Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Kosjeric timetable

tuesday, 11.08.2020.
07:38 10:08 (02:30)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:38
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:45
dep. 07:45
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:51
dep. 07:51
16 km
arr. 07:59
dep. 07:59
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:07
dep. 08:07
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:18
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:30
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
75 km
Slovac, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:41
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:45
dep. 08:45
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:54
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:59
dep. 08:59
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
103 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 09:25
dep. 09:25
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 09:29
dep. 09:30
122 km
arr. 09:42
dep. 09:43
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 09:50
dep. 09:50
138 km
arr. 09:56
dep. 09:57
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:08
151 km
12:30 15:04 (02:34)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:37
dep. 12:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
arr. 12:52
dep. 12:57
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:05
dep. 13:05
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
75 km
Slovac, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:47
dep. 13:47
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
103 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 14:22
dep. 14:22
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 14:26
dep. 14:27
122 km
arr. 14:39
dep. 14:40
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 14:47
dep. 14:47
138 km
arr. 14:53
dep. 14:53
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:04
151 km
15:30 18:14 (02:44)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 15:44
dep. 15:45
16 km
arr. 15:53
dep. 15:54
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:42
dep. 16:42
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
103 km
Brangovic, Valjevski Gradac
arr. 17:06
dep. 17:10
112 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 17:20
dep. 17:20
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:24
dep. 17:25
122 km
arr. 17:37
dep. 17:38
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:45
dep. 17:45
138 km
arr. 17:51
dep. 18:03
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 18:14
151 km
17:05 19:20 (02:15)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:12
dep. 17:13
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 17:19
dep. 17:20
16 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:55
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:02
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 19:20
151 km
19:40 22:07 (02:27)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:40
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:47
dep. 19:48
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 19:54
dep. 19:55
16 km
arr. 20:03
dep. 20:04
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:12
dep. 20:12
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:23
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:37
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
75 km
Slovac, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:49
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:53
dep. 20:53
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:02
dep. 21:02
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
103 km
arr. 21:42
dep. 21:43
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 21:50
dep. 21:50
138 km
arr. 21:56
dep. 21:56
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 22:07
151 km
Belgrade (Beograd) - Kosjeric timetable
Departures on: wednesday, 12.08.2020.
07:38 10:08 (02:30)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:38
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:45
dep. 07:45
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:51
dep. 07:51
16 km
arr. 07:59
dep. 07:59
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:07
dep. 08:07
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:18
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:30
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
75 km
Slovac, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:41
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:45
dep. 08:45
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:54
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:59
dep. 08:59
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
103 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 09:25
dep. 09:25
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 09:29
dep. 09:30
122 km
arr. 09:42
dep. 09:43
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 09:50
dep. 09:50
138 km
arr. 09:56
dep. 09:57
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:08
151 km
12:30 15:04 (02:34)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:37
dep. 12:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
arr. 12:52
dep. 12:57
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:05
dep. 13:05
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
75 km
Slovac, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:47
dep. 13:47
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
103 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 14:22
dep. 14:22
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 14:26
dep. 14:27
122 km
arr. 14:39
dep. 14:40
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 14:47
dep. 14:47
138 km
arr. 14:53
dep. 14:53
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:04
151 km
15:30 18:14 (02:44)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 15:44
dep. 15:45
16 km
arr. 15:53
dep. 15:54
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:42
dep. 16:42
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
103 km
Brangovic, Valjevski Gradac
arr. 17:06
dep. 17:10
112 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 17:20
dep. 17:20
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:24
dep. 17:25
122 km
arr. 17:37
dep. 17:38
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:45
dep. 17:45
138 km
arr. 17:51
dep. 18:03
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 18:14
151 km
17:05 19:20 (02:15)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:12
dep. 17:13
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 17:19
dep. 17:20
16 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:55
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:02
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 19:20
151 km
19:40 22:07 (02:27)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:40
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:47
dep. 19:48
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 19:54
dep. 19:55
16 km
arr. 20:03
dep. 20:04
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:12
dep. 20:12
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:23
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:37
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
75 km
Slovac, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:49
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:53
dep. 20:53
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:02
dep. 21:02
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
103 km
arr. 21:42
dep. 21:43
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 21:50
dep. 21:50
138 km
arr. 21:56
dep. 21:56
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 22:07
151 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Kosjeric su međusobno udaljena ~151 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:38 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.