Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Crvena Crkva timetable

friday, 05.06.2020.
09:55 11:55 (02:00)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:55
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 10:04
dep. 10:04
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:40
20 km
arr. 11:03
dep. 11:03
45 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
dep. 11:16
61 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:20
dep. 11:20
66 km
arr. 11:26
dep. 11:26
73 km
Izbiste, Crkva
arr. 11:30
dep. 11:30
77 km
Zagajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
83 km
Parta, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
86 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 11:48
dep. 11:48
94.4 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 11:55
102.1 km
14:00 15:55 (01:55)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:09
dep. 14:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
38.6 km
arr. 14:55
dep. 14:55
46.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
46.9 km
arr. 14:57
dep. 14:57
47.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:06
dep. 15:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
dep. 15:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:13
dep. 15:13
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:18
dep. 15:18
66.7 km
arr. 15:25
dep. 15:25
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 15:29
dep. 15:29
77.3 km
Zagajica, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
83.1 km
Parta, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 15:43
dep. 15:43
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 15:48
dep. 15:48
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:55
102.3 km
14:50 16:46 (01:56)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:59
dep. 14:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:25
20 km
arr. 15:49
dep. 15:49
45 km
arr. 15:50
dep. 15:50
46 km
arr. 15:51
dep. 15:51
47 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
dep. 16:04
60.5 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:09
dep. 16:09
65.2 km
arr. 16:16
dep. 16:16
72.4 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
75.8 km
Zagajica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
81.6 km
Parta, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
84.7 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 16:39
dep. 16:39
93.1 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 16:46
100.8 km
19:45 21:40 (01:55)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 19:54
dep. 19:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
20 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
38.6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
47.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
56.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
dep. 20:58
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:03
dep. 21:03
66.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 21:14
dep. 21:14
77.3 km
Zagajica, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
83.1 km
Parta, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 21:28
dep. 21:28
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 21:33
dep. 21:33
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 21:40
102.3 km
Belgrade (Beograd) - Crvena Crkva timetable
Departures on: saturday, 06.06.2020.
09:55 11:55 (02:00)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:55
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 10:04
dep. 10:04
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:40
20 km
arr. 11:03
dep. 11:03
45 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
dep. 11:16
61 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:20
dep. 11:20
66 km
arr. 11:26
dep. 11:26
73 km
Izbiste, Crkva
arr. 11:30
dep. 11:30
77 km
Zagajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
83 km
Parta, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
86 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 11:48
dep. 11:48
94.4 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 11:55
102.1 km
14:50 16:46 (01:56)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 14:59
dep. 14:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:25
20 km
arr. 15:49
dep. 15:49
45 km
arr. 15:50
dep. 15:50
46 km
arr. 15:51
dep. 15:51
47 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
dep. 16:04
60.5 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:09
dep. 16:09
65.2 km
arr. 16:16
dep. 16:16
72.4 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
75.8 km
Zagajica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
81.6 km
Parta, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
84.7 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 16:39
dep. 16:39
93.1 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 16:46
100.8 km
19:45 21:40 (01:55)
BAS - Central bus stationMesna kancelarija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 19:54
dep. 19:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
20 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
38.6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
47.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
56.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
dep. 20:58
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:03
dep. 21:03
66.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 21:14
dep. 21:14
77.3 km
Zagajica, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
83.1 km
Parta, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 21:28
dep. 21:28
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 21:33
dep. 21:33
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 21:40
102.3 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Crvena Crkva su međusobno udaljena ~102 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 09:55 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Crvena Crkva iznosi od 6,82 EUR do 6,82 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.