Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kosjeric timetable

saturday, 23.02.2019.
07:30 10:06 (02:36)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:37
dep. 07:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:44
dep. 07:48
16 km
arr. 07:56
dep. 07:57
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:05
dep. 08:05
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:16
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:22
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
75 km
Slovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:40
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:44
dep. 08:44
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:53
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:58
dep. 08:58
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:03
103 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 09:25
dep. 09:25
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 09:29
dep. 09:29
122 km
arr. 09:41
dep. 09:41
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 09:48
dep. 09:48
138 km
arr. 09:54
dep. 09:55
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:06
151 km
09:00 11:12 (02:12)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:07
dep. 09:08
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:49
dep. 09:50
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:57
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:16
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:12
151 km
12:30 15:06 (02:36)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:37
dep. 12:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:44
dep. 12:45
16 km
arr. 12:53
dep. 12:58
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:07
dep. 13:07
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:20
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:27
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:33
dep. 13:34
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
75 km
Slovac, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:50
dep. 13:50
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:53
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:58
dep. 13:58
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
103 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 14:25
dep. 14:25
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 14:29
dep. 14:30
122 km
arr. 14:42
dep. 14:42
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 14:49
dep. 14:49
138 km
arr. 14:55
dep. 14:55
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:06
151 km
15:15 17:48 (02:33)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:22
dep. 15:23
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:29
dep. 15:30
16 km
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:47
dep. 15:47
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:25
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:29
dep. 16:29
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:38
dep. 16:38
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:47
103 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 17:08
dep. 17:08
118 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:12
dep. 17:12
122 km
arr. 17:24
dep. 17:24
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:31
dep. 17:31
138 km
arr. 17:37
dep. 17:37
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:48
151 km
17:04 19:22 (02:18)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:04
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:11
dep. 17:12
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 19:22
151 km
19:30 22:02 (02:32)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:37
dep. 19:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 19:44
dep. 19:51
16 km
arr. 19:59
dep. 19:59
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:07
dep. 20:07
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:18
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
75 km
Slovac, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:46
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:50
dep. 20:50
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:54
91 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:59
dep. 20:59
98 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:04
103 km
arr. 21:38
dep. 21:38
133 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 21:45
dep. 21:45
138 km
arr. 21:51
dep. 21:51
142 km
Kosjeric, Railway station
arr. 22:02
151 km
21:10 23:22 (02:12)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:10
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:17
dep. 21:18
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 21:59
dep. 22:00
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:06
dep. 22:07
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 23:22
151 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kosjeric su međusobno udaljena ~151 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 12min., a najduže 02h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.