Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Divci kod Valjeva timetable

friday, 10.07.2020.
07:00 08:32 (01:32)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
68 km
arr. 08:19
dep. 08:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:21
dep. 08:21
73 km
arr. 08:25
dep. 08:25
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:32
84 km
07:15 08:47 (01:32)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Umka, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:48
dep. 07:48
31 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
43 km
Piroman, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:14
dep. 08:14
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:20
dep. 08:20
60 km
arr. 08:23
dep. 08:23
63 km
Murgas, Magacin
arr. 08:29
dep. 08:29
68 km
arr. 08:38
dep. 08:38
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:47
84 km
07:38 08:48 (01:10)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:38
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:45
dep. 07:45
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:51
dep. 07:51
16 km
arr. 07:59
dep. 07:59
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:07
dep. 08:07
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:18
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:30
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
75 km
Slovac, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:41
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:45
dep. 08:45
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:48
91 km
08:00 09:30 (01:30)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
84 km
09:00 10:37 (01:37)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:00
dep. 10:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
60 km
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Ub, Vucijak
arr. 10:17
dep. 10:17
66 km
Murgas, Magacin
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 10:22
dep. 10:22
70 km
Bajevac, Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
74 km
arr. 10:28
dep. 10:28
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:37
84 km
10:00 11:32 (01:32)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 10:10
dep. 10:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
68 km
arr. 11:19
dep. 11:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 11:21
dep. 11:21
73 km
arr. 11:25
dep. 11:25
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 11:32
84 km
10:30 12:13 (01:43)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:42
dep. 10:42
5 km
Umka, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:05
dep. 11:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:22
dep. 11:22
40 km
Stubline, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Piroman, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
48 km
Loncanik, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 11:37
dep. 11:37
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
60 km
arr. 11:45
dep. 11:45
63 km
Ub, Vucijak
arr. 11:48
dep. 11:48
66 km
Murgas, Magacin
arr. 11:50
dep. 11:50
68 km
Bajevac, II
arr. 11:53
dep. 11:53
70 km
Bajevac, I
arr. 11:56
dep. 11:56
72 km
Stepanje
arr. 11:59
dep. 11:59
74 km
arr. 12:04
dep. 12:04
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:13
84 km
11:15 12:42 (01:27)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 11:22
dep. 11:24
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 11:30
dep. 11:31
16 km
arr. 11:39
dep. 11:44
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 11:52
dep. 11:53
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:24
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
75 km
Slovac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:39
dep. 12:39
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:42
91 km
12:00 13:47 (01:47)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Umka, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:44
dep. 12:44
40 km
Stubline, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
43 km
Piroman, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:00
dep. 13:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 13:06
dep. 13:06
60 km
arr. 13:10
dep. 13:10
63 km
Ub, Vucijak
arr. 13:18
dep. 13:18
66 km
Murgas, Magacin
arr. 13:22
dep. 13:22
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:24
dep. 13:24
70 km
Bajevac, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:30
dep. 13:30
74 km
arr. 13:40
dep. 13:40
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:47
84 km
12:30 13:50 (01:20)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:37
dep. 12:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
arr. 12:52
dep. 12:57
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:05
dep. 13:05
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
75 km
Slovac, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:47
dep. 13:47
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
91 km
13:00 14:32 (01:32)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Umka, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Stubline, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
43 km
Piroman, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
48 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:59
dep. 13:59
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
arr. 14:08
dep. 14:08
63 km
Murgas, Magacin
arr. 14:14
dep. 14:14
68 km
arr. 14:23
dep. 14:23
76 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:32
84 km
13:15 14:47 (01:32)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
68 km
arr. 14:34
dep. 14:34
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:36
dep. 14:36
73 km
arr. 14:40
dep. 14:40
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
84 km
14:00 15:29 (01:29)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:15
dep. 14:15
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:13
dep. 15:13
68 km
arr. 15:16
dep. 15:16
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:18
dep. 15:18
73 km
arr. 15:21
dep. 15:21
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:29
84 km
15:00 16:32 (01:32)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
68 km
arr. 16:19
dep. 16:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:21
dep. 16:21
73 km
arr. 16:25
dep. 16:25
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 16:32
84 km
15:30 16:45 (01:15)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 15:44
dep. 15:45
16 km
arr. 15:53
dep. 15:54
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
75 km
Slovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:42
dep. 16:42
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:45
91 km
15:45 17:14 (01:29)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
68 km
arr. 17:01
dep. 17:01
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 17:03
dep. 17:03
73 km
arr. 17:06
dep. 17:06
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:14
84 km
16:30 18:01 (01:31)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Lajkovac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
65.4 km
arr. 17:49
dep. 17:49
67.9 km
Nepricava, Vodovod
arr. 17:51
dep. 17:51
69.7 km
arr. 17:54
dep. 17:54
72.6 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
77.2 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:01
80 km
17:15 18:47 (01:32)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
68 km
arr. 18:34
dep. 18:34
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:36
dep. 18:36
73 km
arr. 18:40
dep. 18:40
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:47
84 km
17:30 19:13 (01:43)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:42
dep. 17:42
5 km
Umka, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:05
dep. 18:05
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:18
dep. 18:18
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:22
dep. 18:22
40 km
Stubline, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
43 km
Piroman, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
48 km
Loncanik, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:37
dep. 18:37
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:42
dep. 18:42
60 km
arr. 18:45
dep. 18:45
63 km
Ub, Vucijak
arr. 18:48
dep. 18:48
66 km
Murgas, Magacin
arr. 18:50
dep. 18:50
68 km
Bajevac, II
arr. 18:53
dep. 18:53
70 km
Bajevac, I
arr. 18:56
dep. 18:56
72 km
Stepanje
arr. 18:59
dep. 18:59
74 km
arr. 19:04
dep. 19:04
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:13
84 km
18:00 19:29 (01:29)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:13
dep. 19:13
68 km
arr. 19:16
dep. 19:16
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:18
dep. 19:18
73 km
arr. 19:21
dep. 19:21
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:29
84 km
19:00 20:32 (01:32)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
68 km
arr. 20:19
dep. 20:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 20:21
dep. 20:21
73 km
arr. 20:25
dep. 20:25
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:32
84 km
19:40 20:56 (01:16)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:40
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:47
dep. 19:48
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 19:54
dep. 19:55
16 km
arr. 20:03
dep. 20:04
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:12
dep. 20:12
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:23
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:37
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
75 km
Slovac, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:49
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:53
dep. 20:53
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:56
91 km
20:00 21:32 (01:32)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:10
dep. 20:10
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
68 km
arr. 21:19
dep. 21:19
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 21:21
dep. 21:21
73 km
arr. 21:25
dep. 21:25
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
81 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 21:32
84 km
22:15 23:30 (01:15)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 22:22
dep. 22:23
10 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 22:29
dep. 22:30
16 km
arr. 22:38
dep. 22:38
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 22:46
dep. 22:46
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 22:57
dep. 22:58
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 23:04
dep. 23:05
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 23:11
dep. 23:12
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 23:17
dep. 23:18
75 km
Slovac, Railway station
arr. 23:23
dep. 23:23
82 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 23:27
dep. 23:27
88 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 23:30
91 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Divci kod Valjeva su međusobno udaljena ~86 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.