:15
dep. 18:15
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:21
dep. 18:21
45 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:23
dep. 18:23
46 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
48 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:33
dep. 18:33
53 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:37
dep. 18:37
56 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:44
dep. 18:44
61 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 18:47
dep. 18:47
63 km
Rudovci, 1
arr. 18:50
dep. 18:50
65 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 18:55
69 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Krusevica kod Lazarevca su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 17:15 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.