Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kovin timetable

thursday, 22.11.2018.
06:15 07:17 (01:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:15
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:24
dep. 06:24
3.8 km
Bavaniste, II
arr. 07:04
dep. 07:04
38.5 km
Bavaniste, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
40.1 km
Bavaniste, I
arr. 07:07
dep. 07:07
41.1 km
Kovin, Garnizon
arr. 07:14
dep. 07:14
50 km
Kovin, Zvezda
arr. 07:15
dep. 07:15
50.8 km
Kovin, Bus station
arr. 07:17
51.9 km
07:00 08:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 07:10
dep. 07:10
3.8 km
Bavaniste, II
arr. 07:53
dep. 07:53
38.5 km
Bavaniste, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
40.1 km
Bavaniste, I
arr. 07:56
dep. 07:56
41.1 km
Kovin, Garnizon
arr. 08:11
dep. 08:11
50 km
Kovin, Zvezda
arr. 08:13
dep. 08:13
50.8 km
Kovin, Bus station
arr. 08:15
51.9 km
07:40 08:55 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:40
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 07:50
dep. 07:50
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
20 km
Bavaniste, II
arr. 08:35
dep. 08:35
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 08:39
dep. 08:39
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 08:51
dep. 08:51
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 08:53
dep. 08:53
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 08:55
51.7 km
08:00 09:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:10
dep. 08:10
3.8 km
Bavaniste, II
arr. 08:53
dep. 08:53
38.5 km
Bavaniste, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
40.1 km
Bavaniste, I
arr. 08:56
dep. 08:56
41.1 km
Kovin, Garnizon
arr. 09:11
dep. 09:11
50 km
Kovin, Zvezda
arr. 09:13
dep. 09:13
50.8 km
Kovin, Bus station
arr. 09:15
51.9 km
09:00 10:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:10
dep. 09:10
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Bavaniste, II
arr. 09:55
dep. 09:55
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 09:59
dep. 09:59
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 10:11
dep. 10:11
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 10:13
dep. 10:13
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 10:15
51.7 km
11:00 12:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 11:10
dep. 11:10
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Bavaniste, II
arr. 11:55
dep. 11:55
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 11:59
dep. 11:59
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 12:11
dep. 12:11
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 12:13
dep. 12:13
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 12:15
51.7 km
12:20 13:35 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:20
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 12:30
dep. 12:30
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Bavaniste, II
arr. 13:15
dep. 13:15
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 13:19
dep. 13:19
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 13:31
dep. 13:31
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 13:33
dep. 13:33
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 13:35
51.7 km
13:20 14:35 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:20
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 13:30
dep. 13:30
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
20 km
Bavaniste, II
arr. 14:15
dep. 14:15
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 14:19
dep. 14:19
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 14:31
dep. 14:31
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 14:33
dep. 14:33
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 14:35
51.7 km
14:20 15:35 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:30
dep. 14:30
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Bavaniste, II
arr. 15:15
dep. 15:15
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 15:19
dep. 15:19
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 15:31
dep. 15:31
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 15:33
dep. 15:33
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 15:35
51.7 km
15:40 16:55 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:50
dep. 15:50
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Bavaniste, II
arr. 16:35
dep. 16:35
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 16:39
dep. 16:39
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 16:51
dep. 16:51
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 16:53
dep. 16:53
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 16:55
51.7 km
16:40 17:55 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:50
dep. 16:50
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
20 km
Bavaniste, II
arr. 17:35
dep. 17:35
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 17:39
dep. 17:39
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 17:51
dep. 17:51
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 17:53
dep. 17:53
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 17:55
51.7 km
18:05 19:07 (01:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:14
dep. 18:14
3.8 km
Bavaniste, II
arr. 18:54
dep. 18:54
38.5 km
Bavaniste, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
40.1 km
Bavaniste, I
arr. 18:57
dep. 18:57
41.1 km
Kovin, Garnizon
arr. 19:04
dep. 19:04
50 km
Kovin, Zvezda
arr. 19:05
dep. 19:05
50.8 km
Kovin, Bus station
arr. 19:07
51.9 km
19:00 20:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:10
dep. 19:10
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
20 km
Bavaniste, II
arr. 19:55
dep. 19:55
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 19:59
dep. 19:59
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 20:11
dep. 20:11
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 20:13
dep. 20:13
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 20:15
51.7 km
21:00 22:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 21:10
dep. 21:10
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 21:35
dep. 21:35
20 km
Bavaniste, II
arr. 21:55
dep. 21:55
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 21:59
dep. 21:59
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 22:11
dep. 22:11
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 22:13
dep. 22:13
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 22:15
51.7 km
22:30 23:45 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,81 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 22:40
dep. 22:40
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:05
20 km
Bavaniste, II
arr. 23:25
dep. 23:25
38.3 km
Bavaniste, Center
arr. 23:27
dep. 23:27
39.9 km
Bavaniste, I
arr. 23:29
dep. 23:29
40.9 km
Kovin, Garnizon
arr. 23:41
dep. 23:41
49.8 km
Kovin, Zvezda
arr. 23:43
dep. 23:43
50.6 km
Kovin, Bus station
arr. 23:45
51.7 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kovin su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Kovin iznosi od 3,81 EUR do 3,81 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.