Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kovacica timetable

tuesday, 18.02.2020.
11:45 12:57 (01:12)
BAS - Central bus station5
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 12:00
dep. 12:00
4.4 km
Crepaja, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
37.3 km
Crepaja, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
37.8 km
Crepaja, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
38.7 km
Kovacica, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
49.3 km
Kovacica, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
49.8 km
Kovacica, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
50.4 km
Kovacica, 7
arr. 12:52
dep. 12:52
51.3 km
Kovacica, 3
arr. 12:55
dep. 12:55
52.7 km
Kovacica, 4
arr. 12:56
dep. 12:56
53.3 km
Kovacica, 5
arr. 12:57
54 km
12:30 13:20 (00:50)
Dunav Stanica7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 12:30
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Crepaja, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
28 km
Crepaja, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
29 km
Crepaja, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
30 km
Kovacica, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
40 km
Kovacica, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
41 km
Kovacica, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
42 km
Kovacica, 4
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
Kovacica, 5
arr. 13:17
dep. 13:17
44 km
Kovacica, 6
arr. 13:19
dep. 13:19
45 km
Kovacica, 7
arr. 13:20
46 km
13:00 14:00 (01:00)
Dunav Stanica5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 13:00
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Crepaja, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
28 km
Crepaja, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Crepaja, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
30 km
Kovacica, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
39 km
Kovacica, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
40 km
Kovacica, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
41 km
Kovacica, 7
arr. 13:55
dep. 13:55
42 km
Kovacica, 3
arr. 13:57
dep. 13:57
42.5 km
Kovacica, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
43 km
Kovacica, 5
arr. 14:00
44 km
13:45 14:45 (01:00)
Dunav Stanica7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 13:45
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 14:10
dep. 14:10
20 km
Crepaja, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
28 km
Crepaja, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
29 km
Crepaja, 2
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Kovacica, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
40 km
Kovacica, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
41 km
Kovacica, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
42 km
Kovacica, 4
arr. 14:41
dep. 14:41
43 km
Kovacica, 5
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Kovacica, 6
arr. 14:44
dep. 14:44
45 km
Kovacica, 7
arr. 14:45
46 km
14:10 15:10 (01:00)
Dunav Stanica7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 14:10
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Crepaja, 1
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Crepaja, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
29 km
Crepaja, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
30 km
Kovacica, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
40 km
Kovacica, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
41 km
Kovacica, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
42 km
Kovacica, 4
arr. 15:06
dep. 15:06
43 km
Kovacica, 5
arr. 15:08
dep. 15:08
44 km
Kovacica, 6
arr. 15:09
dep. 15:09
45 km
Kovacica, 7
arr. 15:10
46 km
15:40 17:04 (01:24)
BAS - Central bus stationMešaona
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 16:25
dep. 16:25
23 km
Crepaja, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
32 km
Crepaja, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Crepaja, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
34 km
Kovacica, 1
arr. 16:58
dep. 16:58
45 km
Kovacica, 2
arr. 16:59
dep. 16:59
46 km
Kovacica, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
47 km
Kovacica, 7
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 17:03
dep. 17:03
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 17:04
50 km
16:20 17:44 (01:24)
BAS - Central bus stationMešaona
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:20
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 17:02
dep. 17:02
23 km
Crepaja, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
32 km
Crepaja, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Crepaja, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
34 km
Kovacica, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kovacica, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
46 km
Kovacica, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
47 km
Kovacica, 7
arr. 17:42
dep. 17:42
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 17:43
dep. 17:43
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 17:44
50 km
17:00 18:24 (01:24)
BAS - Central bus stationMešaona
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Skrobara (Pancevo), Skrobara
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Crepaja, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Crepaja, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Crepaja, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
34 km
Kovacica, 1
arr. 18:18
dep. 18:18
45 km
Kovacica, 2
arr. 18:19
dep. 18:19
46 km
Kovacica, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
47 km
Kovacica, 7
arr. 18:22
dep. 18:22
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 18:23
dep. 18:23
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 18:24
50 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kovacica su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 11:45 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.