Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Drazanj timetable

tuesday, 11.08.2020.
05:45 07:00 (01:15)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 05:45
arr. 06:39
dep. 06:39
38.9 km
Umcari, Ambulanta
arr. 06:42
dep. 06:42
40.1 km
Umcari, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
40.6 km
Umcari, Crkva
arr. 06:46
dep. 06:46
41.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 06:48
dep. 06:48
42 km
Drazanj, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
44.3 km
Drazanj, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
45.1 km
Drazanj, Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
45.9 km
Drazanj, Okretnica
arr. 07:00
46.8 km
06:00 07:30 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 06:07
dep. 06:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 06:17
dep. 06:17
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 06:23
dep. 06:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 06:28
dep. 06:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:34
dep. 06:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:41
dep. 06:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:44
dep. 06:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:46
dep. 06:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:54
dep. 06:54
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:56
dep. 06:56
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 06:58
dep. 06:58
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 07:01
dep. 07:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:04
dep. 07:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:05
dep. 07:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:08
dep. 07:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:10
dep. 07:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 07:14
dep. 07:14
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 07:16
dep. 07:16
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 07:18
dep. 07:18
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 07:20
dep. 07:20
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 07:30
45.4 km
09:00 10:30 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 09:07
dep. 09:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 09:17
dep. 09:17
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 09:23
dep. 09:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 09:28
dep. 09:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:34
dep. 09:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:41
dep. 09:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:44
dep. 09:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:46
dep. 09:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 09:51
dep. 09:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 09:56
dep. 09:56
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:57
dep. 09:57
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 09:58
dep. 09:58
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 10:01
dep. 10:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 10:04
dep. 10:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 10:05
dep. 10:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 10:08
dep. 10:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 10:10
dep. 10:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 10:14
dep. 10:14
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 10:16
dep. 10:16
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 10:18
dep. 10:18
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 10:20
dep. 10:20
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 10:24
dep. 10:24
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 10:28
dep. 10:28
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 10:30
45.4 km
10:30 12:00 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 10:37
dep. 10:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 10:47
dep. 10:47
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 10:53
dep. 10:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 10:58
dep. 10:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:04
dep. 11:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:11
dep. 11:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:14
dep. 11:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:16
dep. 11:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:21
dep. 11:21
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:24
dep. 11:24
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:26
dep. 11:26
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 11:28
dep. 11:28
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 11:31
dep. 11:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:33
dep. 11:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:34
dep. 11:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 11:35
dep. 11:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 11:38
dep. 11:38
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 11:40
dep. 11:40
37.5 km
Umcari, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 11:44
dep. 11:44
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 11:46
dep. 11:46
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 11:48
dep. 11:48
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 11:50
dep. 11:50
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 11:54
dep. 11:54
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 11:58
dep. 11:58
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 12:00
45.4 km
11:30 13:00 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 11:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 11:37
dep. 11:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 11:47
dep. 11:47
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 11:53
dep. 11:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 11:58
dep. 11:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:04
dep. 12:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:11
dep. 12:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:14
dep. 12:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:16
dep. 12:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:24
dep. 12:24
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:26
dep. 12:26
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 12:28
dep. 12:28
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 12:31
dep. 12:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 12:34
dep. 12:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 12:35
dep. 12:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 12:38
dep. 12:38
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 12:40
dep. 12:40
37.5 km
Umcari, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 12:44
dep. 12:44
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 12:46
dep. 12:46
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 12:48
dep. 12:48
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 12:50
dep. 12:50
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 12:58
dep. 12:58
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 13:00
45.4 km
13:30 15:00 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 13:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 13:37
dep. 13:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:47
dep. 13:47
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 13:53
dep. 13:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 13:58
dep. 13:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:11
dep. 14:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:14
dep. 14:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:16
dep. 14:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 14:21
dep. 14:21
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 14:24
dep. 14:24
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 14:26
dep. 14:26
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 14:28
dep. 14:28
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 14:31
dep. 14:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:34
dep. 14:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:35
dep. 14:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:38
dep. 14:38
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:40
dep. 14:40
37.5 km
Umcari, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 14:44
dep. 14:44
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 14:46
dep. 14:46
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 14:48
dep. 14:48
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 14:50
dep. 14:50
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 14:54
dep. 14:54
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 15:00
45.4 km
14:30 16:00 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:37
dep. 14:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 14:47
dep. 14:47
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 14:53
dep. 14:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 14:58
dep. 14:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:04
dep. 15:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:11
dep. 15:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:14
dep. 15:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:16
dep. 15:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:24
dep. 15:24
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:26
dep. 15:26
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 15:28
dep. 15:28
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 15:31
dep. 15:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:33
dep. 15:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:34
dep. 15:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 15:38
dep. 15:38
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 15:40
dep. 15:40
37.5 km
Umcari, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 15:44
dep. 15:44
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 15:46
dep. 15:46
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 15:48
dep. 15:48
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 15:58
dep. 15:58
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 16:00
45.4 km
15:15 16:45 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:32
dep. 15:32
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:49
dep. 15:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:56
dep. 15:56
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:59
dep. 15:59
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:01
dep. 16:01
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 16:09
dep. 16:09
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 16:11
dep. 16:11
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 16:13
dep. 16:13
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 16:16
dep. 16:16
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:18
dep. 16:18
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:19
dep. 16:19
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:23
dep. 16:23
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:25
dep. 16:25
37.5 km
Umcari, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 16:29
dep. 16:29
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 16:31
dep. 16:31
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 16:33
dep. 16:33
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 16:35
dep. 16:35
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 16:43
dep. 16:43
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 16:45
45.4 km
16:00 17:15 (01:15)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 16:00
arr. 16:54
dep. 16:54
38.9 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:57
dep. 16:57
40.1 km
Umcari, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
40.6 km
Umcari, Crkva
arr. 17:01
dep. 17:01
41.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 17:03
dep. 17:03
42 km
Drazanj, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
44.3 km
Drazanj, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
45.1 km
Drazanj, Skola
arr. 17:13
dep. 17:13
45.9 km
Drazanj, Okretnica
arr. 17:15
46.8 km
17:00 18:30 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 17:07
dep. 17:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:17
dep. 17:17
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 17:23
dep. 17:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 17:28
dep. 17:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:34
dep. 17:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:41
dep. 17:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:44
dep. 17:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:46
dep. 17:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:51
dep. 17:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:54
dep. 17:54
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:56
dep. 17:56
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:58
dep. 17:58
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 18:01
dep. 18:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 18:03
dep. 18:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 18:04
dep. 18:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 18:05
dep. 18:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:08
dep. 18:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 18:10
dep. 18:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 18:14
dep. 18:14
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 18:16
dep. 18:16
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 18:18
dep. 18:18
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 18:20
dep. 18:20
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 18:24
dep. 18:24
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 18:30
45.4 km
17:45 19:15 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 17:45
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 17:52
dep. 17:52
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:02
dep. 18:02
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 18:08
dep. 18:08
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 18:13
dep. 18:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:19
dep. 18:19
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:26
dep. 18:26
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 18:29
dep. 18:29
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 18:31
dep. 18:31
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 18:36
dep. 18:36
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 18:39
dep. 18:39
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 18:41
dep. 18:41
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 18:43
dep. 18:43
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 18:46
dep. 18:46
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 18:48
dep. 18:48
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 18:49
dep. 18:49
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 18:50
dep. 18:50
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:53
dep. 18:53
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 18:55
dep. 18:55
37.5 km
Umcari, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 18:59
dep. 18:59
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 19:03
dep. 19:03
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 19:05
dep. 19:05
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 19:09
dep. 19:09
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 19:13
dep. 19:13
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 19:15
45.4 km
19:00 20:30 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 19:07
dep. 19:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 19:17
dep. 19:17
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 19:23
dep. 19:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 19:28
dep. 19:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:34
dep. 19:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:41
dep. 19:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:44
dep. 19:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:46
dep. 19:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:54
dep. 19:54
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:56
dep. 19:56
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:58
dep. 19:58
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 20:01
dep. 20:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:03
dep. 20:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 20:04
dep. 20:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 20:05
dep. 20:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 20:08
dep. 20:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 20:10
dep. 20:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 20:14
dep. 20:14
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 20:16
dep. 20:16
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 20:18
dep. 20:18
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 20:24
dep. 20:24
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 20:26
dep. 20:26
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 20:28
dep. 20:28
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 20:30
45.4 km
20:00 21:30 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 20:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 20:07
dep. 20:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 20:17
dep. 20:17
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 20:23
dep. 20:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 20:28
dep. 20:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:34
dep. 20:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:41
dep. 20:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 20:44
dep. 20:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 20:46
dep. 20:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 20:51
dep. 20:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 20:54
dep. 20:54
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 20:56
dep. 20:56
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 20:58
dep. 20:58
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 21:01
dep. 21:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 21:03
dep. 21:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 21:04
dep. 21:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 21:05
dep. 21:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 21:08
dep. 21:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 21:10
dep. 21:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 21:14
dep. 21:14
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 21:16
dep. 21:16
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 21:18
dep. 21:18
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 21:20
dep. 21:20
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 21:24
dep. 21:24
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 21:26
dep. 21:26
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 21:28
dep. 21:28
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 21:30
45.4 km
21:15 22:45 (01:30)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 21:15
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 21:22
dep. 21:22
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 21:32
dep. 21:32
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 21:38
dep. 21:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 21:43
dep. 21:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 21:49
dep. 21:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 21:56
dep. 21:56
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 21:59
dep. 21:59
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 22:01
dep. 22:01
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:04
dep. 22:04
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 22:06
dep. 22:06
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 22:09
dep. 22:09
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 22:11
dep. 22:11
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 22:13
dep. 22:13
30.8 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 22:16
dep. 22:16
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 22:18
dep. 22:18
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 22:19
dep. 22:19
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 22:20
dep. 22:20
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 22:23
dep. 22:23
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 22:25
dep. 22:25
37.5 km
Umcari, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 22:29
dep. 22:29
39.6 km
Umcari, Izlaz
arr. 22:31
dep. 22:31
40 km
Umcari, Sefkac
arr. 22:33
dep. 22:33
40.4 km
Drazanj, Izlaz
arr. 22:35
dep. 22:35
41.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 22:39
dep. 22:39
42.9 km
Drazanj, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
43.7 km
Drazanj, Skola
arr. 22:43
dep. 22:43
44.5 km
Drazanj, Okretnica
arr. 22:45
45.4 km
23:00 01:15 (02:15)
SumiceOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Sumice
dep. 23:00
Belgrade (Beograd), Konjarnik - Prvomajska
arr. 23:05
dep. 23:05
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 23:13
dep. 23:13
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 23:19
dep. 23:19
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 23:22
dep. 23:22
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 23:27
dep. 23:27
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 23:35
dep. 23:35
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 23:43
dep. 23:43
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:46
dep. 23:46
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:48
dep. 23:48
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:50
dep. 23:50
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 23:51
dep. 23:51
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 23:52
dep. 23:52
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 23:53
dep. 23:53
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 23:57
dep. 23:57
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 00:01
dep. 00:01
33.3 km
arr. 00:05
dep. 00:05
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 00:09
dep. 00:09
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 00:11
dep. 00:11
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 00:14
dep. 00:14
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:15
dep. 00:15
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:16
dep. 00:16
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:19
dep. 00:19
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 00:21
dep. 00:21
41.9 km
Umcari, Center
arr. 00:23
dep. 00:23
43.3 km
arr. 00:25
dep. 00:25
44.9 km
arr. 00:27
dep. 00:27
45.8 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:31
dep. 00:31
48.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:33
dep. 00:33
48.9 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:35
dep. 00:35
49.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:37
dep. 00:37
50.3 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 00:42
dep. 00:42
52.3 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:46
dep. 00:46
54.3 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:48
dep. 00:48
55 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:50
dep. 00:50
55.7 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:52
dep. 00:52
56.5 km
arr. 00:56
dep. 00:56
58.8 km
arr. 00:58
dep. 00:58
59.7 km
Umcari, Center
arr. 01:01
dep. 01:01
61.3 km
Umcari, Crkva
arr. 01:03
dep. 01:03
62 km
Drazanj, Ulaz
arr. 01:09
dep. 01:09
65.3 km
Drazanj, Center
arr. 01:11
dep. 01:11
66.1 km
Drazanj, Skola
arr. 01:13
dep. 01:13
66.9 km
Drazanj, Okretnica
arr. 01:15
67.8 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Drazanj su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.