Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Doboj timetable

saturday, 08.08.2020.
10:00 16:35 (06:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 11:00
dep. 11:00
62 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
81 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:10
dep. 12:10
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
134 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
152 km
Brcko, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
175 km
Obudovac, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
212 km
Crkvina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
227 km
Modrica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
242 km
Doboj, Bus station
arr. 16:35
291 km
15:00 20:25 (05:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Vasani
arr. 17:55
dep. 17:55
147 km
Lukavac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
152 km
Brcko, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
182 km
Loncari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
227 km
Botajica, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
234 km
Podnovlje, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
240 km
Majevac, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
245 km
Bukovac, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
250 km
Johovac, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
255 km
Kladari, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
259 km
Luzani
arr. 20:14
dep. 20:14
261 km
Rudanka, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
263 km
Doboj, Bus station
arr. 20:25
270 km
Belgrade (Beograd) - Doboj timetable
Departures on: sunday, 09.08.2020.
10:00 16:35 (06:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 11:00
dep. 11:00
62 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
81 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:10
dep. 12:10
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
134 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
152 km
Brcko, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
175 km
Obudovac, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
212 km
Crkvina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
227 km
Modrica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
242 km
Doboj, Bus station
arr. 16:35
291 km
15:00 20:25 (05:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Vasani
arr. 17:55
dep. 17:55
147 km
Lukavac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
152 km
Brcko, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
182 km
Loncari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
227 km
Botajica, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
234 km
Podnovlje, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
240 km
Majevac, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
245 km
Bukovac, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
250 km
Johovac, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
255 km
Kladari, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
259 km
Luzani
arr. 20:14
dep. 20:14
261 km
Rudanka, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
263 km
Doboj, Bus station
arr. 20:25
270 km
Belgrade (Beograd) - Doboj timetable
Departures on: monday, 10.08.2020.
10:00 16:35 (06:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 11:00
dep. 11:00
62 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
81 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:10
dep. 12:10
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
134 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
152 km
Brcko, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
175 km
Obudovac, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
212 km
Crkvina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
227 km
Modrica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
242 km
Doboj, Bus station
arr. 16:35
291 km
15:00 20:25 (05:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Vasani
arr. 17:55
dep. 17:55
147 km
Lukavac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
152 km
Brcko, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
182 km
Loncari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
227 km
Botajica, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
234 km
Podnovlje, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
240 km
Majevac, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
245 km
Bukovac, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
250 km
Johovac, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
255 km
Kladari, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
259 km
Luzani
arr. 20:14
dep. 20:14
261 km
Rudanka, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
263 km
Doboj, Bus station
arr. 20:25
270 km
Belgrade (Beograd) - Doboj timetable
Departures on: tuesday, 11.08.2020.
10:00 16:35 (06:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 11:00
dep. 11:00
62 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
81 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:10
dep. 12:10
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
134 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
152 km
Brcko, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
175 km
Obudovac, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
212 km
Crkvina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
227 km
Modrica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
242 km
Doboj, Bus station
arr. 16:35
291 km
15:00 20:25 (05:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Vasani
arr. 17:55
dep. 17:55
147 km
Lukavac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
152 km
Brcko, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
172 km
Krepsic, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
182 km
Loncari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
187 km
Obudovac, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
197 km
Crkvina, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
210 km
Milosevac, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
217 km
Modrica, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
227 km
Botajica, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
234 km
Podnovlje, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
240 km
Majevac, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
245 km
Bukovac, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
250 km
Johovac, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
255 km
Kladari, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
259 km
Luzani
arr. 20:14
dep. 20:14
261 km
Rudanka, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
263 km
Doboj, Bus station
arr. 20:25
270 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Doboj su međusobno udaljena ~281 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 25min., a najduže 06h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 10:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.