Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Despotovac timetable

saturday, 17.11.2018.
11:15 13:55 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Velika Plana, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
92 km
Donja Livadica, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
97 km
Zabari, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
106 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
111 km
Vitezevo, Most
arr. 13:02
dep. 13:02
113 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
116 km
Svilajnac, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
122 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 13:20
dep. 13:20
126 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 13:26
dep. 13:26
131 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 13:30
dep. 13:30
133 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Medveda kod Despotovca
arr. 13:39
dep. 13:39
138 km
Plazane, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
143 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 13:50
dep. 13:50
146 km
Despotovac, Bus station
arr. 13:55
149 km
13:00 15:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
89 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
101 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
110 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 14:55
dep. 14:55
116 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
120 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:03
dep. 15:03
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
125 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:11
dep. 15:11
127 km
Plazane, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
131 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 15:22
dep. 15:22
133 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:25
dep. 15:25
134 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
135 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 15:28
dep. 15:28
136 km
Despotovac, Bus station
arr. 15:30
137 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Velika Plana, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
89 km
Donja Livadica
arr. 18:25
dep. 18:25
92 km
Zabari, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
100 km
Porodin kod Zabara, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
103 km
Kusiljevo, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
106 km
Svilajnac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
112 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
117 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
120 km
Troponje, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
124 km
Medveda kod Despotovca
arr. 19:20
dep. 19:20
125 km
Plazane, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
130 km
Miliva, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
132 km
Despotovac, Brest
arr. 19:31
dep. 19:31
134 km
Despotovac, Bus station
arr. 19:35
137 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
11:15 13:55 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Velika Plana, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
92 km
Zabari, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
106 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
111 km
Vitezevo, Most
arr. 13:02
dep. 13:02
113 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
116 km
Svilajnac, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
122 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 13:20
dep. 13:20
126 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 13:26
dep. 13:26
131 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 13:30
dep. 13:30
133 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Medveda kod Despotovca
arr. 13:39
dep. 13:39
138 km
Plazane, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
143 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 13:50
dep. 13:50
146 km
Despotovac, Bus station
arr. 13:55
149 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Velika Plana, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
89 km
Donja Livadica
arr. 18:25
dep. 18:25
92 km
Zabari, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
100 km
Porodin kod Zabara, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
103 km
Kusiljevo, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
106 km
Svilajnac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
112 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
117 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
120 km
Troponje, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
124 km
Medveda kod Despotovca
arr. 19:20
dep. 19:20
125 km
Plazane, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
130 km
Miliva, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
132 km
Despotovac, Brest
arr. 19:31
dep. 19:31
134 km
Despotovac, Bus station
arr. 19:35
137 km
18:00 20:50 (02:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Zabari, Center
arr. 19:30
dep. 19:46
100 km
Svilajnac, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
115 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 20:15
dep. 20:15
119 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
123 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 20:25
dep. 20:25
125 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
128 km
Medveda kod Despotovca
arr. 20:35
dep. 20:35
130 km
Plazane, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
0 km
Miliva, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
0 km
Despotovac, Bus station
arr. 20:50
140 km
20:15 23:00 (02:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Velika Plana, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
92 km
Donja Livadica, Dom
arr. 21:46
dep. 21:46
97 km
Zabari, Center
arr. 21:55
dep. 21:55
106 km
Porodin kod Zabara
arr. 22:00
dep. 22:00
111 km
Vitezevo
arr. 22:02
dep. 22:02
113 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 22:06
dep. 22:06
116 km
Svilajnac, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
122 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 22:20
dep. 22:20
126 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
131 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 22:30
dep. 22:30
133 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 22:34
dep. 22:34
136 km
Medveda kod Despotovca
arr. 22:39
dep. 22:39
138 km
Plazane, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
143 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 22:55
dep. 22:55
146 km
Despotovac, Bus station
arr. 23:00
149 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Despotovac su međusobno udaljena ~143 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 11:15 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.