Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Cortanovci timetable

monday, 20.08.2018.
05:17 06:54 (01:37)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:17
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 05:28
dep. 05:28
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 05:34
dep. 05:34
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 05:39
dep. 05:39
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 06:00
dep. 06:01
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:27
45 km
Indjija, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
50 km
Beska, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:48
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 06:54
65 km
10:00 11:37 (01:37)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 10:11
dep. 10:11
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:22
dep. 10:23
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:37
dep. 10:37
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:52
dep. 11:07
45 km
Indjija, Railway station
arr. 11:15
dep. 11:15
50 km
Beska, Railway station
arr. 11:26
dep. 11:26
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 11:37
65 km
14:58 16:33 (01:35)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:58
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:16
dep. 15:17
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:22
dep. 15:23
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:30
dep. 15:30
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:38
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 15:53
dep. 16:08
45 km
Indjija, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:16
50 km
Beska, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:27
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:33
65 km
17:34 18:51 (01:17)
Novi Beograd Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
dep. 17:34
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:46
dep. 17:46
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:53
dep. 17:53
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:27
45 km
Indjija, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:35
50 km
Beska, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:46
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 18:51
65 km
19:21 20:58 (01:37)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:21
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:28
dep. 19:34
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:38
dep. 19:38
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:44
dep. 19:44
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:49
dep. 19:49
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:33
45 km
Indjija, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:41
50 km
Beska, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:52
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 20:58
65 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
05:17 06:54 (01:37)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:17
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 05:28
dep. 05:28
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 05:34
dep. 05:34
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 05:39
dep. 05:39
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 06:00
dep. 06:01
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:27
45 km
Indjija, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
50 km
Beska, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:48
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 06:54
65 km
10:00 11:37 (01:37)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 10:11
dep. 10:11
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:22
dep. 10:23
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:37
dep. 10:37
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:52
dep. 11:07
45 km
Indjija, Railway station
arr. 11:15
dep. 11:15
50 km
Beska, Railway station
arr. 11:26
dep. 11:26
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 11:37
65 km
14:58 16:33 (01:35)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:58
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:16
dep. 15:17
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:22
dep. 15:23
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:30
dep. 15:30
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:38
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 15:53
dep. 16:08
45 km
Indjija, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:16
50 km
Beska, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:27
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:33
65 km
17:34 18:51 (01:17)
Novi Beograd Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
dep. 17:34
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:46
dep. 17:46
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:53
dep. 17:53
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:27
45 km
Indjija, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:35
50 km
Beska, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:46
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 18:51
65 km
19:21 20:58 (01:37)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:21
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:28
dep. 19:34
2 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:38
dep. 19:38
9 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:44
dep. 19:44
13 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:49
dep. 19:49
18 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
41 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:33
45 km
Indjija, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:41
50 km
Beska, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:52
61 km
Cortanovci, Railway station
arr. 20:58
65 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Cortanovci su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 17min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:17 h, dok je poslednji polazak u 19:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.