Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Dobanovci timetable

friday, 19.07.2019.
00:55 01:42 (00:47)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 00:55
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 00:56
dep. 00:56
0.7 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 00:57
dep. 00:57
0.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 00:59
dep. 00:59
2.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 01:00
dep. 01:00
2.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 01:01
dep. 01:01
3.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 01:02
dep. 01:02
4 km
arr. 01:03
dep. 01:03
4.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Fontana
arr. 01:04
dep. 01:04
4.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentska
arr. 01:05
dep. 01:05
5.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentski grad
arr. 01:07
dep. 01:07
5.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - SC "Vizura"
arr. 01:08
dep. 01:08
6.4 km
arr. 01:09
dep. 01:09
6.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Stari aerodrom
arr. 01:10
dep. 01:10
7.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 01:11
dep. 01:11
7.6 km
arr. 01:12
dep. 01:12
8.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 01:13
dep. 01:13
9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 01:14
dep. 01:14
9.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 01:16
dep. 01:16
9.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 01:17
dep. 01:17
10.3 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 01:18
dep. 01:18
11.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 01:19
dep. 01:19
12.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 01:20
dep. 01:20
12.7 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 01:21
dep. 01:21
13.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 01:22
dep. 01:22
13.6 km
Surcin, Malinjak
arr. 01:23
dep. 01:23
14 km
Surcin, Galovica
arr. 01:24
dep. 01:24
14.6 km
Surcin, Oresac
arr. 01:25
dep. 01:25
15 km
Surcin, Ulaz
arr. 01:26
dep. 01:26
15.8 km
Surcin, Crkva
arr. 01:27
dep. 01:27
16.4 km
Surcin, Marka Raba
arr. 01:28
dep. 01:28
16.9 km
Surcin, Skopljanska
arr. 01:29
dep. 01:29
17.4 km
Surcin, Center
arr. 01:30
dep. 01:30
18.3 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 01:31
dep. 01:31
19.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 01:32
dep. 01:32
19.9 km
Surcin, Petlja
arr. 01:33
dep. 01:33
20.6 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 01:34
dep. 01:34
21.7 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 01:35
dep. 01:35
22.5 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 01:36
dep. 01:36
23.1 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 01:37
dep. 01:37
23.7 km
Dobanovci, Center
arr. 01:38
dep. 01:38
24.2 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 01:39
dep. 01:39
24.7 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 01:40
dep. 01:40
25 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 01:41
dep. 01:41
25.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 01:42
25.8 km
02:00 02:37 (00:37)
Novi Beograd - Opstina
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
dep. 02:00
arr. 02:01
dep. 02:01
0.4 km
arr. 02:03
dep. 02:03
1.7 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - SC "Vizura"
arr. 02:04
dep. 02:04
2.1 km
arr. 02:05
dep. 02:05
2.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 02:06
dep. 02:06
3.1 km
arr. 02:07
dep. 02:07
3.7 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 02:08
dep. 02:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 02:09
dep. 02:09
4.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 02:10
dep. 02:10
4.8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 02:11
dep. 02:11
5.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Biodekor
arr. 02:12
dep. 02:12
6.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 02:13
dep. 02:13
6.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 02:14
dep. 02:14
7.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 02:15
dep. 02:15
7.7 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 02:16
dep. 02:16
8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 02:17
dep. 02:17
8.5 km
Surcin, Malinjak
arr. 02:18
dep. 02:18
9 km
Surcin, Galovica
arr. 02:19
dep. 02:19
9.5 km
Surcin, Oresac
arr. 02:20
dep. 02:20
9.9 km
Surcin, Ulaz
arr. 02:21
dep. 02:21
10.5 km
Surcin, Crkva
arr. 02:22
dep. 02:22
11 km
Surcin, Marka Raba
arr. 02:23
dep. 02:23
11.3 km
Surcin, Skopljanska
arr. 02:24
dep. 02:24
11.8 km
Surcin, Center
arr. 02:26
dep. 02:26
12.5 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 02:27
dep. 02:27
13.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 02:28
dep. 02:28
14 km
Surcin, Petlja
arr. 02:29
dep. 02:29
14.8 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 02:30
dep. 02:30
15.8 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 02:31
dep. 02:31
16.8 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 02:32
dep. 02:32
17.3 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 02:33
dep. 02:33
17.9 km
Dobanovci, Center
arr. 02:34
dep. 02:34
18.3 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 02:35
dep. 02:35
18.8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 02:36
dep. 02:36
19.2 km
Dobanovci, Groblje
arr. 02:37
20 km
02:30 03:18 (00:48)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 02:30
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 02:31
dep. 02:31
0.7 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 02:32
dep. 02:32
0.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 02:34
dep. 02:34
2.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 02:35
dep. 02:35
2.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 02:36
dep. 02:36
3.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 02:37
dep. 02:37
4 km
arr. 02:38
dep. 02:38
4.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Fontana
arr. 02:39
dep. 02:39
4.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentska
arr. 02:40
dep. 02:40
5.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentski grad
arr. 02:42
dep. 02:42
5.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - SC "Vizura"
arr. 02:43
dep. 02:43
6.4 km
arr. 02:44
dep. 02:44
6.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Stari aerodrom
arr. 02:45
dep. 02:45
7.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 02:46
dep. 02:46
7.6 km
arr. 02:47
dep. 02:47
8.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 02:48
dep. 02:48
9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 02:49
dep. 02:49
9.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 02:51
dep. 02:51
9.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 02:52
dep. 02:52
10.3 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 02:53
dep. 02:53
11.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 02:54
dep. 02:54
12.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 02:55
dep. 02:55
12.7 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 02:56
dep. 02:56
13.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 02:57
dep. 02:57
13.6 km
Surcin, Malinjak
arr. 02:58
dep. 02:58
14 km
Surcin, Galovica
arr. 02:59
dep. 02:59
14.6 km
Surcin, Oresac
arr. 03:00
dep. 03:00
15 km
Surcin, Ulaz
arr. 03:01
dep. 03:01
15.8 km
Surcin, Crkva
arr. 03:02
dep. 03:02
16.4 km
Surcin, Marka Raba
arr. 03:03
dep. 03:03
16.9 km
Surcin, Skopljanska
arr. 03:04
dep. 03:04
17.4 km
Surcin, Center
arr. 03:06
dep. 03:06
18.3 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 03:07
dep. 03:07
19.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 03:08
dep. 03:08
19.9 km
Surcin, Petlja
arr. 03:09
dep. 03:09
20.6 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 03:10
dep. 03:10
21.7 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 03:11
dep. 03:11
22.5 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 03:12
dep. 03:12
23.1 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 03:13
dep. 03:13
23.7 km
Dobanovci, Center
arr. 03:14
dep. 03:14
24.2 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 03:15
dep. 03:15
24.7 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 03:16
dep. 03:16
25 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 03:17
dep. 03:17
25.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 03:18
25.8 km
23:55 01:30 (01:35)
Savski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 23:55
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 23:56
dep. 23:56
0.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 42
arr. 00:05
dep. 00:05
4.2 km
arr. 00:06
dep. 00:06
6.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Depo Sava
arr. 00:07
dep. 00:07
6.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Garaza GSP
arr. 00:08
dep. 00:08
7.1 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Airport City
arr. 00:09
dep. 00:09
7.8 km
arr. 00:11
dep. 00:11
8.4 km
arr. 00:12
dep. 00:12
8.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 00:13
dep. 00:13
9.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 00:14
dep. 00:14
9.8 km
arr. 00:15
dep. 00:15
10.2 km
arr. 00:16
dep. 00:16
11.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - SC "Vizura"
arr. 00:18
dep. 00:18
11.9 km
arr. 00:19
dep. 00:19
12.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Stari aerodrom
arr. 00:20
dep. 00:20
12.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 00:21
dep. 00:21
13.1 km
arr. 00:22
dep. 00:22
13.7 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 00:23
dep. 00:23
14.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 00:24
dep. 00:24
14.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 00:25
dep. 00:25
15.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 00:27
dep. 00:27
15.8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Biodekor
arr. 00:28
dep. 00:28
16.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 00:29
dep. 00:29
16.9 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 00:30
dep. 00:30
17.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 00:31
dep. 00:31
18 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 00:32
dep. 00:32
18.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 00:33
dep. 00:33
18.9 km
Surcin, Malinjak
arr. 00:34
dep. 00:34
19.4 km
Surcin, Galovica
arr. 00:35
dep. 00:35
20 km
Surcin, Oresac
arr. 00:36
dep. 00:36
20.5 km
Surcin, Ulaz
arr. 00:37
dep. 00:37
21.2 km
Surcin, Crkva
arr. 00:38
dep. 00:38
21.8 km
Surcin, Marka Raba
arr. 00:39
dep. 00:39
22.2 km
Surcin, Skopljanska
arr. 00:40
dep. 00:40
22.8 km
Surcin, Center
arr. 00:42
dep. 00:42
23.5 km
Surcin, Krusedolska
arr. 00:43
dep. 00:43
24.1 km
Surcin, Mlin
arr. 00:44
dep. 00:44
24.7 km
Surcin, Brace Nikolic
arr. 00:45
dep. 00:45
25.2 km
arr. 00:46
dep. 00:46
25.6 km
Surcin, Put za Jakovo
arr. 00:47
dep. 00:47
26.6 km
Becmen, Mesara
arr. 00:48
dep. 00:48
27.2 km
Becmen, Ulaz
arr. 00:49
dep. 00:49
27.8 km
Becmen, Naselje
arr. 00:50
dep. 00:50
28.3 km
Becmen, Vinogradska
arr. 00:51
dep. 00:51
29 km
Becmen, Center
arr. 00:52
dep. 00:52
29.8 km
Becmen, Vinogradska
arr. 00:53
dep. 00:53
30.4 km
Becmen, Naselje
arr. 00:54
dep. 00:54
31.1 km
Becmen, Ulaz
arr. 00:55
dep. 00:55
31.6 km
Becmen, Mesara
arr. 00:56
dep. 00:56
32.3 km
Jakovo, Silosi
arr. 00:57
dep. 00:57
33.4 km
Jakovo, Servisi
arr. 00:58
dep. 00:58
34.7 km
Jakovo, Sremska
arr. 00:59
dep. 00:59
35 km
arr. 01:00
dep. 01:00
35.5 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 01:01
dep. 01:01
35.8 km
Jakovo, Dorda Radovica
arr. 01:02
dep. 01:02
36.5 km
Jakovo, Oslobodenja
arr. 01:03
dep. 01:03
36.8 km
Jakovo, Okretnica
arr. 01:04
dep. 01:04
37.4 km
Jakovo, Oslobodenja
arr. 01:05
dep. 01:05
38.1 km
Jakovo, Dorda Radovica
arr. 01:06
dep. 01:06
38.5 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 01:07
dep. 01:07
39.2 km
arr. 01:08
dep. 01:08
39.5 km
Jakovo, Sremska
arr. 01:09
dep. 01:09
39.9 km
Jakovo, Servisi
arr. 01:10
dep. 01:10
40.3 km
Jakovo, Silosi
arr. 01:11
dep. 01:11
41.4 km
Surcin, Put za Jakovo
arr. 01:12
dep. 01:12
42.3 km
Surcin, Rimski kanal
arr. 01:13
dep. 01:13
43 km
arr. 01:14
dep. 01:14
43.2 km
Surcin, Brace Nikolic
arr. 01:15
dep. 01:15
43.7 km
Surcin, Mlin
arr. 01:16
dep. 01:16
44.1 km
Surcin, Krusedolska
arr. 01:17
dep. 01:17
44.7 km
Surcin, Center
arr. 01:19
dep. 01:19
45.6 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 01:20
dep. 01:20
46.5 km
Surcin, Izlaz
arr. 01:21
dep. 01:21
47.2 km
Surcin, Petlja
arr. 01:22
dep. 01:22
48 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 01:23
dep. 01:23
49 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 01:24
dep. 01:24
49.9 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 01:25
dep. 01:25
50.4 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 01:26
dep. 01:26
51.1 km
Dobanovci, Center
arr. 01:27
dep. 01:27
51.5 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 01:28
dep. 01:28
52 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 01:29
dep. 01:29
52.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 01:30
53 km
Beograd (Belgrade) - Dobanovci timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
00:55 01:42 (00:47)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 00:55
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 00:56
dep. 00:56
0.7 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 00:57
dep. 00:57
0.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 00:59
dep. 00:59
2.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 01:00
dep. 01:00
2.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 01:01
dep. 01:01
3.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 01:02
dep. 01:02
4 km
arr. 01:03
dep. 01:03
4.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Fontana
arr. 01:04
dep. 01:04
4.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentska
arr. 01:05
dep. 01:05
5.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentski grad
arr. 01:07
dep. 01:07
5.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - SC "Vizura"
arr. 01:08
dep. 01:08
6.4 km
arr. 01:09
dep. 01:09
6.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Stari aerodrom
arr. 01:10
dep. 01:10
7.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 01:11
dep. 01:11
7.6 km
arr. 01:12
dep. 01:12
8.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 01:13
dep. 01:13
9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 01:14
dep. 01:14
9.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 01:16
dep. 01:16
9.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 01:17
dep. 01:17
10.3 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 01:18
dep. 01:18
11.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 01:19
dep. 01:19
12.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 01:20
dep. 01:20
12.7 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 01:21
dep. 01:21
13.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 01:22
dep. 01:22
13.6 km
Surcin, Malinjak
arr. 01:23
dep. 01:23
14 km
Surcin, Galovica
arr. 01:24
dep. 01:24
14.6 km
Surcin, Oresac
arr. 01:25
dep. 01:25
15 km
Surcin, Ulaz
arr. 01:26
dep. 01:26
15.8 km
Surcin, Crkva
arr. 01:27
dep. 01:27
16.4 km
Surcin, Marka Raba
arr. 01:28
dep. 01:28
16.9 km
Surcin, Skopljanska
arr. 01:29
dep. 01:29
17.4 km
Surcin, Center
arr. 01:30
dep. 01:30
18.3 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 01:31
dep. 01:31
19.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 01:32
dep. 01:32
19.9 km
Surcin, Petlja
arr. 01:33
dep. 01:33
20.6 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 01:34
dep. 01:34
21.7 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 01:35
dep. 01:35
22.5 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 01:36
dep. 01:36
23.1 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 01:37
dep. 01:37
23.7 km
Dobanovci, Center
arr. 01:38
dep. 01:38
24.2 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 01:39
dep. 01:39
24.7 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 01:40
dep. 01:40
25 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 01:41
dep. 01:41
25.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 01:42
25.8 km
02:00 02:37 (00:37)
Novi Beograd - Opstina
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
dep. 02:00
arr. 02:01
dep. 02:01
0.4 km
arr. 02:03
dep. 02:03
1.7 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - SC "Vizura"
arr. 02:04
dep. 02:04
2.1 km
arr. 02:05
dep. 02:05
2.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 02:06
dep. 02:06
3.1 km
arr. 02:07
dep. 02:07
3.7 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 02:08
dep. 02:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 02:09
dep. 02:09
4.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 02:10
dep. 02:10
4.8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 02:11
dep. 02:11
5.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Biodekor
arr. 02:12
dep. 02:12
6.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 02:13
dep. 02:13
6.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 02:14
dep. 02:14
7.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 02:15
dep. 02:15
7.7 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 02:16
dep. 02:16
8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 02:17
dep. 02:17
8.5 km
Surcin, Malinjak
arr. 02:18
dep. 02:18
9 km
Surcin, Galovica
arr. 02:19
dep. 02:19
9.5 km
Surcin, Oresac
arr. 02:20
dep. 02:20
9.9 km
Surcin, Ulaz
arr. 02:21
dep. 02:21
10.5 km
Surcin, Crkva
arr. 02:22
dep. 02:22
11 km
Surcin, Marka Raba
arr. 02:23
dep. 02:23
11.3 km
Surcin, Skopljanska
arr. 02:24
dep. 02:24
11.8 km
Surcin, Center
arr. 02:26
dep. 02:26
12.5 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 02:27
dep. 02:27
13.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 02:28
dep. 02:28
14 km
Surcin, Petlja
arr. 02:29
dep. 02:29
14.8 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 02:30
dep. 02:30
15.8 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 02:31
dep. 02:31
16.8 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 02:32
dep. 02:32
17.3 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 02:33
dep. 02:33
17.9 km
Dobanovci, Center
arr. 02:34
dep. 02:34
18.3 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 02:35
dep. 02:35
18.8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 02:36
dep. 02:36
19.2 km
Dobanovci, Groblje
arr. 02:37
20 km
02:30 03:18 (00:48)
Trg Republike
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Trg Republike
dep. 02:30
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 02:31
dep. 02:31
0.7 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 02:32
dep. 02:32
0.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 02:34
dep. 02:34
2.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 02:35
dep. 02:35
2.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 02:36
dep. 02:36
3.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 02:37
dep. 02:37
4 km
arr. 02:38
dep. 02:38
4.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Fontana
arr. 02:39
dep. 02:39
4.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentska
arr. 02:40
dep. 02:40
5.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentski grad
arr. 02:42
dep. 02:42
5.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - SC "Vizura"
arr. 02:43
dep. 02:43
6.4 km
arr. 02:44
dep. 02:44
6.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Stari aerodrom
arr. 02:45
dep. 02:45
7.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 02:46
dep. 02:46
7.6 km
arr. 02:47
dep. 02:47
8.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 02:48
dep. 02:48
9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 02:49
dep. 02:49
9.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 02:51
dep. 02:51
9.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 02:52
dep. 02:52
10.3 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 02:53
dep. 02:53
11.4 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 02:54
dep. 02:54
12.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 02:55
dep. 02:55
12.7 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 02:56
dep. 02:56
13.2 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 02:57
dep. 02:57
13.6 km
Surcin, Malinjak
arr. 02:58
dep. 02:58
14 km
Surcin, Galovica
arr. 02:59
dep. 02:59
14.6 km
Surcin, Oresac
arr. 03:00
dep. 03:00
15 km
Surcin, Ulaz
arr. 03:01
dep. 03:01
15.8 km
Surcin, Crkva
arr. 03:02
dep. 03:02
16.4 km
Surcin, Marka Raba
arr. 03:03
dep. 03:03
16.9 km
Surcin, Skopljanska
arr. 03:04
dep. 03:04
17.4 km
Surcin, Center
arr. 03:06
dep. 03:06
18.3 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 03:07
dep. 03:07
19.2 km
Surcin, Izlaz
arr. 03:08
dep. 03:08
19.9 km
Surcin, Petlja
arr. 03:09
dep. 03:09
20.6 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 03:10
dep. 03:10
21.7 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 03:11
dep. 03:11
22.5 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 03:12
dep. 03:12
23.1 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 03:13
dep. 03:13
23.7 km
Dobanovci, Center
arr. 03:14
dep. 03:14
24.2 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 03:15
dep. 03:15
24.7 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 03:16
dep. 03:16
25 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 03:17
dep. 03:17
25.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 03:18
25.8 km
23:55 01:30 (01:35)
Savski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Savski trg
dep. 23:55
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 23:56
dep. 23:56
0.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 42
arr. 00:05
dep. 00:05
4.2 km
arr. 00:06
dep. 00:06
6.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Depo Sava
arr. 00:07
dep. 00:07
6.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Garaza GSP
arr. 00:08
dep. 00:08
7.1 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Airport City
arr. 00:09
dep. 00:09
7.8 km
arr. 00:11
dep. 00:11
8.4 km
arr. 00:12
dep. 00:12
8.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 00:13
dep. 00:13
9.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 00:14
dep. 00:14
9.8 km
arr. 00:15
dep. 00:15
10.2 km
arr. 00:16
dep. 00:16
11.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - SC "Vizura"
arr. 00:18
dep. 00:18
11.9 km
arr. 00:19
dep. 00:19
12.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Stari aerodrom
arr. 00:20
dep. 00:20
12.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 00:21
dep. 00:21
13.1 km
arr. 00:22
dep. 00:22
13.7 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 00:23
dep. 00:23
14.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 00:24
dep. 00:24
14.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 00:25
dep. 00:25
15.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 00:27
dep. 00:27
15.8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Biodekor
arr. 00:28
dep. 00:28
16.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 00:29
dep. 00:29
16.9 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 00:30
dep. 00:30
17.6 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 00:31
dep. 00:31
18 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 00:32
dep. 00:32
18.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 00:33
dep. 00:33
18.9 km
Surcin, Malinjak
arr. 00:34
dep. 00:34
19.4 km
Surcin, Galovica
arr. 00:35
dep. 00:35
20 km
Surcin, Oresac
arr. 00:36
dep. 00:36
20.5 km
Surcin, Ulaz
arr. 00:37
dep. 00:37
21.2 km
Surcin, Crkva
arr. 00:38
dep. 00:38
21.8 km
Surcin, Marka Raba
arr. 00:39
dep. 00:39
22.2 km
Surcin, Skopljanska
arr. 00:40
dep. 00:40
22.8 km
Surcin, Center
arr. 00:42
dep. 00:42
23.5 km
Surcin, Krusedolska
arr. 00:43
dep. 00:43
24.1 km
Surcin, Mlin
arr. 00:44
dep. 00:44
24.7 km
Surcin, Brace Nikolic
arr. 00:45
dep. 00:45
25.2 km
arr. 00:46
dep. 00:46
25.6 km
Surcin, Put za Jakovo
arr. 00:47
dep. 00:47
26.6 km
Becmen, Mesara
arr. 00:48
dep. 00:48
27.2 km
Becmen, Ulaz
arr. 00:49
dep. 00:49
27.8 km
Becmen, Naselje
arr. 00:50
dep. 00:50
28.3 km
Becmen, Vinogradska
arr. 00:51
dep. 00:51
29 km
Becmen, Center
arr. 00:52
dep. 00:52
29.8 km
Becmen, Vinogradska
arr. 00:53
dep. 00:53
30.4 km
Becmen, Naselje
arr. 00:54
dep. 00:54
31.1 km
Becmen, Ulaz
arr. 00:55
dep. 00:55
31.6 km
Becmen, Mesara
arr. 00:56
dep. 00:56
32.3 km
Jakovo, Silosi
arr. 00:57
dep. 00:57
33.4 km
Jakovo, Servisi
arr. 00:58
dep. 00:58
34.7 km
Jakovo, Sremska
arr. 00:59
dep. 00:59
35 km
arr. 01:00
dep. 01:00
35.5 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 01:01
dep. 01:01
35.8 km
Jakovo, Dorda Radovica
arr. 01:02
dep. 01:02
36.5 km
Jakovo, Oslobodenja
arr. 01:03
dep. 01:03
36.8 km
Jakovo, Okretnica
arr. 01:04
dep. 01:04
37.4 km
Jakovo, Oslobodenja
arr. 01:05
dep. 01:05
38.1 km
Jakovo, Dorda Radovica
arr. 01:06
dep. 01:06
38.5 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 01:07
dep. 01:07
39.2 km
arr. 01:08
dep. 01:08
39.5 km
Jakovo, Sremska
arr. 01:09
dep. 01:09
39.9 km
Jakovo, Servisi
arr. 01:10
dep. 01:10
40.3 km
Jakovo, Silosi
arr. 01:11
dep. 01:11
41.4 km
Surcin, Put za Jakovo
arr. 01:12
dep. 01:12
42.3 km
Surcin, Rimski kanal
arr. 01:13
dep. 01:13
43 km
arr. 01:14
dep. 01:14
43.2 km
Surcin, Brace Nikolic
arr. 01:15
dep. 01:15
43.7 km
Surcin, Mlin
arr. 01:16
dep. 01:16
44.1 km
Surcin, Krusedolska
arr. 01:17
dep. 01:17
44.7 km
Surcin, Center
arr. 01:19
dep. 01:19
45.6 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 01:20
dep. 01:20
46.5 km
Surcin, Izlaz
arr. 01:21
dep. 01:21
47.2 km
Surcin, Petlja
arr. 01:22
dep. 01:22
48 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 01:23
dep. 01:23
49 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 01:24
dep. 01:24
49.9 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 01:25
dep. 01:25
50.4 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 01:26
dep. 01:26
51.1 km
Dobanovci, Center
arr. 01:27
dep. 01:27
51.5 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 01:28
dep. 01:28
52 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 01:29
dep. 01:29
52.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 01:30
53 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Dobanovci su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:55 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.