Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Doboj timetable

saturday, 17.11.2018.
07:00 12:28 (05:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:55
dep. 08:55
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Vasani
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
Lukavica
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
152 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
182 km
Loncari, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
227 km
Botajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
234 km
Podnovlje, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
240 km
Majevac, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
245 km
Bukovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
250 km
Johovac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
255 km
Kladari, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
259 km
Luzani
arr. 12:11
dep. 12:11
261 km
Rudanka, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
263 km
Doboj, Bus station
arr. 12:28
270 km
10:00 16:35 (06:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:10
dep. 12:10
112.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
134 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
152 km
Brcko, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
175 km
Obudovac, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
212 km
Crkvina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
227 km
Modrica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
244 km
Doboj, Bus station
arr. 16:35
291 km
15:00 20:25 (05:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 15,99 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Vasani
arr. 17:55
dep. 17:55
147 km
Lukavac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
152 km
Brcko, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
182 km
Loncari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
227 km
Botajica, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
234 km
Podnovlje, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
240 km
Majevac, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
245 km
Bukovac, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
250 km
Johovac, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
255 km
Kladari, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
259 km
Luzani
arr. 20:14
dep. 20:14
261 km
Rudanka, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
263 km
Doboj, Bus station
arr. 20:25
270 km
17:00 21:05 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 18:30
dep. 18:30
110 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 18:35
dep. 18:35
111 km
Slavonski Samac, Border crossing (HR)
arr. 19:30
dep. 19:30
176 km
Samac, Border crossing (BA)
arr. 19:35
dep. 19:35
178 km
Crkvina, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
184 km
Modrica, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
201 km
Kozuhe, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
227 km
Doboj, Bus station
arr. 21:05
248 km
22:30 03:58 (05:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 23:00
dep. 23:00
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:25
dep. 00:25
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:40
dep. 00:40
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
143 km
Vasani
arr. 01:25
dep. 01:25
147 km
Lukavica
arr. 01:30
dep. 01:30
149 km
Trnjaci, Center
arr. 01:35
dep. 01:35
152 km
Brcko, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
172 km
Krepsic, Center
arr. 02:10
dep. 02:10
182 km
Loncari, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
187 km
Obudovac, Center
arr. 02:25
dep. 02:25
197 km
Crkvina, Center
arr. 02:40
dep. 02:40
210 km
Milosevac, Center
arr. 02:48
dep. 02:48
217 km
Modrica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
227 km
Botajica, Center
arr. 03:05
dep. 03:05
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 03:08
dep. 03:08
234 km
Podnovlje, Center
arr. 03:15
dep. 03:15
240 km
Majevac, Center
arr. 03:20
dep. 03:20
245 km
Bukovac, Center
arr. 03:25
dep. 03:25
250 km
Johovac, Center
arr. 03:30
dep. 03:30
255 km
Kladari, Center
arr. 03:35
dep. 03:35
259 km
Luzani
arr. 03:41
dep. 03:41
261 km
Rudanka, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
263 km
Doboj, Bus station
arr. 03:58
270 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
07:00 12:28 (05:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:55
dep. 08:55
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Vasani
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
Lukavica
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
152 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
182 km
Loncari, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
227 km
Botajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
234 km
Podnovlje, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
240 km
Majevac, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
245 km
Bukovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
250 km
Johovac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
255 km
Kladari, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
259 km
Luzani
arr. 12:11
dep. 12:11
261 km
Rudanka, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
263 km
Doboj, Bus station
arr. 12:28
270 km
10:00 16:35 (06:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:10
dep. 12:10
112.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
134 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
152 km
Brcko, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
175 km
Obudovac, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
212 km
Crkvina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
227 km
Modrica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
244 km
Doboj, Bus station
arr. 16:35
291 km
15:00 20:25 (05:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 15,99 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Vasani
arr. 17:55
dep. 17:55
147 km
Lukavac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
152 km
Brcko, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
182 km
Loncari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
227 km
Botajica, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
234 km
Podnovlje, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
240 km
Majevac, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
245 km
Bukovac, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
250 km
Johovac, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
255 km
Kladari, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
259 km
Luzani
arr. 20:14
dep. 20:14
261 km
Rudanka, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
263 km
Doboj, Bus station
arr. 20:25
270 km
17:00 21:05 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 18:30
dep. 18:30
110 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 18:35
dep. 18:35
111 km
Slavonski Samac, Border crossing (HR)
arr. 19:30
dep. 19:30
176 km
Samac, Border crossing (BA)
arr. 19:35
dep. 19:35
178 km
Crkvina, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
184 km
Modrica, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
201 km
Kozuhe, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
227 km
Doboj, Bus station
arr. 21:05
248 km
22:30 03:58 (05:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 23:00
dep. 23:00
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:25
dep. 00:25
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:40
dep. 00:40
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
143 km
Vasani
arr. 01:25
dep. 01:25
147 km
Lukavica
arr. 01:30
dep. 01:30
149 km
Trnjaci, Center
arr. 01:35
dep. 01:35
152 km
Brcko, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
172 km
Krepsic, Center
arr. 02:10
dep. 02:10
182 km
Loncari, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
187 km
Obudovac, Center
arr. 02:25
dep. 02:25
197 km
Crkvina, Center
arr. 02:40
dep. 02:40
210 km
Milosevac, Center
arr. 02:48
dep. 02:48
217 km
Modrica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
227 km
Botajica, Center
arr. 03:05
dep. 03:05
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 03:08
dep. 03:08
234 km
Podnovlje, Center
arr. 03:15
dep. 03:15
240 km
Majevac, Center
arr. 03:20
dep. 03:20
245 km
Bukovac, Center
arr. 03:25
dep. 03:25
250 km
Johovac, Center
arr. 03:30
dep. 03:30
255 km
Kladari, Center
arr. 03:35
dep. 03:35
259 km
Luzani
arr. 03:41
dep. 03:41
261 km
Rudanka, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
263 km
Doboj, Bus station
arr. 03:58
270 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Doboj su međusobno udaljena ~270 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 05min., a najduže 06h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Doboj iznosi od 15,99 EUR do 15,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.