Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Krupanj timetable

friday, 16.11.2018.
11:45 15:10 (03:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 12:32
dep. 12:32
65 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 12:41
dep. 12:41
71 km
Platicevo, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
77 km
Klenak, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
83 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
89 km
Slepcevic, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
101 km
Duvaniste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
105 km
Petlovaca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
113 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
118 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 13:52
dep. 13:52
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
126 km
Jelav, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
136 km
Loznica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
143 km
Klupci, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
146 km
Korenita, Krst
arr. 14:34
dep. 14:34
151 km
Korenita, Dom
arr. 14:41
dep. 14:41
155 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 14:47
dep. 14:47
158 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 14:52
dep. 14:52
161 km
Kostajnik, Škola
arr. 14:56
dep. 14:56
163 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
165 km
Brstica
arr. 15:06
dep. 15:06
169 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:10
171 km
13:17 17:08 (03:51)
Pancevacki most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
dep. 13:17
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
52 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
59 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
62 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
64 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
74 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
75 km
Trbusac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
77 km
Orid
arr. 15:05
dep. 15:05
80 km
Misar, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
83 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
87 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
91 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
92 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
97 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
102 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
105 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
109 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
112 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
114 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
117 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
121 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
123 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
126 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
130 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
133 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
136 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
142 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
143 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
146 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
149 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
154 km
15:45 18:39 (02:54)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 15:51
dep. 15:51
3.1 km
arr. 15:54
dep. 15:54
6.1 km
Jevremovac, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
91.3 km
Varna, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
96.5 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
99.5 km
Bojic, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
102.8 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
106.2 km
Rumska
arr. 17:38
dep. 17:38
110.8 km
Rumska, Ugljara
arr. 17:42
dep. 17:42
113.8 km
Tekeris
arr. 17:49
dep. 17:49
118.2 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 17:55
dep. 17:55
122.2 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 17:59
dep. 17:59
125.4 km
Donja Badanja, Banja
arr. 18:01
dep. 18:01
127.5 km
Zavlaka
arr. 18:07
dep. 18:07
131.9 km
Mojkovic
arr. 18:09
dep. 18:09
133.1 km
Krasava
arr. 18:16
dep. 18:16
138.4 km
Likodra, Zarići
arr. 18:18
dep. 18:18
140 km
Likodra, Zeljici
arr. 18:20
dep. 18:20
141.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 18:39
150.2 km
16:45 19:38 (02:53)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
arr. 16:49
dep. 16:49
3 km
arr. 16:52
dep. 16:52
5 km
Sabac, Čavić
arr. 18:16
dep. 18:16
91 km
Jevremovac, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
96 km
Varna, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
101 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
104 km
Bojic, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
108 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
111 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 18:45
dep. 18:45
113 km
Rumska
arr. 18:49
dep. 18:49
116 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:50
dep. 18:50
117 km
Tekeris
arr. 18:56
dep. 18:56
122 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 19:00
dep. 19:00
125 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 19:06
dep. 19:06
129 km
Donja Badanja, Banja
arr. 19:09
dep. 19:09
132 km
Zavlaka
arr. 19:13
dep. 19:13
135 km
Mojkovic
arr. 19:21
dep. 19:21
141 km
Krasava
arr. 19:22
dep. 19:22
142 km
Likodra, Zarići
arr. 19:26
dep. 19:26
145 km
Likodra, Zeljici
arr. 19:30
dep. 19:30
148 km
Krupanj, Bus station
arr. 19:38
154 km
18:40 21:52 (27:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:40
arr. 18:46
dep. 18:46
3.1 km
arr. 18:49
dep. 18:49
6.1 km
Korenita, Dom
arr. 21:25
dep. 21:25
153.6 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 21:33
dep. 21:33
158.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 21:36
dep. 21:36
160.8 km
Kostajnik, Škola
arr. 21:38
dep. 21:38
162.6 km
Kostajnik, Stolice
arr. 21:44
dep. 21:44
165.4 km
Brstica
arr. 21:49
dep. 21:49
169.1 km
Krupanj, Bus station
arr. 21:52
170.9 km
21:15 00:35 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:21
dep. 21:21
5 km
Umka, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
32 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
40 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
46 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
53 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
56 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
58 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
62 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
68 km
Trbusac, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
69 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
71 km
Orid
arr. 22:44
dep. 22:44
74 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
81 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
dep. 22:57
85 km
Slepcevic, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
96 km
Duvaniste, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
101 km
Petlovaca, Center
arr. 23:23
dep. 23:23
107 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 23:27
dep. 23:27
110 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 23:31
dep. 23:31
113 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 23:39
dep. 23:39
120 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
123 km
Jelav, Dom
arr. 23:50
dep. 23:50
129 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 23:52
dep. 23:52
131 km
Loznica, Bus station
arr. 00:01
dep. 00:01
138 km
Klupci, Dom
arr. 00:05
dep. 00:05
141 km
Korenita, Krst
arr. 00:15
dep. 00:15
144 km
Korenita, Dom
arr. 00:19
dep. 00:19
150 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 00:23
dep. 00:23
153 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 00:25
dep. 00:25
156 km
Kostajnik, Škola
arr. 00:27
dep. 00:27
158 km
Kostajnik, Stolice
arr. 00:32
dep. 00:32
160 km
Brstica
arr. 00:33
dep. 00:33
164 km
Krupanj, Bus station
arr. 00:35
166 km
 
Departures on: saturday, 17.11.2018.
11:45 15:10 (03:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 12:32
dep. 12:32
65 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 12:41
dep. 12:41
71 km
Platicevo, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
77 km
Klenak, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
83 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
89 km
Slepcevic, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
101 km
Duvaniste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
105 km
Petlovaca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
113 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
118 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 13:52
dep. 13:52
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
126 km
Jelav, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
136 km
Loznica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
143 km
Klupci, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
146 km
Korenita, Krst
arr. 14:34
dep. 14:34
151 km
Korenita, Dom
arr. 14:41
dep. 14:41
155 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 14:47
dep. 14:47
158 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 14:52
dep. 14:52
161 km
Kostajnik, Škola
arr. 14:56
dep. 14:56
163 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
165 km
Brstica
arr. 15:06
dep. 15:06
169 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:10
171 km
13:17 17:08 (03:51)
Pancevacki most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
dep. 13:17
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
52 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
59 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
62 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
64 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
68 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
74 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
75 km
Trbusac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
77 km
Orid
arr. 15:05
dep. 15:05
80 km
Misar, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
83 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
87 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
91 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
92 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
97 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
102 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
105 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
109 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
112 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
114 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
117 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
121 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
123 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
126 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
130 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
133 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
136 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
142 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
143 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
146 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
149 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
154 km
16:45 19:38 (02:53)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
arr. 16:49
dep. 16:49
3 km
arr. 16:52
dep. 16:52
5 km
Sabac, Čavić
arr. 18:16
dep. 18:16
91 km
Jevremovac, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
96 km
Varna, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
101 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
104 km
Bojic, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
108 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
111 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 18:45
dep. 18:45
113 km
Rumska
arr. 18:49
dep. 18:49
116 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:50
dep. 18:50
117 km
Tekeris
arr. 18:56
dep. 18:56
122 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 19:00
dep. 19:00
125 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 19:06
dep. 19:06
129 km
Donja Badanja, Banja
arr. 19:09
dep. 19:09
132 km
Zavlaka
arr. 19:13
dep. 19:13
135 km
Mojkovic
arr. 19:21
dep. 19:21
141 km
Krasava
arr. 19:22
dep. 19:22
142 km
Likodra, Zarići
arr. 19:26
dep. 19:26
145 km
Likodra, Zeljici
arr. 19:30
dep. 19:30
148 km
Krupanj, Bus station
arr. 19:38
154 km
21:15 00:35 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:21
dep. 21:21
5 km
Umka, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
32 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
40 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
46 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
53 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
56 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
58 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
62 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
68 km
Trbusac, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
69 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
71 km
Orid
arr. 22:44
dep. 22:44
74 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
81 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
dep. 22:57
85 km
Slepcevic, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
96 km
Duvaniste, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
101 km
Petlovaca, Center
arr. 23:23
dep. 23:23
107 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 23:27
dep. 23:27
110 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 23:31
dep. 23:31
113 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 23:39
dep. 23:39
120 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
123 km
Jelav, Dom
arr. 23:50
dep. 23:50
129 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 23:52
dep. 23:52
131 km
Loznica, Bus station
arr. 00:01
dep. 00:01
138 km
Klupci, Dom
arr. 00:05
dep. 00:05
141 km
Korenita, Krst
arr. 00:15
dep. 00:15
144 km
Korenita, Dom
arr. 00:19
dep. 00:19
150 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 00:23
dep. 00:23
153 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 00:25
dep. 00:25
156 km
Kostajnik, Škola
arr. 00:27
dep. 00:27
158 km
Kostajnik, Stolice
arr. 00:32
dep. 00:32
160 km
Brstica
arr. 00:33
dep. 00:33
164 km
Krupanj, Bus station
arr. 00:35
166 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Krupanj su međusobno udaljena ~162 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 53min., a najduže 27h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 11:45 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.