Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Drazanj timetable

sunday, 24.02.2019.
06:00 07:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 06:07
dep. 06:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 06:17
dep. 06:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 06:23
dep. 06:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 06:28
dep. 06:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:34
dep. 06:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:41
dep. 06:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:44
dep. 06:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:46
dep. 06:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:54
dep. 06:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:56
dep. 06:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 06:58
dep. 06:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 07:01
dep. 07:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:04
dep. 07:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:05
dep. 07:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:08
dep. 07:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:10
dep. 07:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 07:14
dep. 07:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 07:16
dep. 07:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 07:18
dep. 07:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 07:20
dep. 07:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 07:30
45.1 km
08:00 09:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 08:07
dep. 08:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 08:17
dep. 08:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 08:23
dep. 08:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 08:28
dep. 08:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:34
dep. 08:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:41
dep. 08:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:44
dep. 08:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:46
dep. 08:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:51
dep. 08:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:54
dep. 08:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 08:58
dep. 08:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 09:01
dep. 09:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:03
dep. 09:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:04
dep. 09:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:05
dep. 09:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:08
dep. 09:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:10
dep. 09:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 09:14
dep. 09:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 09:16
dep. 09:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 09:18
dep. 09:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 09:20
dep. 09:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 09:24
dep. 09:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 09:28
dep. 09:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 09:30
45.1 km
09:00 10:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 09:07
dep. 09:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 09:17
dep. 09:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 09:23
dep. 09:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 09:28
dep. 09:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:34
dep. 09:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:41
dep. 09:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:44
dep. 09:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:46
dep. 09:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 09:51
dep. 09:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 09:56
dep. 09:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:57
dep. 09:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 09:58
dep. 09:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 10:01
dep. 10:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 10:04
dep. 10:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 10:05
dep. 10:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 10:08
dep. 10:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 10:10
dep. 10:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 10:14
dep. 10:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 10:16
dep. 10:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 10:18
dep. 10:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 10:20
dep. 10:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 10:24
dep. 10:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 10:28
dep. 10:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 10:30
45.1 km
10:30 11:50 (01:20)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 10:34
dep. 10:34
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 10:42
dep. 10:42
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 10:47
dep. 10:47
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 10:50
dep. 10:50
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 10:52
dep. 10:52
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 10:58
dep. 10:58
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:06
dep. 11:06
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:09
dep. 11:09
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:11
dep. 11:11
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
28.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:16
dep. 11:16
28.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:17
dep. 11:17
29.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
29.9 km
Brestovik, Institut
arr. 11:19
dep. 11:19
30.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 11:22
dep. 11:22
33.3 km
arr. 11:25
dep. 11:25
35.2 km
Kamendol, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
36.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 11:29
dep. 11:29
37.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:32
dep. 11:32
39.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:33
dep. 11:33
39.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 11:34
dep. 11:34
40.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 11:35
dep. 11:35
41.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 11:36
dep. 11:36
41.9 km
Umcari, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
43.4 km
Umcari, Crkva
arr. 11:41
dep. 11:41
43.7 km
Umcari, Izlaz
arr. 11:42
dep. 11:42
44.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 11:43
dep. 11:43
44.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
45.5 km
Drazanj, Ulaz
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Drazanj, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
47.8 km
Drazanj, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
48.6 km
Drazanj, Okretnica
arr. 11:50
49.5 km
12:00 13:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 12:07
dep. 12:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 12:17
dep. 12:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 12:23
dep. 12:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 12:28
dep. 12:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:34
dep. 12:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:41
dep. 12:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:44
dep. 12:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:46
dep. 12:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:51
dep. 12:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:54
dep. 12:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:56
dep. 12:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 12:58
dep. 12:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 13:01
dep. 13:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:03
dep. 13:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:04
dep. 13:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 13:05
dep. 13:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 13:08
dep. 13:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 13:10
dep. 13:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 13:14
dep. 13:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 13:16
dep. 13:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 13:18
dep. 13:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 13:28
dep. 13:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 13:30
45.1 km
13:30 15:00 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 13:37
dep. 13:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:47
dep. 13:47
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 13:53
dep. 13:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 13:58
dep. 13:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:11
dep. 14:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:14
dep. 14:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:16
dep. 14:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 14:21
dep. 14:21
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 14:24
dep. 14:24
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 14:26
dep. 14:26
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
33 km
Brestovik, Institut
arr. 14:28
dep. 14:28
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 14:31
dep. 14:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:34
dep. 14:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:35
dep. 14:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:38
dep. 14:38
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:40
dep. 14:40
37.5 km
Umcari, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 14:44
dep. 14:44
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 14:46
dep. 14:46
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 14:48
dep. 14:48
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 14:50
dep. 14:50
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 14:54
dep. 14:54
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 15:00
45.1 km
14:30 16:00 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 14:37
dep. 14:37
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 14:47
dep. 14:47
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 14:53
dep. 14:53
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 14:58
dep. 14:58
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:04
dep. 15:04
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:11
dep. 15:11
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:14
dep. 15:14
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:16
dep. 15:16
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:24
dep. 15:24
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:26
dep. 15:26
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
33 km
Brestovik, Institut
arr. 15:28
dep. 15:28
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 15:31
dep. 15:31
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:33
dep. 15:33
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:34
dep. 15:34
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 15:38
dep. 15:38
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 15:40
dep. 15:40
37.5 km
Umcari, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 15:44
dep. 15:44
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 15:46
dep. 15:46
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 15:48
dep. 15:48
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 15:58
dep. 15:58
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 16:00
45.1 km
15:15 16:45 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 15:32
dep. 15:32
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:49
dep. 15:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:56
dep. 15:56
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:59
dep. 15:59
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:01
dep. 16:01
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 16:09
dep. 16:09
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 16:11
dep. 16:11
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
33 km
Brestovik, Institut
arr. 16:13
dep. 16:13
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 16:16
dep. 16:16
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:18
dep. 16:18
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:19
dep. 16:19
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:23
dep. 16:23
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:25
dep. 16:25
37.5 km
Umcari, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 16:29
dep. 16:29
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 16:31
dep. 16:31
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 16:33
dep. 16:33
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 16:35
dep. 16:35
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 16:43
dep. 16:43
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 16:45
45.1 km
16:15 18:15 (02:00)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 16:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 16:25
dep. 16:25
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:33
dep. 16:33
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 16:38
dep. 16:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 16:44
dep. 16:44
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:53
dep. 16:53
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:59
dep. 16:59
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:02
dep. 17:02
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:04
dep. 17:04
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:10
dep. 17:10
28.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:14
dep. 17:14
31.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:16
dep. 17:16
32.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:17
dep. 17:17
33.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:18
dep. 17:18
33.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:20
dep. 17:20
34.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:21
dep. 17:21
35.5 km
Umcari, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
54.9 km
arr. 17:55
dep. 17:55
53.3 km
arr. 17:53
dep. 17:53
52.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 17:50
dep. 17:50
50.1 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 17:47
dep. 17:47
49.3 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 17:46
dep. 17:46
48.6 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 17:45
dep. 17:45
47.9 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 17:40
dep. 17:40
45.9 km
Umcari, Crkva
arr. 17:59
dep. 17:59
55.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 18:01
dep. 18:01
55.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 18:03
dep. 18:03
56.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 18:05
dep. 18:05
57.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 18:09
dep. 18:09
58.6 km
Drazanj, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
59.4 km
Drazanj, Skola
arr. 18:13
dep. 18:13
60.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 18:15
61.1 km
17:00 18:15 (01:15)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 17:04
dep. 17:04
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:12
dep. 17:12
5.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 17:17
dep. 17:17
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 17:22
dep. 17:22
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:28
dep. 17:28
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:36
dep. 17:36
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:39
dep. 17:39
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:41
dep. 17:41
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:44
dep. 17:44
28.8 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 17:47
dep. 17:47
31.3 km
arr. 17:50
dep. 17:50
33.2 km
Kamendol, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
34.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 17:54
dep. 17:54
35.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:57
dep. 17:57
37.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:58
dep. 17:58
37.5 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:59
dep. 17:59
38.1 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:00
dep. 18:00
39.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 18:01
dep. 18:01
39.9 km
Umcari, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
41.3 km
Umcari, Crkva
arr. 18:06
dep. 18:06
41.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 18:11
dep. 18:11
45 km
Drazanj, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
45.8 km
Drazanj, Skola
arr. 18:13
dep. 18:13
46.6 km
Drazanj, Okretnica
arr. 18:15
47.5 km
19:00 20:30 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 19:07
dep. 19:07
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 19:17
dep. 19:17
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 19:23
dep. 19:23
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 19:28
dep. 19:28
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:34
dep. 19:34
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:41
dep. 19:41
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:44
dep. 19:44
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:46
dep. 19:46
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:54
dep. 19:54
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:56
dep. 19:56
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
33 km
Brestovik, Institut
arr. 19:58
dep. 19:58
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 20:01
dep. 20:01
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:03
dep. 20:03
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 20:04
dep. 20:04
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 20:05
dep. 20:05
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 20:08
dep. 20:08
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 20:10
dep. 20:10
37.5 km
Umcari, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 20:14
dep. 20:14
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 20:16
dep. 20:16
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 20:18
dep. 20:18
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 20:24
dep. 20:24
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 20:26
dep. 20:26
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 20:28
dep. 20:28
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 20:30
45.1 km
21:15 22:45 (01:30)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 21:15
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 21:22
dep. 21:22
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 21:32
dep. 21:32
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 21:38
dep. 21:38
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 21:43
dep. 21:43
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 21:49
dep. 21:49
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 21:56
dep. 21:56
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 21:59
dep. 21:59
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 22:01
dep. 22:01
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:04
dep. 22:04
27.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 22:06
dep. 22:06
28.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 22:09
dep. 22:09
31.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 22:11
dep. 22:11
32.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
33 km
Brestovik, Institut
arr. 22:13
dep. 22:13
33.2 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 22:16
dep. 22:16
33.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 22:18
dep. 22:18
34.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 22:19
dep. 22:19
35.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 22:20
dep. 22:20
35.7 km
Pudarci, Cokanj
arr. 22:23
dep. 22:23
36.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 22:25
dep. 22:25
37.5 km
Umcari, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
38.9 km
Umcari, Crkva
arr. 22:29
dep. 22:29
39.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 22:31
dep. 22:31
39.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 22:33
dep. 22:33
40.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 22:35
dep. 22:35
41.1 km
Drazanj, Ulaz
arr. 22:39
dep. 22:39
42.6 km
Drazanj, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
43.4 km
Drazanj, Skola
arr. 22:43
dep. 22:43
44.2 km
Drazanj, Okretnica
arr. 22:45
45.1 km
23:00 01:35 (02:35)
Sumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Sumice
dep. 23:00
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 23:10
dep. 23:10
1.7 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 23:18
dep. 23:18
5.9 km
Lestane, Dom Zdravlja
arr. 23:24
dep. 23:24
8.8 km
Bolec, Intersection
arr. 23:27
dep. 23:27
11.4 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 23:32
dep. 23:32
13.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 23:40
dep. 23:40
18.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 23:48
dep. 23:48
23.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:51
dep. 23:51
25.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:53
dep. 23:53
26.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:55
dep. 23:55
27.9 km
Brestovik, Institut
arr. 23:58
dep. 23:58
28.8 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 00:02
dep. 00:02
31.3 km
arr. 00:06
dep. 00:06
33.2 km
Kamendol, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
34.6 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 00:12
dep. 00:12
35.5 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 00:15
dep. 00:15
37.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:17
dep. 00:17
38.7 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:18
dep. 00:18
39.3 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:21
dep. 00:21
40.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 00:22
dep. 00:22
41.1 km
Umcari, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
42.5 km
arr. 00:57
dep. 00:57
58.9 km
arr. 00:29
dep. 00:29
45 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:32
dep. 00:32
47.3 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:35
dep. 00:35
48.1 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:36
dep. 00:36
48.8 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:37
dep. 00:37
49.5 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 00:42
dep. 00:42
51.5 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:47
dep. 00:47
53.5 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:48
dep. 00:48
54.2 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:49
dep. 00:49
54.9 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:52
dep. 00:52
55.7 km
arr. 00:55
dep. 00:55
58 km
Umcari, Center
arr. 00:59
dep. 00:59
60.5 km
Umcari, Crkva
arr. 01:01
dep. 01:01
61.2 km
Drazanj, Ulaz
arr. 01:08
dep. 01:08
61.9 km
Drazanj, Center
arr. 01:30
dep. 01:30
65 km
Drazanj, Skola
arr. 01:32
dep. 01:32
65.8 km
Drazanj, Okretnica
arr. 01:35
66.8 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Drazanj su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.