Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Drazanj timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:45 07:00 (01:15)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 05:45
arr. 06:39
dep. 06:39
38.9 km
Umcari, Ambulanta
arr. 06:42
dep. 06:42
40.1 km
Umcari, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
40.6 km
Umcari, Crkva
arr. 06:46
dep. 06:46
41.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 06:48
dep. 06:48
42 km
Drazanj, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
44.3 km
Drazanj, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
45.1 km
Drazanj, Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
45.9 km
Drazanj, Okretnica
arr. 07:00
46.8 km
06:00 07:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 06:07
dep. 06:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 06:17
dep. 06:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 06:23
dep. 06:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 06:28
dep. 06:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:34
dep. 06:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:41
dep. 06:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:44
dep. 06:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:46
dep. 06:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:54
dep. 06:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:56
dep. 06:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 06:58
dep. 06:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 07:01
dep. 07:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:04
dep. 07:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:05
dep. 07:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:08
dep. 07:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:10
dep. 07:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 07:14
dep. 07:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 07:16
dep. 07:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 07:18
dep. 07:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 07:20
dep. 07:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 07:30
45.1 km
08:00 09:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 08:07
dep. 08:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 08:17
dep. 08:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 08:23
dep. 08:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 08:28
dep. 08:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:34
dep. 08:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:41
dep. 08:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:44
dep. 08:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:46
dep. 08:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:51
dep. 08:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:54
dep. 08:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 08:58
dep. 08:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 09:01
dep. 09:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:03
dep. 09:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:04
dep. 09:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:05
dep. 09:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:08
dep. 09:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:10
dep. 09:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 09:14
dep. 09:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 09:16
dep. 09:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 09:18
dep. 09:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 09:20
dep. 09:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 09:24
dep. 09:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 09:28
dep. 09:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 09:30
45.1 km
09:00 10:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 09:07
dep. 09:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 09:17
dep. 09:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 09:23
dep. 09:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 09:28
dep. 09:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:34
dep. 09:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:41
dep. 09:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:44
dep. 09:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:46
dep. 09:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 09:51
dep. 09:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 09:56
dep. 09:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:57
dep. 09:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 09:58
dep. 09:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 10:01
dep. 10:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 10:04
dep. 10:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 10:05
dep. 10:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 10:08
dep. 10:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 10:10
dep. 10:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 10:14
dep. 10:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 10:16
dep. 10:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 10:18
dep. 10:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 10:20
dep. 10:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 10:24
dep. 10:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 10:28
dep. 10:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 10:30
45.1 km
10:30 12:00 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 10:37
dep. 10:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 10:47
dep. 10:47
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 10:53
dep. 10:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 10:58
dep. 10:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:04
dep. 11:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:11
dep. 11:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:14
dep. 11:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:16
dep. 11:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:21
dep. 11:21
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:24
dep. 11:24
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:26
dep. 11:26
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
33 km
Brestovik, Institut
arr. 11:28
dep. 11:28
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 11:31
dep. 11:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:33
dep. 11:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:34
dep. 11:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 11:35
dep. 11:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 11:38
dep. 11:38
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 11:40
dep. 11:40
37.5 km
Umcari, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 11:44
dep. 11:44
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 11:46
dep. 11:46
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 11:48
dep. 11:48
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 11:50
dep. 11:50
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 11:54
dep. 11:54
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 11:58
dep. 11:58
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 12:00
45.1 km
11:30 13:00 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 11:37
dep. 11:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 11:47
dep. 11:47
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 11:53
dep. 11:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 11:58
dep. 11:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:04
dep. 12:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:11
dep. 12:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:14
dep. 12:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:16
dep. 12:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:24
dep. 12:24
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:26
dep. 12:26
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
33 km
Brestovik, Institut
arr. 12:28
dep. 12:28
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 12:31
dep. 12:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 12:34
dep. 12:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 12:35
dep. 12:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 12:38
dep. 12:38
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 12:40
dep. 12:40
37.5 km
Umcari, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 12:44
dep. 12:44
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 12:46
dep. 12:46
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 12:48
dep. 12:48
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 12:50
dep. 12:50
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 12:58
dep. 12:58
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 13:00
45.1 km
13:30 15:00 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 13:37
dep. 13:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:47
dep. 13:47
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 13:53
dep. 13:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 13:58
dep. 13:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:11
dep. 14:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:14
dep. 14:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:16
dep. 14:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 14:21
dep. 14:21
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 14:24
dep. 14:24
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 14:26
dep. 14:26
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
33 km
Brestovik, Institut
arr. 14:28
dep. 14:28
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 14:31
dep. 14:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:34
dep. 14:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:35
dep. 14:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:38
dep. 14:38
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:40
dep. 14:40
37.5 km
Umcari, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 14:44
dep. 14:44
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 14:46
dep. 14:46
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 14:48
dep. 14:48
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 14:50
dep. 14:50
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 14:54
dep. 14:54
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 15:00
45.1 km
14:30 16:00 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:37
dep. 14:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 14:47
dep. 14:47
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 14:53
dep. 14:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 14:58
dep. 14:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:04
dep. 15:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:11
dep. 15:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:14
dep. 15:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:16
dep. 15:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:24
dep. 15:24
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:26
dep. 15:26
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
33 km
Brestovik, Institut
arr. 15:28
dep. 15:28
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 15:31
dep. 15:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:33
dep. 15:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:34
dep. 15:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 15:38
dep. 15:38
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 15:40
dep. 15:40
37.5 km
Umcari, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 15:44
dep. 15:44
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 15:46
dep. 15:46
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 15:48
dep. 15:48
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 15:58
dep. 15:58
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 16:00
45.1 km
15:00 16:15 (01:15)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 15:00
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 15:20
dep. 15:20
18.5 km
Vrcin, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
20.2 km
Vrcin, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
22.5 km
arr. 15:54
dep. 15:54
42.6 km
Umcari, Ambulanta
arr. 15:57
dep. 15:57
43.8 km
Umcari, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
44.3 km
Umcari, Crkva
arr. 16:01
dep. 16:01
45 km
Umcari, Izlaz
arr. 16:03
dep. 16:03
45.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
48 km
Drazanj, Center
arr. 16:11
dep. 16:11
48.8 km
Drazanj, Skola
arr. 16:13
dep. 16:13
49.6 km
Drazanj, Okretnica
arr. 16:15
50.5 km
15:15 16:45 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:32
dep. 15:32
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:49
dep. 15:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:56
dep. 15:56
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:59
dep. 15:59
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:01
dep. 16:01
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 16:09
dep. 16:09
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 16:11
dep. 16:11
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
33 km
Brestovik, Institut
arr. 16:13
dep. 16:13
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 16:16
dep. 16:16
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:18
dep. 16:18
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:19
dep. 16:19
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:23
dep. 16:23
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:25
dep. 16:25
37.5 km
Umcari, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 16:29
dep. 16:29
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 16:31
dep. 16:31
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 16:33
dep. 16:33
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 16:35
dep. 16:35
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 16:43
dep. 16:43
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 16:45
45.1 km
16:00 17:15 (01:15)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 16:00
arr. 16:54
dep. 16:54
38.9 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:57
dep. 16:57
40.1 km
Umcari, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
40.6 km
Umcari, Crkva
arr. 17:01
dep. 17:01
41.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 17:03
dep. 17:03
42 km
Drazanj, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
44.3 km
Drazanj, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
45.1 km
Drazanj, Skola
arr. 17:13
dep. 17:13
45.9 km
Drazanj, Okretnica
arr. 17:15
46.8 km
17:00 18:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 17:07
dep. 17:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:17
dep. 17:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 17:23
dep. 17:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 17:28
dep. 17:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:34
dep. 17:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:41
dep. 17:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:44
dep. 17:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:46
dep. 17:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:51
dep. 17:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:54
dep. 17:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:56
dep. 17:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 17:58
dep. 17:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 18:01
dep. 18:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 18:03
dep. 18:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 18:04
dep. 18:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 18:05
dep. 18:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:08
dep. 18:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 18:10
dep. 18:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 18:14
dep. 18:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 18:16
dep. 18:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 18:18
dep. 18:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 18:20
dep. 18:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 18:24
dep. 18:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 18:30
45.1 km
17:45 19:15 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 17:45
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 17:52
dep. 17:52
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:02
dep. 18:02
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 18:08
dep. 18:08
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 18:13
dep. 18:13
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:19
dep. 18:19
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:26
dep. 18:26
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 18:29
dep. 18:29
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 18:31
dep. 18:31
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 18:36
dep. 18:36
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 18:39
dep. 18:39
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 18:41
dep. 18:41
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
33 km
Brestovik, Institut
arr. 18:43
dep. 18:43
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 18:46
dep. 18:46
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 18:48
dep. 18:48
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 18:49
dep. 18:49
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 18:50
dep. 18:50
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:53
dep. 18:53
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 18:55
dep. 18:55
37.5 km
Umcari, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 18:59
dep. 18:59
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 19:03
dep. 19:03
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 19:05
dep. 19:05
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 19:09
dep. 19:09
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 19:13
dep. 19:13
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 19:15
45.1 km
19:00 20:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 19:07
dep. 19:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 19:17
dep. 19:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 19:23
dep. 19:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 19:28
dep. 19:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:34
dep. 19:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:41
dep. 19:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:44
dep. 19:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:46
dep. 19:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:54
dep. 19:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:56
dep. 19:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 19:58
dep. 19:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 20:01
dep. 20:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:03
dep. 20:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 20:04
dep. 20:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 20:05
dep. 20:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 20:08
dep. 20:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 20:10
dep. 20:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 20:14
dep. 20:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 20:16
dep. 20:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 20:18
dep. 20:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 20:24
dep. 20:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 20:26
dep. 20:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 20:28
dep. 20:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 20:30
45.1 km
20:00 21:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 20:07
dep. 20:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 20:17
dep. 20:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 20:23
dep. 20:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 20:28
dep. 20:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:34
dep. 20:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:41
dep. 20:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 20:44
dep. 20:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 20:46
dep. 20:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 20:51
dep. 20:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 20:54
dep. 20:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 20:56
dep. 20:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 20:58
dep. 20:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 21:01
dep. 21:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 21:03
dep. 21:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 21:04
dep. 21:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 21:05
dep. 21:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 21:08
dep. 21:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 21:10
dep. 21:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 21:14
dep. 21:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 21:16
dep. 21:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 21:18
dep. 21:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 21:20
dep. 21:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 21:24
dep. 21:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 21:26
dep. 21:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 21:28
dep. 21:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 21:30
45.1 km
21:15 22:45 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 21:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 21:22
dep. 21:22
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 21:32
dep. 21:32
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 21:38
dep. 21:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 21:43
dep. 21:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 21:49
dep. 21:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 21:56
dep. 21:56
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 21:59
dep. 21:59
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 22:01
dep. 22:01
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:04
dep. 22:04
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 22:06
dep. 22:06
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 22:09
dep. 22:09
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 22:11
dep. 22:11
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
33 km
Brestovik, Institut
arr. 22:13
dep. 22:13
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 22:16
dep. 22:16
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 22:18
dep. 22:18
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 22:19
dep. 22:19
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 22:20
dep. 22:20
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 22:23
dep. 22:23
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 22:25
dep. 22:25
37.5 km
Umcari, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 22:29
dep. 22:29
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 22:31
dep. 22:31
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 22:33
dep. 22:33
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 22:35
dep. 22:35
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 22:39
dep. 22:39
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 22:43
dep. 22:43
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 22:45
45.1 km
23:00 01:35 (02:35)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 23:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 23:10
dep. 23:10
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 23:18
dep. 23:18
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 23:24
dep. 23:24
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 23:27
dep. 23:27
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 23:32
dep. 23:32
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 23:40
dep. 23:40
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 23:48
dep. 23:48
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:51
dep. 23:51
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:53
dep. 23:53
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:55
dep. 23:55
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 23:58
dep. 23:58
28.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 00:02
dep. 00:02
31.3 km
arr. 00:06
dep. 00:06
33.2 km
Kamendol, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
34.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 00:12
dep. 00:12
35.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 00:15
dep. 00:15
37.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:17
dep. 00:17
38.7 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:18
dep. 00:18
39.3 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:21
dep. 00:21
40.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 00:22
dep. 00:22
41.1 km
Umcari, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
42.5 km
arr. 00:57
dep. 00:57
58.9 km
arr. 00:29
dep. 00:29
45 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:32
dep. 00:32
47.3 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:35
dep. 00:35
48.1 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:36
dep. 00:36
48.8 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:37
dep. 00:37
49.5 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 00:42
dep. 00:42
51.5 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:47
dep. 00:47
53.5 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:48
dep. 00:48
54.2 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:49
dep. 00:49
54.9 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:52
dep. 00:52
55.7 km
arr. 00:55
dep. 00:55
58 km
Umcari, Center
arr. 00:59
dep. 00:59
60.5 km
Umcari, Crkva
arr. 01:01
dep. 01:01
61.2 km
Drazanj, Ulaz
arr. 01:08
dep. 01:08
61.9 km
Drazanj, Center
arr. 01:30
dep. 01:30
65 km
Drazanj, Skola
arr. 01:32
dep. 01:32
65.8 km
Drazanj, Okretnica
arr. 01:35
66.8 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Drazanj su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.