Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kovacica timetable

thursday, 22.11.2018.
12:30 13:20 (00:50)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 12:30
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Crepaja, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
28 km
Crepaja, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
29 km
Crepaja, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
30 km
Kovacica, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
40 km
Kovacica, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
41 km
Kovacica, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
42 km
Kovacica, 4
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
Kovacica, 5
arr. 13:17
dep. 13:17
44 km
Kovacica, 6
arr. 13:19
dep. 13:19
45 km
Kovacica, 7
arr. 13:20
46 km
13:00 14:00 (01:00)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 13:00
Skrobara (Pancevo)
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Crepaja, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
28 km
Crepaja, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Crepaja, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
30 km
Kovacica, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
39 km
Kovacica, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
40 km
Kovacica, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
41 km
Kovacica, 7
arr. 13:55
dep. 13:55
42 km
Kovacica, 3
arr. 13:57
dep. 13:57
42.5 km
Kovacica, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
43 km
Kovacica, 5
arr. 14:00
44 km
13:45 14:45 (01:00)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 13:45
Skrobara (Pancevo)
arr. 14:10
dep. 14:10
20 km
Crepaja, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
28 km
Crepaja, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
29 km
Crepaja, 2
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Kovacica, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
40 km
Kovacica, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
41 km
Kovacica, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
42 km
Kovacica, 4
arr. 14:41
dep. 14:41
43 km
Kovacica, 5
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Kovacica, 6
arr. 14:44
dep. 14:44
45 km
Kovacica, 7
arr. 14:45
46 km
14:00 15:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 14:45
dep. 14:45
25 km
Crepaja, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
33 km
Crepaja, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
34 km
Crepaja, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
35 km
Kovacica, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
46 km
Kovacica, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
47 km
Kovacica, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
48 km
Kovacica, 7
arr. 15:17
dep. 15:17
49 km
Kovacica, 3
arr. 15:18
dep. 15:18
50 km
Kovacica, 4
arr. 15:19
dep. 15:19
51 km
Kovacica, 5
arr. 15:20
51.5 km
14:05 15:40 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:05
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 15:05
dep. 15:05
25 km
Crepaja, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
33 km
Crepaja, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
34 km
Crepaja, 2
arr. 15:20
dep. 15:20
35 km
Kovacica, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
46 km
Kovacica, 2
arr. 15:33
dep. 15:33
47 km
Kovacica, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
48 km
Kovacica, 7
arr. 15:37
dep. 15:37
49 km
Kovacica, 3
arr. 15:38
dep. 15:38
50 km
Kovacica, 4
arr. 15:39
dep. 15:39
51 km
Kovacica, 5
arr. 15:40
51.5 km
14:10 15:10 (01:00)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 14:10
Skrobara (Pancevo)
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Crepaja, 1
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Crepaja, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
29 km
Crepaja, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
30 km
Kovacica, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
40 km
Kovacica, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
41 km
Kovacica, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
42 km
Kovacica, 4
arr. 15:06
dep. 15:06
43 km
Kovacica, 5
arr. 15:08
dep. 15:08
44 km
Kovacica, 6
arr. 15:09
dep. 15:09
45 km
Kovacica, 7
arr. 15:10
46 km
14:20 16:05 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 15:30
dep. 15:30
25 km
Crepaja, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
33 km
Crepaja, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
34 km
Crepaja, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
35 km
Kovacica, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
46 km
Kovacica, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
47 km
Kovacica, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
48 km
Kovacica, 7
arr. 16:01
dep. 16:01
49 km
Kovacica, 3
arr. 16:03
dep. 16:03
50 km
Kovacica, 4
arr. 16:04
dep. 16:04
51 km
Kovacica, 5
arr. 16:05
51 km
14:45 15:54 (01:09)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 14:45
Pancevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
18 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:25
dep. 15:25
28 km
Crepaja, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
Crepaja, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
38 km
Crepaja, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
39 km
Kovacica, 1
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Kovacica, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
49 km
Kovacica, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
50 km
Kovacica, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
51 km
Kovacica, 4
arr. 15:52
dep. 15:52
51 km
Kovacica, 5
arr. 15:54
52 km
15:00 16:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Crepaja, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
33 km
Crepaja, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Crepaja, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Kovacica, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
46 km
Kovacica, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
47 km
Kovacica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
48 km
Kovacica, 7
arr. 16:27
dep. 16:27
49 km
Kovacica, 3
arr. 16:28
dep. 16:28
50 km
Kovacica, 4
arr. 16:29
dep. 16:29
51 km
Kovacica, 5
arr. 16:30
51 km
15:40 17:04 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 16:25
dep. 16:25
23 km
Crepaja, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
32 km
Crepaja, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Crepaja, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
34 km
Kovacica, 1
arr. 16:58
dep. 16:58
45 km
Kovacica, 2
arr. 16:59
dep. 16:59
46 km
Kovacica, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
47 km
Kovacica, 7
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 17:03
dep. 17:03
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 17:04
50 km
16:20 17:44 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:20
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 17:02
dep. 17:02
23 km
Crepaja, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
32 km
Crepaja, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Crepaja, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
34 km
Kovacica, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
45 km
Kovacica, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
46 km
Kovacica, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
47 km
Kovacica, 7
arr. 17:42
dep. 17:42
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 17:43
dep. 17:43
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 17:44
50 km
17:00 18:24 (01:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Crepaja, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Crepaja, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Crepaja, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
34 km
Kovacica, 1
arr. 18:18
dep. 18:18
45 km
Kovacica, 2
arr. 18:19
dep. 18:19
46 km
Kovacica, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
47 km
Kovacica, 7
arr. 18:22
dep. 18:22
48 km
Kovacica, Park Radnik
arr. 18:23
dep. 18:23
49 km
Kovacica, Mešaona
arr. 18:24
50 km
17:35 19:15 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:35
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 18:15
dep. 18:15
5 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 18:40
dep. 18:40
25 km
Crepaja, 1
arr. 18:51
dep. 18:51
33 km
Crepaja, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
34 km
Crepaja, 2
arr. 18:55
dep. 18:55
35 km
Kovacica, 1
arr. 19:05
dep. 19:05
46 km
Kovacica, 2
arr. 19:08
dep. 19:08
47 km
Kovacica, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
48 km
Kovacica, 7
arr. 19:12
dep. 19:12
49 km
Kovacica, 3
arr. 19:13
dep. 19:13
50 km
Kovacica, 4
arr. 19:14
dep. 19:14
51 km
Kovacica, 5
arr. 19:15
51.5 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kovacica su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 12:30 h, dok je poslednji polazak u 17:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.