Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Herceg Novi timetable

monday, 03.10.2022.
08:30 21:00 (12:30)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
194 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
274 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
297 km
Ribarice kod Tutina, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
323 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
341 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
341.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
360 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
391 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
447 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
471 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
543 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
576 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
608 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
633 km
Herceg Novi, GAS
arr. 21:00
666 km
19:00 08:00 (13:00)
BAS - Central bus stationGAS
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Herceg Novi, GAS
arr. 08:00
355 km
20:00 08:00 (12:00)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Kragujevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
183 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
325 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
327 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
521 km
Budva, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
586 km
Kotor, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
608 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:00
652 km
21:20 10:30 (13:10)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 30.12.2045.
Days of service: every second day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 23:50
dep. 23:50
140 km
Cacak, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
162 km
Uzice, Bus station
arr. 01:10
dep. 01:10
205 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:00
dep. 04:00
379 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:15
dep. 04:15
389 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:35
490 km
Sutomore, GAS
arr. 08:10
dep. 08:10
541 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 08:30
dep. 08:30
554 km
Budva, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
562 km
Kotor, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
592 km
Herceg Novi, GAS
arr. 10:30
641 km
23:00 11:30 (12:30)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 30.12.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 23:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
122 km
arr. 01:30
dep. 01:30
144 km
Pozega, Restoran Magnet
arr. 02:05
dep. 02:05
188 km
Uzice, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
204 km
Nova Varos, Bus station
arr. 03:45
dep. 03:45
279 km
Prijepolje, Bus station
arr. 04:15
dep. 04:15
308 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:40
dep. 04:40
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:45
dep. 04:45
340 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
360 km
Mojkovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
391 km
Kolasin, GAS
arr. 06:20
dep. 06:20
415 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
490 km
Sutomore, GAS
arr. 08:49
dep. 08:49
541.2 km
Bar, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
550 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 09:26
dep. 09:26
571.4 km
Budva, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
589 km
Kotor, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
615 km
Tivat, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
624 km
Herceg Novi, GAS
arr. 11:30
649 km
Belgrade (Beograd) - Herceg Novi timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
08:30 21:00 (12:30)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
194 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
274 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
297 km
Ribarice kod Tutina, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
323 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
341 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
341.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
360 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
391 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
447 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
471 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
543 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
576 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
608 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
633 km
Herceg Novi, GAS
arr. 21:00
666 km
19:00 08:00 (13:00)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 20.04.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Raskrsnica - Ocaga
arr. 20:00
dep. 20:00
52 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
120 km
Cacak, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
142 km
Pozega, Restoran Magnet
arr. 22:40
dep. 22:40
178 km
Uzice, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:10
202 km
Nova Varos, Bus station
arr. 00:45
dep. 00:45
277 km
Prijepolje, Bus station
arr. 01:25
dep. 01:25
306 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:05
dep. 02:05
348 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:05
dep. 02:05
348.1 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:20
358 km
Mojkovac, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
387 km
Kolasin, GAS
arr. 03:00
dep. 03:00
411 km
Podgorica, Bus station
arr. 04:25
dep. 04:25
490 km
Cetinje, GAS
arr. 06:10
dep. 06:10
526 km
Budva, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
558 km
Tivat, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
583 km
Kotor, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
591 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:00
635 km
20:00 08:00 (12:00)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every second day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Kragujevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
194 km
Raska, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
274 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
297 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
336 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
341 km
Berane, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
391 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
543 km
Budva, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
600 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:00
666 km
21:20 10:30 (13:10)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:00
dep. 04:00
379 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:15
dep. 04:15
389 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:35
490 km
Sutomore, GAS
arr. 08:10
dep. 08:10
541 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 08:30
dep. 08:30
554 km
Budva, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
562 km
Kotor, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
592 km
Herceg Novi, GAS
arr. 10:30
641 km
22:00 10:00 (12:00)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 30.12.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:30
dep. 03:30
349 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:45
dep. 03:45
356 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
500 km
Budva, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
562 km
Kotor, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
601 km
Herceg Novi, GAS
arr. 10:00
634 km
23:00 11:30 (12:30)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 30.12.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 23:00
arr. 00:45
dep. 00:45
144 km
Pozega, Restoran Magnet
arr. 01:10
dep. 01:10
188 km
Uzice, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
204 km
Nova Varos, Bus station
arr. 03:10
dep. 03:10
279 km
Prijepolje, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
308 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:40
dep. 04:40
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:45
dep. 04:45
340 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
360 km
Mojkovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
391 km
Kolasin, GAS
arr. 06:20
dep. 06:20
415 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
490 km
Sutomore, GAS
arr. 08:49
dep. 08:49
541.2 km
Bar, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
550 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 09:26
dep. 09:26
571.4 km
Budva, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
589 km
Kotor, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
615 km
Tivat, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
624 km
Herceg Novi, GAS
arr. 11:30
649 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Herceg Novi su međusobno udaljena ~582 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12h i 00min., a najduže 13h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Herceg Novi iznosi od 31,50 EUR do 33,34 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.