Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Kosjeric timetable

monday, 20.08.2018.
06:22 08:53 (02:31)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:22
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:39
dep. 06:40
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:57
dep. 06:58
37 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 08:53
151 km
07:21 10:09 (02:48)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:21
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:38
dep. 07:38
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 07:54
dep. 07:55
34 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
42 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
75 km
Slovac, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:47
dep. 08:47
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:56
dep. 08:56
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
103 km
Valjevo, Gradac
arr. 09:19
dep. 09:19
112 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 09:29
dep. 09:29
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 09:33
dep. 09:33
122 km
arr. 09:45
dep. 09:45
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 09:52
dep. 09:52
138 km
arr. 09:58
dep. 09:58
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:09
151 km
09:21 11:43 (02:22)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:30
dep. 09:31
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:46
dep. 10:47
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:43
151 km
12:21 14:40 (02:19)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:21
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:38
dep. 12:39
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:55
dep. 12:55
37 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 13:43
dep. 13:44
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 14:40
151 km
15:35 18:14 (02:39)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:52
dep. 15:53
16 km
arr. 16:01
dep. 16:02
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
34 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
42 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:36
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:49
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:53
dep. 16:53
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:56
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:01
dep. 17:01
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
103 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 17:28
dep. 17:28
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:32
dep. 17:33
122 km
arr. 17:45
dep. 17:49
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:56
dep. 17:56
138 km
arr. 18:02
dep. 18:03
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 18:14
151 km
17:06 19:46 (02:40)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:06
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:23
dep. 17:24
16 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
51 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 19:46
151 km
19:35 22:07 (02:32)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 19:52
dep. 19:53
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:09
dep. 20:10
34 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
42 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:45
75 km
Slovac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:51
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:55
dep. 20:55
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:58
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:03
dep. 21:03
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:07
dep. 21:08
103 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 21:33
dep. 21:33
122 km
arr. 21:45
dep. 21:45
133 km
arr. 21:56
dep. 21:56
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 22:07
151 km
20:46 00:22 (03:36)
Novi Beograd Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
dep. 20:46
arr. 21:00
dep. 21:05
10 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:34
dep. 23:04
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:25
dep. 23:26
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 00:22
151 km
21:21 23:44 (02:23)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:30
dep. 21:31
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 23:44
151 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kosjeric su međusobno udaljena ~151 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 19min., a najduže 03h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:22 h, dok je poslednji polazak u 21:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.