Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Gunjevac (Mirosaljci) timetable

friday, 19.07.2019.
16:30 18:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:12
dep. 17:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:24
dep. 17:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:26
dep. 17:26
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
40 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:34
dep. 17:34
43 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:37
dep. 17:37
44 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:38
dep. 17:38
44.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:40
dep. 17:40
45.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 17:42
dep. 17:42
46 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
46.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
47.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:47
dep. 17:47
48.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:49
dep. 17:49
49.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:50
dep. 17:50
50 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:53
dep. 17:53
51 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:55
dep. 17:55
52.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:57
dep. 17:57
54 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
54.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:02
dep. 18:02
56.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:05
dep. 18:05
58.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:09
dep. 18:09
60.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
62.5 km
Arapovac, Panj
arr. 18:16
dep. 18:16
63.5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 18:18
dep. 18:18
64.5 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 18:19
dep. 18:19
65 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 18:21
dep. 18:21
66 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 18:23
dep. 18:23
67 km
Mirosaljci, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
67.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
68.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
arr. 18:30
70 km
Beograd (Belgrade) - Gunjevac (Mirosaljci) timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
16:30 18:11 (01:41)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:12
dep. 17:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:24
dep. 17:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:26
dep. 17:26
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:34
dep. 17:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:36
dep. 17:36
44.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:38
dep. 17:38
46 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:39
dep. 17:39
46.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 17:43
dep. 17:43
48.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 17:46
dep. 17:46
50.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
52.5 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 17:54
dep. 17:54
54.5 km
Arapovac, Panj
arr. 17:57
dep. 17:57
55.5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 17:59
dep. 17:59
56.5 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 18:00
dep. 18:00
57 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 18:02
dep. 18:02
58 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 18:04
dep. 18:04
59 km
Mirosaljci, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
59.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
60.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
arr. 18:11
62 km
Beograd (Belgrade) - Gunjevac (Mirosaljci) timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
16:30 18:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:12
dep. 17:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:24
dep. 17:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:26
dep. 17:26
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
40 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:34
dep. 17:34
43 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:37
dep. 17:37
44 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:38
dep. 17:38
44.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:40
dep. 17:40
45.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 17:42
dep. 17:42
46 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
46.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
47.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:47
dep. 17:47
48.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:49
dep. 17:49
49.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:50
dep. 17:50
50 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:53
dep. 17:53
51 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:55
dep. 17:55
52.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:57
dep. 17:57
54 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
54.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:02
dep. 18:02
56.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:05
dep. 18:05
58.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:09
dep. 18:09
60.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
62.5 km
Arapovac, Panj
arr. 18:16
dep. 18:16
63.5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 18:18
dep. 18:18
64.5 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 18:19
dep. 18:19
65 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 18:21
dep. 18:21
66 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 18:23
dep. 18:23
67 km
Mirosaljci, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
67.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
68.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
arr. 18:30
70 km
Beograd (Belgrade) - Gunjevac (Mirosaljci) timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
16:30 18:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:12
dep. 17:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:24
dep. 17:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:26
dep. 17:26
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
40 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:34
dep. 17:34
43 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:37
dep. 17:37
44 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:38
dep. 17:38
44.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:40
dep. 17:40
45.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 17:42
dep. 17:42
46 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
46.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
47.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:47
dep. 17:47
48.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:49
dep. 17:49
49.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:50
dep. 17:50
50 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:53
dep. 17:53
51 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:55
dep. 17:55
52.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:57
dep. 17:57
54 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
54.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:02
dep. 18:02
56.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:05
dep. 18:05
58.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:09
dep. 18:09
60.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
62.5 km
Arapovac, Panj
arr. 18:16
dep. 18:16
63.5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 18:18
dep. 18:18
64.5 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 18:19
dep. 18:19
65 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 18:21
dep. 18:21
66 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 18:23
dep. 18:23
67 km
Mirosaljci, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
67.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
68.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
arr. 18:30
70 km
Beograd (Belgrade) - Gunjevac (Mirosaljci) timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
16:30 18:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:12
dep. 17:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:24
dep. 17:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:26
dep. 17:26
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
40 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:34
dep. 17:34
43 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:37
dep. 17:37
44 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:38
dep. 17:38
44.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:40
dep. 17:40
45.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 17:42
dep. 17:42
46 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
46.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
47.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:47
dep. 17:47
48.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:49
dep. 17:49
49.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:50
dep. 17:50
50 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:53
dep. 17:53
51 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:55
dep. 17:55
52.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:57
dep. 17:57
54 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
54.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:02
dep. 18:02
56.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:05
dep. 18:05
58.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:09
dep. 18:09
60.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
62.5 km
Arapovac, Panj
arr. 18:16
dep. 18:16
63.5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 18:18
dep. 18:18
64.5 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 18:19
dep. 18:19
65 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 18:21
dep. 18:21
66 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 18:23
dep. 18:23
67 km
Mirosaljci, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
67.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
68.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
arr. 18:30
70 km
Beograd (Belgrade) - Gunjevac (Mirosaljci) timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
16:30 18:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:12
dep. 17:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:24
dep. 17:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:26
dep. 17:26
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
40 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:34
dep. 17:34
43 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:37
dep. 17:37
44 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:38
dep. 17:38
44.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:40
dep. 17:40
45.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 17:42
dep. 17:42
46 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
46.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
47.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:47
dep. 17:47
48.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:49
dep. 17:49
49.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:50
dep. 17:50
50 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:53
dep. 17:53
51 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:55
dep. 17:55
52.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:57
dep. 17:57
54 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
54.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:02
dep. 18:02
56.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:05
dep. 18:05
58.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:09
dep. 18:09
60.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
62.5 km
Arapovac, Panj
arr. 18:16
dep. 18:16
63.5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 18:18
dep. 18:18
64.5 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 18:19
dep. 18:19
65 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 18:21
dep. 18:21
66 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 18:23
dep. 18:23
67 km
Mirosaljci, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
67.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
68.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
arr. 18:30
70 km
Beograd (Belgrade) - Gunjevac (Mirosaljci) timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
16:30 18:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:12
dep. 17:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:24
dep. 17:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:26
dep. 17:26
38 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
40 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:34
dep. 17:34
43 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:37
dep. 17:37
44 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:38
dep. 17:38
44.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:40
dep. 17:40
45.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 17:42
dep. 17:42
46 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
46.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
47.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:47
dep. 17:47
48.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:49
dep. 17:49
49.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:50
dep. 17:50
50 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:53
dep. 17:53
51 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:55
dep. 17:55
52.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:57
dep. 17:57
54 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
54.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:02
dep. 18:02
56.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:05
dep. 18:05
58.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:09
dep. 18:09
60.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
62.5 km
Arapovac, Panj
arr. 18:16
dep. 18:16
63.5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 18:18
dep. 18:18
64.5 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 18:19
dep. 18:19
65 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 18:21
dep. 18:21
66 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 18:23
dep. 18:23
67 km
Mirosaljci, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
67.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
68.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
arr. 18:30
70 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Gunjevac (Mirosaljci) su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 41min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 16:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.