Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Dimitrovgrad timetable

saturday, 18.08.2018.
09:06 16:58 (07:52)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:15
dep. 09:16
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:57
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
165 km
Paracin, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
191 km
Stalac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:07
dep. 13:08
239 km
arr. 13:41
dep. 14:16
271 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
322 km
Pirot, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
353 km
Dimitrovgrad, Railway station
arr. 16:58
380 km
17:30 22:28 (04:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
245.4 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 20:41
dep. 20:41
246.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
252.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:50
dep. 20:50
255.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
270.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:09
dep. 21:09
272.4 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
273.7 km
Crvena Reka
arr. 21:11
dep. 21:11
274.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:12
dep. 21:12
275 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:16
dep. 21:16
278.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
283.4 km
Pirot, Kale
arr. 21:49
dep. 21:49
311.9 km
Pirot, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
313.3 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
320.2 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:09
dep. 22:09
322.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
325.1 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 22:14
dep. 22:14
327 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
328.9 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
333.2 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:28
339.3 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
09:06 16:58 (07:52)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:15
dep. 09:16
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:57
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
165 km
Paracin, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
191 km
Stalac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:07
dep. 13:08
239 km
arr. 13:41
dep. 14:16
271 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
322 km
Pirot, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
353 km
Dimitrovgrad, Railway station
arr. 16:58
380 km
17:30 22:28 (04:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
245.4 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 20:41
dep. 20:41
246.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
252.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:50
dep. 20:50
255.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
270.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:09
dep. 21:09
272.4 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
273.7 km
Crvena Reka
arr. 21:11
dep. 21:11
274.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:12
dep. 21:12
275 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:16
dep. 21:16
278.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
283.4 km
Pirot, Kale
arr. 21:49
dep. 21:49
311.9 km
Pirot, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
313.3 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
320.2 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:09
dep. 22:09
322.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
325.1 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 22:14
dep. 22:14
327 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
328.9 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
333.2 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:28
339.3 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
09:06 16:58 (07:52)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:15
dep. 09:16
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:57
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
165 km
Paracin, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
191 km
Stalac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:07
dep. 13:08
239 km
arr. 13:41
dep. 14:16
271 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
322 km
Pirot, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
353 km
Dimitrovgrad, Railway station
arr. 16:58
380 km
17:30 22:28 (04:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
245.4 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 20:41
dep. 20:41
246.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
252.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:50
dep. 20:50
255.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
270.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:09
dep. 21:09
272.4 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
273.7 km
Crvena Reka
arr. 21:11
dep. 21:11
274.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:12
dep. 21:12
275 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:16
dep. 21:16
278.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
283.4 km
Pirot, Kale
arr. 21:49
dep. 21:49
311.9 km
Pirot, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
313.3 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
320.2 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:09
dep. 22:09
322.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
325.1 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 22:14
dep. 22:14
327 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
328.9 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
333.2 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:28
339.3 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
09:06 16:58 (07:52)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:15
dep. 09:16
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:57
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
165 km
Paracin, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
191 km
Stalac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:07
dep. 13:08
239 km
arr. 13:41
dep. 14:16
271 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
322 km
Pirot, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
353 km
Dimitrovgrad, Railway station
arr. 16:58
380 km
17:30 22:28 (04:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
245.4 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 20:41
dep. 20:41
246.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
252.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:50
dep. 20:50
255.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
270.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:09
dep. 21:09
272.4 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
273.7 km
Crvena Reka
arr. 21:11
dep. 21:11
274.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:12
dep. 21:12
275 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:16
dep. 21:16
278.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
283.4 km
Pirot, Kale
arr. 21:49
dep. 21:49
311.9 km
Pirot, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
313.3 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
320.2 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:09
dep. 22:09
322.1 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
325.1 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 22:14
dep. 22:14
327 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
328.9 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
333.2 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:28
339.3 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Dimitrovgrad su međusobno udaljena ~360 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 58min., a najduže 07h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 09:06 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.