Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Igalo timetable

tuesday, 14.08.2018.
19:45 10:00 (14:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
323 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:45
dep. 02:45
330 km
Sutomore, GAS
arr. 06:30
dep. 06:30
514 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 06:45
dep. 06:45
518 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
526 km
Budva, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
545 km
Kotor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
552 km
Bijela, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
592 km
Baosici, Restoran Deli Radivoje
arr. 09:30
dep. 09:30
595 km
Denovici, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
597 km
Kumbor, Magistrala
arr. 09:33
dep. 09:33
599 km
Zelenika, Centar - carinska zona
arr. 09:35
dep. 09:35
601 km
Meljine, Market Voli
arr. 09:37
dep. 09:37
603 km
Herceg Novi, GAS
arr. 09:40
dep. 09:40
606 km
Igalo, Sportski centar "Igalo"
arr. 10:00
609 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
19:45 10:00 (14:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 3.100,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
323 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:45
dep. 02:45
330 km
Sutomore, GAS
arr. 06:30
dep. 06:30
514 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 06:45
dep. 06:45
518 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
526 km
Budva, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
545 km
Kotor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
552 km
Bijela, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
592 km
Baosici, Restoran Deli Radivoje
arr. 09:30
dep. 09:30
595 km
Denovici, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
597 km
Kumbor, Magistrala
arr. 09:33
dep. 09:33
599 km
Zelenika, Centar - carinska zona
arr. 09:35
dep. 09:35
601 km
Meljine, Market Voli
arr. 09:37
dep. 09:37
603 km
Herceg Novi, GAS
arr. 09:40
dep. 09:40
606 km
Igalo, Sportski centar "Igalo"
arr. 10:00
609 km
 
Departures on: thursday, 16.08.2018.
19:45 10:00 (14:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 3.100,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
323 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:45
dep. 02:45
330 km
Sutomore, GAS
arr. 06:30
dep. 06:30
514 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 06:45
dep. 06:45
518 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
526 km
Budva, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
545 km
Kotor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
552 km
Bijela, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
592 km
Baosici, Restoran Deli Radivoje
arr. 09:30
dep. 09:30
595 km
Denovici, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
597 km
Kumbor, Magistrala
arr. 09:33
dep. 09:33
599 km
Zelenika, Centar - carinska zona
arr. 09:35
dep. 09:35
601 km
Meljine, Market Voli
arr. 09:37
dep. 09:37
603 km
Herceg Novi, GAS
arr. 09:40
dep. 09:40
606 km
Igalo, Sportski centar "Igalo"
arr. 10:00
609 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
19:45 10:00 (14:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 3.100,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
323 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:45
dep. 02:45
330 km
Sutomore, GAS
arr. 06:30
dep. 06:30
514 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 06:45
dep. 06:45
518 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
526 km
Budva, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
545 km
Kotor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
552 km
Bijela, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
592 km
Baosici, Restoran Deli Radivoje
arr. 09:30
dep. 09:30
595 km
Denovici, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
597 km
Kumbor, Magistrala
arr. 09:33
dep. 09:33
599 km
Zelenika, Centar - carinska zona
arr. 09:35
dep. 09:35
601 km
Meljine, Market Voli
arr. 09:37
dep. 09:37
603 km
Herceg Novi, GAS
arr. 09:40
dep. 09:40
606 km
Igalo, Sportski centar "Igalo"
arr. 10:00
609 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
19:45 10:00 (14:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 3.100,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
323 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:45
dep. 02:45
330 km
Sutomore, GAS
arr. 06:30
dep. 06:30
514 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 06:45
dep. 06:45
518 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
526 km
Budva, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
545 km
Kotor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
552 km
Bijela, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
592 km
Baosici, Restoran Deli Radivoje
arr. 09:30
dep. 09:30
595 km
Denovici, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
597 km
Kumbor, Magistrala
arr. 09:33
dep. 09:33
599 km
Zelenika, Centar - carinska zona
arr. 09:35
dep. 09:35
601 km
Meljine, Market Voli
arr. 09:37
dep. 09:37
603 km
Herceg Novi, GAS
arr. 09:40
dep. 09:40
606 km
Igalo, Sportski centar "Igalo"
arr. 10:00
609 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
19:45 10:00 (14:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 3.100,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
323 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:45
dep. 02:45
330 km
Sutomore, GAS
arr. 06:30
dep. 06:30
514 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 06:45
dep. 06:45
518 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
526 km
Budva, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
545 km
Kotor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
552 km
Bijela, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
592 km
Baosici, Restoran Deli Radivoje
arr. 09:30
dep. 09:30
595 km
Denovici, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
597 km
Kumbor, Magistrala
arr. 09:33
dep. 09:33
599 km
Zelenika, Centar - carinska zona
arr. 09:35
dep. 09:35
601 km
Meljine, Market Voli
arr. 09:37
dep. 09:37
603 km
Herceg Novi, GAS
arr. 09:40
dep. 09:40
606 km
Igalo, Sportski centar "Igalo"
arr. 10:00
609 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
19:45 10:00 (14:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 3.100,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
323 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:45
dep. 02:45
330 km
Sutomore, GAS
arr. 06:30
dep. 06:30
514 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 06:45
dep. 06:45
518 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
526 km
Budva, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
545 km
Kotor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
552 km
Bijela, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
592 km
Baosici, Restoran Deli Radivoje
arr. 09:30
dep. 09:30
595 km
Denovici, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
597 km
Kumbor, Magistrala
arr. 09:33
dep. 09:33
599 km
Zelenika, Centar - carinska zona
arr. 09:35
dep. 09:35
601 km
Meljine, Market Voli
arr. 09:37
dep. 09:37
603 km
Herceg Novi, GAS
arr. 09:40
dep. 09:40
606 km
Igalo, Sportski centar "Igalo"
arr. 10:00
609 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Igalo su međusobno udaljena ~609 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14h i 15min., a najduže 14h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 19:45 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Igalo iznosi od 3.100,00 RSD do 3.100,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.