Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Dobrica timetable

wednesday, 08.07.2020.
13:00 14:34 (01:34)
BAS - Central bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 13:09
dep. 13:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
38.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
46.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
46.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
47.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
56.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
63 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
70.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
77.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
82.2 km
Belgrade (Beograd) - Dobrica timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
13:00 14:34 (01:34)
BAS - Central bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 13:09
dep. 13:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
38.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
46.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
46.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
47.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
56.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
63 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
70.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
77.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
82.2 km
Belgrade (Beograd) - Dobrica timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
13:00 14:34 (01:34)
BAS - Central bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 13:09
dep. 13:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
38.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
46.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
46.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
47.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
56.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
63 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
70.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
77.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
82.2 km
Belgrade (Beograd) - Dobrica timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
13:00 14:34 (01:34)
BAS - Central bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 13:09
dep. 13:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
38.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
46.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
46.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
47.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
56.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
63 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
70.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
77.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
82.2 km
Belgrade (Beograd) - Dobrica timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
13:00 14:34 (01:34)
BAS - Central bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 13:09
dep. 13:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
38.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
46.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
46.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
47.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
56.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
63 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
70.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
77.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
82.2 km
Belgrade (Beograd) - Dobrica timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
13:00 14:34 (01:34)
BAS - Central bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 13:09
dep. 13:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
38.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
46.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
46.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
47.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
56.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
63 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
70.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
77.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
82.2 km
Belgrade (Beograd) - Dobrica timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
13:00 14:34 (01:34)
BAS - Central bus stationUgao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 13:09
dep. 13:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
38.6 km
arr. 13:55
dep. 13:55
46.1 km
arr. 13:56
dep. 13:56
46.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
47.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
56.5 km
Seleus, Marsala Tita 125
arr. 14:12
dep. 14:12
63 km
Ilandza, Milosa Crnjanskog 90
arr. 14:22
dep. 14:22
70.6 km
Novi Kozjak
arr. 14:29
dep. 14:29
77.1 km
Dobrica, Ugao Svetog Save i Zarka Zrenjanina
arr. 14:34
82.2 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Dobrica su međusobno udaljena ~83 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 34min., a najduže 01h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 13:00 h, dok je poslednji polazak u 13:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Dobrica iznosi od 6,99 EUR do 6,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.