Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Doboj timetable

friday, 19.07.2019.
07:00 12:28 (05:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:55
dep. 08:55
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Vasani
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
Lukavica
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
152 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
182 km
Loncari, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
227 km
Botajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
234 km
Podnovlje, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
240 km
Majevac, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
245 km
Bukovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
250 km
Johovac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
255 km
Kladari, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
259 km
Luzani
arr. 12:11
dep. 12:11
261 km
Rudanka, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
263 km
Doboj, Bus station
arr. 12:28
270 km
10:00 16:35 (06:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 11:00
dep. 11:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:10
dep. 12:10
112.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
134 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
152 km
Brcko, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
175 km
Obudovac, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
212 km
Crkvina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
227 km
Modrica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
244 km
Doboj, Bus station
arr. 16:35
291 km
15:00 20:25 (05:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Vasani
arr. 17:55
dep. 17:55
147 km
Lukavac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
152 km
Brcko, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
182 km
Loncari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
227 km
Botajica, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
234 km
Podnovlje, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
240 km
Majevac, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
245 km
Bukovac, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
250 km
Johovac, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
255 km
Kladari, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
259 km
Luzani
arr. 20:14
dep. 20:14
261 km
Rudanka, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
263 km
Doboj, Bus station
arr. 20:25
270 km
17:00 21:05 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 18:30
dep. 18:30
110 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 18:35
dep. 18:35
111 km
Slavonski Samac, Border crossing (HR)
arr. 19:30
dep. 19:30
176 km
Samac, Border crossing (BA)
arr. 19:35
dep. 19:35
178 km
Crkvina, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
184 km
Modrica, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
201 km
Kozuhe, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
227 km
Doboj, Bus station
arr. 21:05
248 km
22:30 03:58 (05:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 23:00
dep. 23:00
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:25
dep. 00:25
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:40
dep. 00:40
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
143 km
Vasani
arr. 01:25
dep. 01:25
147 km
Lukavica
arr. 01:30
dep. 01:30
149 km
Trnjaci, Center
arr. 01:35
dep. 01:35
152 km
Brcko, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
172 km
Krepsic, Center
arr. 02:10
dep. 02:10
182 km
Loncari, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
187 km
Obudovac, Center
arr. 02:25
dep. 02:25
197 km
Crkvina, Center
arr. 02:40
dep. 02:40
210 km
Milosevac, Center
arr. 02:48
dep. 02:48
217 km
Modrica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
227 km
Botajica, Center
arr. 03:05
dep. 03:05
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 03:08
dep. 03:08
234 km
Podnovlje, Center
arr. 03:15
dep. 03:15
240 km
Majevac, Center
arr. 03:20
dep. 03:20
245 km
Bukovac, Center
arr. 03:25
dep. 03:25
250 km
Johovac, Center
arr. 03:30
dep. 03:30
255 km
Kladari, Center
arr. 03:35
dep. 03:35
259 km
Luzani
arr. 03:41
dep. 03:41
261 km
Rudanka, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
263 km
Doboj, Bus station
arr. 03:58
270 km
Beograd (Belgrade) - Doboj timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
07:00 12:28 (05:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:55
dep. 08:55
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Vasani
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
Lukavica
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
152 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
182 km
Loncari, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
227 km
Botajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
234 km
Podnovlje, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
240 km
Majevac, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
245 km
Bukovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
250 km
Johovac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
255 km
Kladari, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
259 km
Luzani
arr. 12:11
dep. 12:11
261 km
Rudanka, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
263 km
Doboj, Bus station
arr. 12:28
270 km
10:00 16:35 (06:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 11:00
dep. 11:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:10
dep. 12:10
112.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
134 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
152 km
Brcko, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
175 km
Obudovac, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
212 km
Crkvina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
227 km
Modrica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
244 km
Doboj, Bus station
arr. 16:35
291 km
15:00 20:25 (05:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Vasani
arr. 17:55
dep. 17:55
147 km
Lukavac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
152 km
Brcko, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
182 km
Loncari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
227 km
Botajica, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
234 km
Podnovlje, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
240 km
Majevac, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
245 km
Bukovac, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
250 km
Johovac, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
255 km
Kladari, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
259 km
Luzani
arr. 20:14
dep. 20:14
261 km
Rudanka, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
263 km
Doboj, Bus station
arr. 20:25
270 km
17:00 21:05 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 18:30
dep. 18:30
110 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 18:35
dep. 18:35
111 km
Slavonski Samac, Border crossing (HR)
arr. 19:30
dep. 19:30
176 km
Samac, Border crossing (BA)
arr. 19:35
dep. 19:35
178 km
Crkvina, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
184 km
Modrica, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
201 km
Kozuhe, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
227 km
Doboj, Bus station
arr. 21:05
248 km
22:30 03:58 (05:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 23:00
dep. 23:00
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:25
dep. 00:25
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:40
dep. 00:40
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
143 km
Vasani
arr. 01:25
dep. 01:25
147 km
Lukavica
arr. 01:30
dep. 01:30
149 km
Trnjaci, Center
arr. 01:35
dep. 01:35
152 km
Brcko, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
172 km
Krepsic, Center
arr. 02:10
dep. 02:10
182 km
Loncari, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
187 km
Obudovac, Center
arr. 02:25
dep. 02:25
197 km
Crkvina, Center
arr. 02:40
dep. 02:40
210 km
Milosevac, Center
arr. 02:48
dep. 02:48
217 km
Modrica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
227 km
Botajica, Center
arr. 03:05
dep. 03:05
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 03:08
dep. 03:08
234 km
Podnovlje, Center
arr. 03:15
dep. 03:15
240 km
Majevac, Center
arr. 03:20
dep. 03:20
245 km
Bukovac, Center
arr. 03:25
dep. 03:25
250 km
Johovac, Center
arr. 03:30
dep. 03:30
255 km
Kladari, Center
arr. 03:35
dep. 03:35
259 km
Luzani
arr. 03:41
dep. 03:41
261 km
Rudanka, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
263 km
Doboj, Bus station
arr. 03:58
270 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Doboj su međusobno udaljena ~270 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 05min., a najduže 06h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.