Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Cuprija timetable

thursday, 16.08.2018.
04:00 07:09 (03:09)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:00
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 04:17
dep. 04:18
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:29
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:45
dep. 04:46
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:54
dep. 04:54
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:23
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
75 km
arr. 05:31
dep. 05:31
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:46
dep. 05:47
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:55
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
112 km
arr. 06:09
dep. 06:10
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:13
dep. 06:13
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:17
122 km
Brzan, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:47
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 06:52
dep. 06:52
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:59
151 km
arr. 07:04
dep. 07:04
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:09
165 km
06:30 08:50 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
144 km
06:40 09:28 (02:48)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:57
dep. 06:59
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
112 km
arr. 08:34
dep. 08:35
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:28
165 km
07:35 10:49 (03:14)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:52
dep. 07:53
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:03
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:19
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:27
dep. 08:28
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
75 km
arr. 09:04
dep. 09:04
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:19
dep. 09:20
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:28
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:32
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
112 km
arr. 09:42
dep. 09:43
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:57
122 km
Brzan, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:11
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
151 km
arr. 10:44
dep. 10:44
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:49
165 km
08:00 10:10 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Velika Plana, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
91 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:10
152 km
08:45 10:53 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
144 km
09:06 11:46 (02:40)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:15
dep. 09:16
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:57
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 11:46
165 km
09:30 11:38 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Jagodina, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:27
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:38
144 km
11:20 13:28 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Jagodina, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:17
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 13:28
144 km
12:00 14:15 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Jagodina, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
137 km
Cuprija, Lamela
arr. 14:10
dep. 14:10
148 km
Cuprija, Partizan
arr. 14:12
dep. 14:12
149 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:15
150 km
12:55 16:02 (03:07)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:55
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:12
dep. 13:13
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:23
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 13:49
dep. 13:50
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 13:58
dep. 13:59
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:06
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:09
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
75 km
arr. 14:17
dep. 14:17
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:32
dep. 14:33
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:41
dep. 14:41
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:45
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
112 km
arr. 14:55
dep. 14:56
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:10
122 km
Brzan, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:19
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:30
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:45
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:52
151 km
arr. 15:57
dep. 15:57
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:02
165 km
13:45 15:50 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
91 km
Cuprija, Bus station
arr. 15:50
152 km
13:45 16:00 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Jagodina, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:00
148 km
14:30 16:35 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
140 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:35
150 km
14:30 16:45 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
83 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
144 km
15:00 17:08 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Jagodina, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:57
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 17:08
144 km
15:22 18:39 (03:17)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:22
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:31
dep. 15:32
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:42
dep. 15:43
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:19
dep. 16:20
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
75 km
arr. 16:53
dep. 16:53
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:14
dep. 17:15
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
112 km
arr. 17:37
dep. 17:37
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 17:40
dep. 17:40
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:47
122 km
Brzan, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
151 km
arr. 18:34
dep. 18:34
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:39
165 km
16:45 18:55 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Jagodina, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
137 km
Cuprija, Bus station
arr. 18:55
148 km
17:00 20:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Velika Plana, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
89 km
Donja Livadica
arr. 18:25
dep. 18:25
92 km
Zabari, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
100 km
Porodin kod Zabara, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
103 km
Kusiljevo, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
106 km
Svilajnac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
112 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
117 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
120 km
Troponje, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
122 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
124 km
Medveda kod Despotovca
arr. 19:20
dep. 19:20
125 km
Plazane, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
130 km
Miliva, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
132 km
Despotovac, Brest
arr. 19:31
dep. 19:31
134 km
Despotovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
137 km
Cuprija, Bus station
arr. 20:10
160 km
17:10 19:18 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:10
Jagodina, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:07
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 19:18
144 km
17:20 20:04 (02:44)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:37
dep. 17:38
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
112 km
arr. 19:10
dep. 19:11
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:04
165 km
18:20 20:40 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:20
Velika Plana, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 20:40
144 km
18:21 21:11 (02:50)
Topcider
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 18:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:30
dep. 18:32
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:22
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 21:11
165 km
19:00 21:08 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:57
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 21:08
144 km
19:00 21:17 (02:17)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
137 km
Cuprija, Novi dom
arr. 21:12
dep. 21:12
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 21:14
dep. 21:14
149 km
Cuprija, Slavija
arr. 21:17
150 km
19:51 23:04 (03:13)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:51
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:08
dep. 20:09
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:37
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:59
dep. 21:00
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:10
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:15
75 km
arr. 21:18
dep. 21:18
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:21
dep. 21:22
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:27
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:33
dep. 21:34
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:38
dep. 21:39
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:42
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:46
dep. 21:46
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:50
112 km
arr. 21:56
dep. 21:57
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 22:00
dep. 22:00
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 22:02
dep. 22:12
122 km
Brzan, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:21
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:26
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 22:31
dep. 22:32
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 22:42
dep. 22:42
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:47
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 22:53
dep. 22:54
151 km
arr. 22:59
dep. 22:59
156 km
Cuprija, Railway station
arr. 23:04
165 km
20:15 22:02 (01:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:21
dep. 20:21
3.4 km
Cuprija, Bus station
arr. 22:02
149.4 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Cuprija su međusobno udaljena ~154 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 47min., a najduže 03h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.