Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Crvenka (Borca) timetable

monday, 15.07.2019.
04:00 04:28 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 04:00
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 04:04
dep. 04:04
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 04:05
dep. 04:05
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 04:07
dep. 04:07
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 04:08
dep. 04:08
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 04:10
dep. 04:10
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 04:11
dep. 04:11
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 04:13
dep. 04:13
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 04:15
dep. 04:15
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 04:16
dep. 04:16
7 km
Borca, Intersection
arr. 04:17
dep. 04:17
7.7 km
arr. 04:18
dep. 04:18
8.2 km
arr. 04:19
dep. 04:19
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 04:20
dep. 04:20
8.8 km
arr. 04:21
dep. 04:21
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 04:22
dep. 04:22
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 04:23
dep. 04:23
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 04:24
dep. 04:24
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 04:25
dep. 04:25
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 04:26
dep. 04:26
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 04:28
12.9 km
04:25 04:53 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 04:25
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 04:29
dep. 04:29
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 04:30
dep. 04:30
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 04:32
dep. 04:32
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 04:33
dep. 04:33
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 04:35
dep. 04:35
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 04:36
dep. 04:36
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 04:38
dep. 04:38
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 04:40
dep. 04:40
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 04:41
dep. 04:41
7 km
Borca, Intersection
arr. 04:42
dep. 04:42
7.7 km
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
arr. 04:44
dep. 04:44
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 04:45
dep. 04:45
8.8 km
arr. 04:46
dep. 04:46
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 04:47
dep. 04:47
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 04:48
dep. 04:48
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 04:49
dep. 04:49
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 04:50
dep. 04:50
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 04:51
dep. 04:51
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 04:53
12.9 km
04:48 05:16 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 04:48
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 04:52
dep. 04:52
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 04:53
dep. 04:53
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 04:55
dep. 04:55
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 04:56
dep. 04:56
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 04:58
dep. 04:58
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 04:59
dep. 04:59
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:01
dep. 05:01
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:03
dep. 05:03
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:04
dep. 05:04
7 km
Borca, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
7.7 km
arr. 05:06
dep. 05:06
8.2 km
arr. 05:07
dep. 05:07
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 05:08
dep. 05:08
8.8 km
arr. 05:09
dep. 05:09
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 05:10
dep. 05:10
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 05:11
dep. 05:11
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 05:12
dep. 05:12
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 05:13
dep. 05:13
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 05:14
dep. 05:14
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 05:16
12.9 km
05:11 05:39 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 05:11
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 05:15
dep. 05:15
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:16
dep. 05:16
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 05:18
dep. 05:18
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 05:19
dep. 05:19
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 05:21
dep. 05:21
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 05:22
dep. 05:22
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:24
dep. 05:24
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:26
dep. 05:26
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:27
dep. 05:27
7 km
Borca, Intersection
arr. 05:28
dep. 05:28
7.7 km
arr. 05:29
dep. 05:29
8.2 km
arr. 05:30
dep. 05:30
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 05:31
dep. 05:31
8.8 km
arr. 05:32
dep. 05:32
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 05:33
dep. 05:33
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 05:34
dep. 05:34
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 05:35
dep. 05:35
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 05:36
dep. 05:36
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 05:37
dep. 05:37
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 05:39
12.9 km
05:34 06:02 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 05:34
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 05:38
dep. 05:38
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:39
dep. 05:39
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 05:41
dep. 05:41
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 05:42
dep. 05:42
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 05:44
dep. 05:44
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 05:45
dep. 05:45
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:47
dep. 05:47
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:49
dep. 05:49
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:50
dep. 05:50
7 km
Borca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
7.7 km
arr. 05:52
dep. 05:52
8.2 km
arr. 05:53
dep. 05:53
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 05:54
dep. 05:54
8.8 km
arr. 05:55
dep. 05:55
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 05:56
dep. 05:56
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 05:57
dep. 05:57
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 05:58
dep. 05:58
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 05:59
dep. 05:59
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 06:02
12.9 km
05:57 06:25 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 05:57
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 06:01
dep. 06:01
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:02
dep. 06:02
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:04
dep. 06:04
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:05
dep. 06:05
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:07
dep. 06:07
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:08
dep. 06:08
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:10
dep. 06:10
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:12
dep. 06:12
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Borca, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
7.7 km
arr. 06:15
dep. 06:15
8.2 km
arr. 06:16
dep. 06:16
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 06:17
dep. 06:17
8.8 km
arr. 06:18
dep. 06:18
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 06:19
dep. 06:19
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 06:20
dep. 06:20
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 06:21
dep. 06:21
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 06:22
dep. 06:22
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 06:25
12.9 km
06:20 06:48 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 06:20
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:27
dep. 06:27
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:28
dep. 06:28
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:30
dep. 06:30
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:31
dep. 06:31
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:33
dep. 06:33
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:35
dep. 06:35
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
Borca, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
7.7 km
arr. 06:38
dep. 06:38
8.2 km
arr. 06:39
dep. 06:39
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 06:40
dep. 06:40
8.8 km
arr. 06:41
dep. 06:41
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 06:42
dep. 06:42
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 06:43
dep. 06:43
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 06:44
dep. 06:44
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 06:45
dep. 06:45
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 06:48
12.9 km
06:44 07:12 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 06:44
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 06:48
dep. 06:48
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:51
dep. 06:51
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:52
dep. 06:52
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:54
dep. 06:54
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:55
dep. 06:55
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:57
dep. 06:57
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:59
dep. 06:59
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Borca, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
7.7 km
arr. 07:02
dep. 07:02
8.2 km
arr. 07:03
dep. 07:03
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 07:04
dep. 07:04
8.8 km
arr. 07:05
dep. 07:05
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 07:06
dep. 07:06
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 07:07
dep. 07:07
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 07:08
dep. 07:08
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 07:09
dep. 07:09
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 07:10
dep. 07:10
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 07:12
12.9 km
07:07 07:35 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 07:07
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 07:11
dep. 07:11
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:12
dep. 07:12
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:14
dep. 07:14
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:15
dep. 07:15
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:17
dep. 07:17
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:18
dep. 07:18
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:20
dep. 07:20
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:22
dep. 07:22
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:23
dep. 07:23
7 km
Borca, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
7.7 km
arr. 07:25
dep. 07:25
8.2 km
arr. 07:26
dep. 07:26
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 07:27
dep. 07:27
8.8 km
arr. 07:28
dep. 07:28
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 07:29
dep. 07:29
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 07:30
dep. 07:30
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 07:31
dep. 07:31
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 07:32
dep. 07:32
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 07:33
dep. 07:33
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 07:35
12.9 km
07:37 08:05 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 07:37
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 07:41
dep. 07:41
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:42
dep. 07:42
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:44
dep. 07:44
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:45
dep. 07:45
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:47
dep. 07:47
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:48
dep. 07:48
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:50
dep. 07:50
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:52
dep. 07:52
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:53
dep. 07:53
7 km
Borca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
7.7 km
arr. 07:55
dep. 07:55
8.2 km
arr. 07:56
dep. 07:56
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 07:57
dep. 07:57
8.8 km
arr. 07:58
dep. 07:58
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 07:59
dep. 07:59
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 08:00
dep. 08:00
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 08:01
dep. 08:01
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 08:02
dep. 08:02
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 08:03
dep. 08:03
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 08:05
12.9 km
08:12 08:40 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 08:12
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 08:16
dep. 08:16
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:17
dep. 08:17
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:19
dep. 08:19
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 08:20
dep. 08:20
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 08:22
dep. 08:22
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 08:23
dep. 08:23
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 08:25
dep. 08:25
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:27
dep. 08:27
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:28
dep. 08:28
7 km
Borca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
7.7 km
arr. 08:30
dep. 08:30
8.2 km
arr. 08:31
dep. 08:31
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 08:32
dep. 08:32
8.8 km
arr. 08:33
dep. 08:33
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 08:34
dep. 08:34
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 08:35
dep. 08:35
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 08:36
dep. 08:36
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 08:37
dep. 08:37
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 08:38
dep. 08:38
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 08:40
12.9 km
08:47 09:15 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 08:47
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 08:51
dep. 08:51
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:52
dep. 08:52
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:54
dep. 08:54
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 08:57
dep. 08:57
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 08:58
dep. 08:58
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 09:00
dep. 09:00
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:02
dep. 09:02
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:03
dep. 09:03
7 km
Borca, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
7.7 km
arr. 09:05
dep. 09:05
8.2 km
arr. 09:06
dep. 09:06
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 09:07
dep. 09:07
8.8 km
arr. 09:08
dep. 09:08
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 09:09
dep. 09:09
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 09:10
dep. 09:10
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 09:11
dep. 09:11
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 09:12
dep. 09:12
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 09:13
dep. 09:13
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 09:15
12.9 km
09:22 09:50 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 09:22
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 09:26
dep. 09:26
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:29
dep. 09:29
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:30
dep. 09:30
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 09:32
dep. 09:32
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 09:33
dep. 09:33
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 09:35
dep. 09:35
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:37
dep. 09:37
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:38
dep. 09:38
7 km
Borca, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
7.7 km
arr. 09:40
dep. 09:40
8.2 km
arr. 09:41
dep. 09:41
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 09:42
dep. 09:42
8.8 km
arr. 09:43
dep. 09:43
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 09:44
dep. 09:44
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 09:45
dep. 09:45
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 09:46
dep. 09:46
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 09:47
dep. 09:47
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 09:48
dep. 09:48
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 09:50
12.9 km
09:57 10:25 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 09:57
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 10:01
dep. 10:01
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:02
dep. 10:02
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 10:04
dep. 10:04
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 10:05
dep. 10:05
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:07
dep. 10:07
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:08
dep. 10:08
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:10
dep. 10:10
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:12
dep. 10:12
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:13
dep. 10:13
7 km
Borca, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
7.7 km
arr. 10:15
dep. 10:15
8.2 km
arr. 10:16
dep. 10:16
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 10:17
dep. 10:17
8.8 km
arr. 10:18
dep. 10:18
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 10:19
dep. 10:19
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 10:20
dep. 10:20
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 10:21
dep. 10:21
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 10:22
dep. 10:22
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 10:23
dep. 10:23
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 10:25
12.9 km
10:32 11:00 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 10:32
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 10:36
dep. 10:36
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 10:39
dep. 10:39
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 10:40
dep. 10:40
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:42
dep. 10:42
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:43
dep. 10:43
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:45
dep. 10:45
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:47
dep. 10:47
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:48
dep. 10:48
7 km
Borca, Intersection
arr. 10:49
dep. 10:49
7.7 km
arr. 10:50
dep. 10:50
8.2 km
arr. 10:51
dep. 10:51
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 10:52
dep. 10:52
8.8 km
arr. 10:53
dep. 10:53
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 10:54
dep. 10:54
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 10:55
dep. 10:55
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 10:56
dep. 10:56
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 10:57
dep. 10:57
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 10:58
dep. 10:58
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 11:00
12.9 km
11:07 11:35 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 11:07
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 11:11
dep. 11:11
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 11:12
dep. 11:12
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 11:14
dep. 11:14
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 11:15
dep. 11:15
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 11:17
dep. 11:17
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 11:18
dep. 11:18
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 11:20
dep. 11:20
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:22
dep. 11:22
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Borca, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
7.7 km
arr. 11:25
dep. 11:25
8.2 km
arr. 11:26
dep. 11:26
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 11:27
dep. 11:27
8.8 km
arr. 11:28
dep. 11:28
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 11:29
dep. 11:29
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 11:30
dep. 11:30
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 11:31
dep. 11:31
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 11:32
dep. 11:32
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 11:33
dep. 11:33
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 11:35
12.9 km
11:42 12:10 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 11:42
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 11:46
dep. 11:46
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 11:47
dep. 11:47
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 11:49
dep. 11:49
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 11:50
dep. 11:50
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 11:52
dep. 11:52
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 11:53
dep. 11:53
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 11:55
dep. 11:55
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:57
dep. 11:57
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Borca, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
7.7 km
arr. 12:00
dep. 12:00
8.2 km
arr. 12:01
dep. 12:01
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 12:02
dep. 12:02
8.8 km
arr. 12:03
dep. 12:03
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 12:04
dep. 12:04
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 12:05
dep. 12:05
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 12:06
dep. 12:06
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 12:07
dep. 12:07
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 12:08
dep. 12:08
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 12:10
12.9 km
12:12 12:40 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 12:12
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 12:16
dep. 12:16
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:17
dep. 12:17
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 12:19
dep. 12:19
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 12:20
dep. 12:20
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 12:22
dep. 12:22
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 12:23
dep. 12:23
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 12:25
dep. 12:25
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 12:27
dep. 12:27
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 12:28
dep. 12:28
7 km
Borca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
7.7 km
arr. 12:30
dep. 12:30
8.2 km
arr. 12:31
dep. 12:31
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 12:32
dep. 12:32
8.8 km
arr. 12:33
dep. 12:33
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 12:34
dep. 12:34
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 12:35
dep. 12:35
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 12:36
dep. 12:36
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 12:37
dep. 12:37
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 12:40
12.9 km
12:55 13:23 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 12:55
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 12:59
dep. 12:59
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:02
dep. 13:02
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:03
dep. 13:03
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:05
dep. 13:05
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:06
dep. 13:06
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:08
dep. 13:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:10
dep. 13:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:11
dep. 13:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
7.7 km
arr. 13:13
dep. 13:13
8.2 km
arr. 13:14
dep. 13:14
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 13:15
dep. 13:15
8.8 km
arr. 13:16
dep. 13:16
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 13:17
dep. 13:17
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 13:18
dep. 13:18
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 13:19
dep. 13:19
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 13:20
dep. 13:20
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 13:21
dep. 13:21
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 13:23
12.9 km
13:22 13:50 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 13:22
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:27
dep. 13:27
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:29
dep. 13:29
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:30
dep. 13:30
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:32
dep. 13:32
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:33
dep. 13:33
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:35
dep. 13:35
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:37
dep. 13:37
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Borca, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
7.7 km
arr. 13:40
dep. 13:40
8.2 km
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 13:42
dep. 13:42
8.8 km
arr. 13:43
dep. 13:43
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 13:44
dep. 13:44
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 13:45
dep. 13:45
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 13:46
dep. 13:46
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 13:47
dep. 13:47
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 13:48
dep. 13:48
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 13:50
12.9 km
13:30 13:58 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 13:34
dep. 13:34
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:37
dep. 13:37
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:38
dep. 13:38
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:40
dep. 13:40
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:41
dep. 13:41
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
7.7 km
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
arr. 13:49
dep. 13:49
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 13:50
dep. 13:50
8.8 km
arr. 13:51
dep. 13:51
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 13:52
dep. 13:52
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 13:53
dep. 13:53
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 13:54
dep. 13:54
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 13:55
dep. 13:55
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 13:56
dep. 13:56
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 13:58
12.9 km
13:46 14:14 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 13:46
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 13:50
dep. 13:50
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:53
dep. 13:53
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:54
dep. 13:54
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:56
dep. 13:56
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:57
dep. 13:57
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:59
dep. 13:59
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:01
dep. 14:01
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Borca, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
7.7 km
arr. 14:04
dep. 14:04
8.2 km
arr. 14:05
dep. 14:05
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 14:06
dep. 14:06
8.8 km
arr. 14:07
dep. 14:07
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 14:08
dep. 14:08
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 14:09
dep. 14:09
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 14:10
dep. 14:10
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 14:11
dep. 14:11
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 14:12
dep. 14:12
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 14:14
12.9 km
14:09 14:37 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 14:09
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 14:13
dep. 14:13
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:16
dep. 14:16
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:17
dep. 14:17
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:19
dep. 14:19
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:20
dep. 14:20
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:22
dep. 14:22
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:24
dep. 14:24
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Borca, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
7.7 km
arr. 14:27
dep. 14:27
8.2 km
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 14:29
dep. 14:29
8.8 km
arr. 14:30
dep. 14:30
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 14:31
dep. 14:31
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 14:33
dep. 14:33
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 14:34
dep. 14:34
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 14:37
12.9 km
14:32 15:00 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 14:32
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 14:36
dep. 14:36
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:39
dep. 14:39
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:40
dep. 14:40
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:42
dep. 14:42
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:43
dep. 14:43
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:45
dep. 14:45
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:47
dep. 14:47
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Borca, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
7.7 km
arr. 14:50
dep. 14:50
8.2 km
arr. 14:51
dep. 14:51
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 14:52
dep. 14:52
8.8 km
arr. 14:53
dep. 14:53
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 14:54
dep. 14:54
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 14:55
dep. 14:55
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 14:56
dep. 14:56
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 14:57
dep. 14:57
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 14:58
dep. 14:58
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 15:00
12.9 km
14:56 15:24 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 14:56
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 15:00
dep. 15:00
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:01
dep. 15:01
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:03
dep. 15:03
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:04
dep. 15:04
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:06
dep. 15:06
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:07
dep. 15:07
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:09
dep. 15:09
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:11
dep. 15:11
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Borca, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
7.7 km
arr. 15:14
dep. 15:14
8.2 km
arr. 15:15
dep. 15:15
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 15:16
dep. 15:16
8.8 km
arr. 15:17
dep. 15:17
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 15:18
dep. 15:18
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 15:19
dep. 15:19
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 15:20
dep. 15:20
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 15:21
dep. 15:21
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 15:22
dep. 15:22
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 15:24
12.9 km
15:19 15:47 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 15:19
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 15:23
dep. 15:23
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:24
dep. 15:24
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:26
dep. 15:26
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:27
dep. 15:27
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:29
dep. 15:29
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:30
dep. 15:30
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:32
dep. 15:32
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:34
dep. 15:34
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Borca, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
7.7 km
arr. 15:37
dep. 15:37
8.2 km
arr. 15:38
dep. 15:38
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 15:39
dep. 15:39
8.8 km
arr. 15:40
dep. 15:40
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 15:41
dep. 15:41
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 15:42
dep. 15:42
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 15:43
dep. 15:43
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 15:44
dep. 15:44
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 15:47
12.9 km
15:50 16:18 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 15:50
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 15:54
dep. 15:54
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:55
dep. 15:55
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:57
dep. 15:57
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:58
dep. 15:58
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:00
dep. 16:00
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:01
dep. 16:01
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:03
dep. 16:03
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:05
dep. 16:05
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Borca, Intersection
arr. 16:07
dep. 16:07
7.7 km
arr. 16:08
dep. 16:08
8.2 km
arr. 16:09
dep. 16:09
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 16:10
dep. 16:10
8.8 km
arr. 16:11
dep. 16:11
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 16:12
dep. 16:12
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 16:13
dep. 16:13
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 16:14
dep. 16:14
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 16:15
dep. 16:15
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 16:18
12.9 km
16:25 16:53 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 16:25
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 16:29
dep. 16:29
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:30
dep. 16:30
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:32
dep. 16:32
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:33
dep. 16:33
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:35
dep. 16:35
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:36
dep. 16:36
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:38
dep. 16:38
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:40
dep. 16:40
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:41
dep. 16:41
7 km
Borca, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
7.7 km
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
arr. 16:44
dep. 16:44
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 16:45
dep. 16:45
8.8 km
arr. 16:46
dep. 16:46
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 16:47
dep. 16:47
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 16:48
dep. 16:48
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 16:49
dep. 16:49
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 16:50
dep. 16:50
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 16:51
dep. 16:51
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 16:53
12.9 km
17:00 17:28 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 17:04
dep. 17:04
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:07
dep. 17:07
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:08
dep. 17:08
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:10
dep. 17:10
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:11
dep. 17:11
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:13
dep. 17:13
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:15
dep. 17:15
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Borca, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
7.7 km
arr. 17:18
dep. 17:18
8.2 km
arr. 17:19
dep. 17:19
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 17:20
dep. 17:20
8.8 km
arr. 17:21
dep. 17:21
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 17:22
dep. 17:22
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 17:23
dep. 17:23
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 17:24
dep. 17:24
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 17:25
dep. 17:25
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 17:26
dep. 17:26
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 17:28
12.9 km
17:35 18:03 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 17:35
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 17:39
dep. 17:39
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:40
dep. 17:40
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:42
dep. 17:42
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:43
dep. 17:43
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:45
dep. 17:45
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:46
dep. 17:46
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:48
dep. 17:48
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:50
dep. 17:50
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Borca, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
7.7 km
arr. 17:53
dep. 17:53
8.2 km
arr. 17:54
dep. 17:54
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 17:55
dep. 17:55
8.8 km
arr. 17:56
dep. 17:56
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 17:57
dep. 17:57
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 17:58
dep. 17:58
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 17:59
dep. 17:59
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 18:00
dep. 18:00
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 18:01
dep. 18:01
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 18:03
12.9 km
18:10 18:38 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 18:10
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 18:14
dep. 18:14
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 18:17
dep. 18:17
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 18:18
dep. 18:18
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 18:20
dep. 18:20
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 18:21
dep. 18:21
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 18:23
dep. 18:23
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 18:25
dep. 18:25
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:26
dep. 18:26
7 km
Borca, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
7.7 km
arr. 18:28
dep. 18:28
8.2 km
arr. 18:29
dep. 18:29
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 18:30
dep. 18:30
8.8 km
arr. 18:31
dep. 18:31
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 18:32
dep. 18:32
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 18:33
dep. 18:33
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 18:34
dep. 18:34
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 18:35
dep. 18:35
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 18:36
dep. 18:36
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 18:38
12.9 km
18:45 19:13 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 18:45
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 18:49
dep. 18:49
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:50
dep. 18:50
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 18:52
dep. 18:52
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 18:53
dep. 18:53
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 18:55
dep. 18:55
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 18:56
dep. 18:56
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 18:58
dep. 18:58
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:00
dep. 19:00
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:01
dep. 19:01
7 km
Borca, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
7.7 km
arr. 19:03
dep. 19:03
8.2 km
arr. 19:04
dep. 19:04
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 19:05
dep. 19:05
8.8 km
arr. 19:06
dep. 19:06
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 19:07
dep. 19:07
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 19:08
dep. 19:08
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 19:09
dep. 19:09
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 19:10
dep. 19:10
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 19:11
dep. 19:11
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 19:13
12.9 km
19:20 19:48 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 19:20
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 19:24
dep. 19:24
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:25
dep. 19:25
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 19:27
dep. 19:27
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 19:28
dep. 19:28
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 19:30
dep. 19:30
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 19:31
dep. 19:31
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 19:33
dep. 19:33
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:35
dep. 19:35
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:36
dep. 19:36
7 km
Borca, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
7.7 km
arr. 19:38
dep. 19:38
8.2 km
arr. 19:39
dep. 19:39
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 19:40
dep. 19:40
8.8 km
arr. 19:41
dep. 19:41
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 19:42
dep. 19:42
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 19:43
dep. 19:43
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 19:44
dep. 19:44
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 19:45
dep. 19:45
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 19:46
dep. 19:46
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 19:48
12.9 km
19:55 20:23 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 19:55
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 19:59
dep. 19:59
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:00
dep. 20:00
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 20:02
dep. 20:02
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 20:03
dep. 20:03
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 20:05
dep. 20:05
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 20:06
dep. 20:06
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 20:08
dep. 20:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:10
dep. 20:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:11
dep. 20:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
7.7 km
arr. 20:13
dep. 20:13
8.2 km
arr. 20:14
dep. 20:14
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 20:15
dep. 20:15
8.8 km
arr. 20:16
dep. 20:16
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 20:17
dep. 20:17
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 20:18
dep. 20:18
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 20:19
dep. 20:19
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 20:20
dep. 20:20
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 20:21
dep. 20:21
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 20:23
12.9 km
20:30 20:58 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 20:34
dep. 20:34
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:35
dep. 20:35
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 20:37
dep. 20:37
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 20:38
dep. 20:38
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 20:40
dep. 20:40
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 20:41
dep. 20:41
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 20:43
dep. 20:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:45
dep. 20:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:46
dep. 20:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
7.7 km
arr. 20:48
dep. 20:48
8.2 km
arr. 20:49
dep. 20:49
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 20:50
dep. 20:50
8.8 km
arr. 20:51
dep. 20:51
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 20:52
dep. 20:52
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 20:53
dep. 20:53
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 20:54
dep. 20:54
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 20:55
dep. 20:55
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 20:56
dep. 20:56
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 20:58
12.9 km
21:05 21:33 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 21:05
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:10
dep. 21:10
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 21:12
dep. 21:12
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 21:13
dep. 21:13
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 21:15
dep. 21:15
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 21:16
dep. 21:16
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 21:18
dep. 21:18
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:20
dep. 21:20
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:21
dep. 21:21
7 km
Borca, Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
7.7 km
arr. 21:23
dep. 21:23
8.2 km
arr. 21:24
dep. 21:24
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 21:25
dep. 21:25
8.8 km
arr. 21:26
dep. 21:26
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 21:27
dep. 21:27
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 21:28
dep. 21:28
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 21:29
dep. 21:29
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 21:30
dep. 21:30
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 21:31
dep. 21:31
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 21:33
12.9 km
21:40 22:08 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 21:40
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 21:44
dep. 21:44
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:45
dep. 21:45
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 21:47
dep. 21:47
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 21:48
dep. 21:48
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 21:50
dep. 21:50
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 21:51
dep. 21:51
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 21:53
dep. 21:53
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:55
dep. 21:55
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:56
dep. 21:56
7 km
Borca, Intersection
arr. 21:57
dep. 21:57
7.7 km
arr. 21:58
dep. 21:58
8.2 km
arr. 21:59
dep. 21:59
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 22:00
dep. 22:00
8.8 km
arr. 22:01
dep. 22:01
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 22:02
dep. 22:02
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 22:03
dep. 22:03
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 22:04
dep. 22:04
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 22:05
dep. 22:05
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 22:06
dep. 22:06
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 22:08
12.9 km
22:20 22:48 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 22:20
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 22:24
dep. 22:24
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 22:27
dep. 22:27
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 22:28
dep. 22:28
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 22:30
dep. 22:30
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 22:31
dep. 22:31
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 22:33
dep. 22:33
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 22:35
dep. 22:35
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 22:36
dep. 22:36
7 km
Borca, Intersection
arr. 22:37
dep. 22:37
7.7 km
arr. 22:38
dep. 22:38
8.2 km
arr. 22:39
dep. 22:39
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 22:40
dep. 22:40
8.8 km
arr. 22:41
dep. 22:41
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 22:42
dep. 22:42
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 22:43
dep. 22:43
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 22:44
dep. 22:44
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 22:45
dep. 22:45
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 22:46
dep. 22:46
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 22:48
12.9 km
23:00 23:28 (00:28)
Omladinski stadion
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 23:00
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 23:04
dep. 23:04
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 23:05
dep. 23:05
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 23:07
dep. 23:07
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 23:08
dep. 23:08
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 23:10
dep. 23:10
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 23:11
dep. 23:11
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 23:13
dep. 23:13
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 23:15
dep. 23:15
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 23:16
dep. 23:16
7 km
Borca, Intersection
arr. 23:17
dep. 23:17
7.7 km
arr. 23:18
dep. 23:18
8.2 km
arr. 23:19
dep. 23:19
8.5 km
Borca, Trg Oslobodenja
arr. 23:20
dep. 23:20
8.8 km
arr. 23:21
dep. 23:21
9.3 km
Borca, Vuka Karadzica
arr. 23:22
dep. 23:22
9.6 km
Borca, Sesti prilaz
arr. 23:23
dep. 23:23
10.4 km
Borca, Veliki kanal
arr. 23:24
dep. 23:24
10.8 km
Borca, Pumpa
arr. 23:25
dep. 23:25
11.4 km
Crvenka (Borca), Put
arr. 23:26
dep. 23:26
12 km
Crvenka (Borca), Okretnica
arr. 23:28
12.9 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Crvenka (Borca) su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.