Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Dimitrovgrad timetable

wednesday, 19.02.2020.
17:30 22:30 (05:00)
BAS - Central bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
280.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
284.2 km
Ljubatovica
arr. 21:27
dep. 21:27
288.8 km
Sinjac
arr. 21:30
dep. 21:30
291.6 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 21:32
dep. 21:32
294.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
296.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
298.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
309.7 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
311.1 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
319.9 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
322.9 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
324.8 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
326.7 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
331 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:30
337.1 km
Beograd (Belgrade) - Dimitrovgrad timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
17:30 22:30 (05:00)
BAS - Central bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
280.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
284.2 km
Ljubatovica
arr. 21:27
dep. 21:27
288.8 km
Sinjac
arr. 21:30
dep. 21:30
291.6 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 21:32
dep. 21:32
294.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
296.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
298.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
309.7 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
311.1 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
319.9 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
322.9 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
324.8 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
326.7 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
331 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:30
337.1 km
Beograd (Belgrade) - Dimitrovgrad timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
17:30 22:30 (05:00)
BAS - Central bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
280.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
284.2 km
Ljubatovica
arr. 21:27
dep. 21:27
288.8 km
Sinjac
arr. 21:30
dep. 21:30
291.6 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 21:32
dep. 21:32
294.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
296.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
298.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
309.7 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
311.1 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
319.9 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
322.9 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
324.8 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
326.7 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
331 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:30
337.1 km
Beograd (Belgrade) - Dimitrovgrad timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
17:30 22:30 (05:00)
BAS - Central bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
280.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
284.2 km
Ljubatovica
arr. 21:27
dep. 21:27
288.8 km
Sinjac
arr. 21:30
dep. 21:30
291.6 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 21:32
dep. 21:32
294.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
296.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
298.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
309.7 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
311.1 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
319.9 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
322.9 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
324.8 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
326.7 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
331 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:30
337.1 km
Beograd (Belgrade) - Dimitrovgrad timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
17:30 22:30 (05:00)
BAS - Central bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
280.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
284.2 km
Ljubatovica
arr. 21:27
dep. 21:27
288.8 km
Sinjac
arr. 21:30
dep. 21:30
291.6 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 21:32
dep. 21:32
294.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
296.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
298.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
309.7 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
311.1 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
319.9 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
322.9 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
324.8 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
326.7 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
331 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:30
337.1 km
Beograd (Belgrade) - Dimitrovgrad timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
17:30 22:30 (05:00)
BAS - Central bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
280.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
284.2 km
Ljubatovica
arr. 21:27
dep. 21:27
288.8 km
Sinjac
arr. 21:30
dep. 21:30
291.6 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 21:32
dep. 21:32
294.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
296.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
298.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
309.7 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
311.1 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
319.9 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
322.9 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
324.8 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
326.7 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
331 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:30
337.1 km
Beograd (Belgrade) - Dimitrovgrad timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
17:30 22:30 (05:00)
BAS - Central bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
dep. 21:19
280.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
284.2 km
Ljubatovica
arr. 21:27
dep. 21:27
288.8 km
Sinjac
arr. 21:30
dep. 21:30
291.6 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 21:32
dep. 21:32
294.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
296.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
298.9 km
Pirot, Kale 1
arr. 21:51
dep. 21:51
309.7 km
Pirot, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
311.1 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
319.9 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
322.9 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
324.8 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
326.7 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
331 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:30
337.1 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Dimitrovgrad su međusobno udaljena ~338 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 00min., a najduže 05h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 17:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.