Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kladovo timetable

saturday, 17.11.2018.
06:00 11:00 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 07:11
dep. 07:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
dep. 08:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 08:16
dep. 08:16
120.1 km
Branicevo
arr. 08:19
dep. 08:19
123.9 km
Ponikve
arr. 08:24
dep. 08:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 08:47
dep. 08:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 08:51
dep. 08:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:57
dep. 08:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 09:10
dep. 09:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 09:30
dep. 09:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 09:40
dep. 09:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
191.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 09:52
dep. 09:52
196.2 km
Golubinje
arr. 09:58
dep. 09:58
202.7 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:00
dep. 10:00
204.9 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 10:03
dep. 10:03
208 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 10:22
dep. 10:22
223.4 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 10:23
dep. 10:23
224 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 10:28
dep. 10:28
228 km
Tekija kod Kladova
arr. 10:32
dep. 10:32
232.7 km
Novi Sip
arr. 10:45
dep. 10:45
247.4 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 10:46
dep. 10:46
248.1 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 10:47
dep. 10:47
248.8 km
Kladusnica
arr. 10:50
dep. 10:50
251.2 km
Kladovo, Pemci
arr. 10:54
dep. 10:54
254 km
Kladovo, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
254.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 11:00
255.6 km
11:15 17:02 (05:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:21
dep. 11:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
244.2 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
254.3 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
262.3 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
269.6 km
Metris, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
278.6 km
Sikole, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
283.6 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
287.7 km
Karbulovo, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
290.2 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 15:55
dep. 15:55
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
301.9 km
Dusanovac, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
313.1 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
320.6 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 16:27
dep. 16:27
326.6 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
332.3 km
Brza Palanka, Stara
arr. 16:35
dep. 16:35
335.7 km
Brza Palanka
arr. 16:37
dep. 16:37
337.4 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
340.6 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
343.7 km
Velesnica
arr. 16:46
dep. 16:46
346.8 km
Milutinovac, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
350.3 km
Kladovo, Bus station
arr. 17:02
360.7 km
13:00 18:00 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 14:11
dep. 14:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
dep. 15:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
120.1 km
Branicevo
arr. 15:19
dep. 15:19
123.9 km
Ponikve
arr. 15:24
dep. 15:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 15:47
dep. 15:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 15:51
dep. 15:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 15:57
dep. 15:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 16:10
dep. 16:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 16:30
dep. 16:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 16:40
dep. 16:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
191.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 16:52
dep. 16:52
196.2 km
Golubinje
arr. 16:58
dep. 16:58
202.7 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:00
dep. 17:00
204.9 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 17:03
dep. 17:03
208 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 17:22
dep. 17:22
223.4 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
224 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 17:28
dep. 17:28
228 km
Tekija kod Kladova
arr. 17:32
dep. 17:32
232.7 km
Novi Sip
arr. 17:45
dep. 17:45
247.4 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
248.1 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 17:47
dep. 17:47
248.8 km
Kladusnica
arr. 17:50
dep. 17:50
251.2 km
Kladovo, Pemci
arr. 17:54
dep. 17:54
254 km
Kladovo, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
254.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 18:00
255.6 km
15:30 20:15 (04:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 13,05 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Majilovac, I - Centar
arr. 17:16
dep. 17:16
104 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 17:25
dep. 17:25
112 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 17:35
dep. 17:35
120 km
Branicevo
arr. 17:45
dep. 17:45
128 km
Golubac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
138 km
Brnjica kod Golupca
arr. 18:15
dep. 18:15
151 km
Dobra, S
arr. 18:26
dep. 18:26
163 km
Boljetin kod Majdanpeka, I
arr. 18:52
dep. 18:52
186 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 18:59
dep. 18:59
193 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:10
197 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 19:13
dep. 19:13
203 km
Golubinje
arr. 19:16
dep. 19:16
208 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 19:21
dep. 19:21
215 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 19:38
dep. 19:38
232 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 19:40
dep. 19:40
233 km
Tekija kod Kladova
arr. 19:48
dep. 19:48
241 km
Novi Sip
arr. 20:00
dep. 20:00
253 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
258 km
Kladusnica
arr. 20:08
dep. 20:08
261 km
Kladovo, Bus station
arr. 20:15
264 km
17:00 22:00 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 18:11
dep. 18:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
dep. 19:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 19:16
dep. 19:16
120.1 km
Branicevo
arr. 19:19
dep. 19:19
123.9 km
Ponikve
arr. 19:24
dep. 19:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 19:47
dep. 19:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 19:51
dep. 19:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 19:57
dep. 19:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 20:10
dep. 20:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 20:30
dep. 20:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 20:40
dep. 20:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
191.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 20:52
dep. 20:52
196.2 km
Golubinje
arr. 20:58
dep. 20:58
202.7 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 21:00
dep. 21:00
204.9 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 21:03
dep. 21:03
208 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 21:22
dep. 21:22
223.4 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 21:23
dep. 21:23
224 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 21:28
dep. 21:28
228 km
Tekija kod Kladova
arr. 21:32
dep. 21:32
232.7 km
Novi Sip
arr. 21:45
dep. 21:45
247.4 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 21:46
dep. 21:46
248.1 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 21:47
dep. 21:47
248.8 km
Kladusnica
arr. 21:50
dep. 21:50
251.2 km
Kladovo, Pemci
arr. 21:54
dep. 21:54
254 km
Kladovo, Center
arr. 21:56
dep. 21:56
254.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 22:00
255.6 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
06:00 11:00 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 07:11
dep. 07:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
dep. 08:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 08:16
dep. 08:16
120.1 km
Branicevo
arr. 08:19
dep. 08:19
123.9 km
Ponikve
arr. 08:24
dep. 08:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 08:47
dep. 08:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 08:51
dep. 08:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:57
dep. 08:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 09:10
dep. 09:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 09:30
dep. 09:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 09:40
dep. 09:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
191.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 09:52
dep. 09:52
196.2 km
Golubinje
arr. 09:58
dep. 09:58
202.7 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:00
dep. 10:00
204.9 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 10:03
dep. 10:03
208 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 10:22
dep. 10:22
223.4 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 10:23
dep. 10:23
224 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 10:28
dep. 10:28
228 km
Tekija kod Kladova
arr. 10:32
dep. 10:32
232.7 km
Novi Sip
arr. 10:45
dep. 10:45
247.4 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 10:46
dep. 10:46
248.1 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 10:47
dep. 10:47
248.8 km
Kladusnica
arr. 10:50
dep. 10:50
251.2 km
Kladovo, Pemci
arr. 10:54
dep. 10:54
254 km
Kladovo, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
254.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 11:00
255.6 km
11:15 17:02 (05:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:21
dep. 11:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
244.2 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
254.3 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
262.3 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
269.6 km
Metris, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
278.6 km
Sikole, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
283.6 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
287.7 km
Karbulovo, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
290.2 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 15:55
dep. 15:55
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
301.9 km
Dusanovac, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
313.1 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
320.6 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 16:27
dep. 16:27
326.6 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
332.3 km
Brza Palanka, Stara
arr. 16:35
dep. 16:35
335.7 km
Brza Palanka
arr. 16:37
dep. 16:37
337.4 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
340.6 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
343.7 km
Velesnica
arr. 16:46
dep. 16:46
346.8 km
Milutinovac, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
350.3 km
Kladovo, Bus station
arr. 17:02
360.7 km
13:00 18:00 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 14:11
dep. 14:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
dep. 15:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
120.1 km
Branicevo
arr. 15:19
dep. 15:19
123.9 km
Ponikve
arr. 15:24
dep. 15:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 15:47
dep. 15:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 15:51
dep. 15:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 15:57
dep. 15:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 16:10
dep. 16:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 16:30
dep. 16:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 16:40
dep. 16:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
191.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 16:52
dep. 16:52
196.2 km
Golubinje
arr. 16:58
dep. 16:58
202.7 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:00
dep. 17:00
204.9 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 17:03
dep. 17:03
208 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 17:22
dep. 17:22
223.4 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
224 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 17:28
dep. 17:28
228 km
Tekija kod Kladova
arr. 17:32
dep. 17:32
232.7 km
Novi Sip
arr. 17:45
dep. 17:45
247.4 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
248.1 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 17:47
dep. 17:47
248.8 km
Kladusnica
arr. 17:50
dep. 17:50
251.2 km
Kladovo, Pemci
arr. 17:54
dep. 17:54
254 km
Kladovo, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
254.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 18:00
255.6 km
15:30 20:15 (04:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 13,05 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Majilovac, I - Centar
arr. 17:16
dep. 17:16
104 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 17:25
dep. 17:25
112 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 17:35
dep. 17:35
120 km
Branicevo
arr. 17:45
dep. 17:45
128 km
Golubac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
138 km
Brnjica kod Golupca
arr. 18:15
dep. 18:15
151 km
Dobra, S
arr. 18:26
dep. 18:26
163 km
Boljetin kod Majdanpeka, I
arr. 18:52
dep. 18:52
186 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 18:59
dep. 18:59
193 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:10
197 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 19:13
dep. 19:13
203 km
Golubinje
arr. 19:16
dep. 19:16
208 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 19:21
dep. 19:21
215 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 19:38
dep. 19:38
232 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 19:40
dep. 19:40
233 km
Tekija kod Kladova
arr. 19:48
dep. 19:48
241 km
Novi Sip
arr. 20:00
dep. 20:00
253 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
258 km
Kladusnica
arr. 20:08
dep. 20:08
261 km
Kladovo, Bus station
arr. 20:15
264 km
17:00 22:00 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 18:11
dep. 18:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
dep. 19:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 19:16
dep. 19:16
120.1 km
Branicevo
arr. 19:19
dep. 19:19
123.9 km
Ponikve
arr. 19:24
dep. 19:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 19:47
dep. 19:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 19:51
dep. 19:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 19:57
dep. 19:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 20:10
dep. 20:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 20:30
dep. 20:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 20:40
dep. 20:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
191.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 20:52
dep. 20:52
196.2 km
Golubinje
arr. 20:58
dep. 20:58
202.7 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 21:00
dep. 21:00
204.9 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 21:03
dep. 21:03
208 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 21:22
dep. 21:22
223.4 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 21:23
dep. 21:23
224 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 21:28
dep. 21:28
228 km
Tekija kod Kladova
arr. 21:32
dep. 21:32
232.7 km
Novi Sip
arr. 21:45
dep. 21:45
247.4 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 21:46
dep. 21:46
248.1 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 21:47
dep. 21:47
248.8 km
Kladusnica
arr. 21:50
dep. 21:50
251.2 km
Kladovo, Pemci
arr. 21:54
dep. 21:54
254 km
Kladovo, Center
arr. 21:56
dep. 21:56
254.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 22:00
255.6 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kladovo su međusobno udaljena ~279 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 05h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Kladovo iznosi od 13,05 EUR do 13,05 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.