Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Coka timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:15 09:13 (03:58)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
142 km
Mol, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
150 km
Ada, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
154 km
Senta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:05
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:13
182 km
06:30 09:52 (03:22)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
182 km
09:25 12:56 (03:31)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:25
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 09:33
dep. 09:33
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:48
dep. 09:48
18 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
25 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
33 km
Indjija, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
44 km
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:02
dep. 11:02
81 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:14
dep. 11:14
95 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:18
dep. 11:18
97 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:20
dep. 11:20
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
118 km
Becej, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
142 km
Mol, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
150 km
Ada, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
154 km
Senta, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
172 km
Coka, Bus station
arr. 12:56
179 km
12:00 15:58 (03:58)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
142 km
Mol, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
150 km
Ada, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
154 km
Senta, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
175 km
Coka, Bus station
arr. 15:58
182 km
14:45 18:37 (03:52)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Centa, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
54 km
arr. 16:03
dep. 16:03
64 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
74 km
arr. 16:31
dep. 16:31
75 km
arr. 16:32
dep. 16:32
76 km
arr. 16:33
dep. 16:33
77 km
arr. 16:50
dep. 16:50
93 km
arr. 17:10
dep. 17:10
111 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 17:18
dep. 17:18
116 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
133 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:44
dep. 17:44
134 km
Idos, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
148 km
Sajan, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
153 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 18:20
dep. 18:20
164 km
Ostojicevo, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
172 km
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 18:31
dep. 18:31
173 km
Coka, Bus station
arr. 18:37
178 km
15:45 19:43 (03:58)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:32
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
142 km
Mol, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
150 km
Ada, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
154 km
Senta, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:35
175 km
Coka, Bus station
arr. 19:43
182 km
Beograd (Belgrade) - Coka timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:15 09:13 (03:58)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
142 km
Mol, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
150 km
Ada, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
154 km
Senta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:05
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:13
182 km
06:30 09:52 (03:22)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
182 km
09:25 12:56 (03:31)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:25
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 09:33
dep. 09:33
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:48
dep. 09:48
18 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
25 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
33 km
Indjija, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
44 km
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:02
dep. 11:02
81 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:14
dep. 11:14
95 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:18
dep. 11:18
97 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:20
dep. 11:20
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
118 km
Becej, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
142 km
Mol, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
150 km
Ada, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
154 km
Senta, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
172 km
Coka, Bus station
arr. 12:56
179 km
12:00 15:58 (03:58)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
142 km
Mol, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
150 km
Ada, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
154 km
Senta, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
175 km
Coka, Bus station
arr. 15:58
182 km
14:45 18:37 (03:52)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Centa, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
54 km
arr. 16:03
dep. 16:03
64 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
74 km
arr. 16:31
dep. 16:31
75 km
arr. 16:32
dep. 16:32
76 km
arr. 16:33
dep. 16:33
77 km
arr. 16:50
dep. 16:50
93 km
arr. 17:10
dep. 17:10
111 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 17:18
dep. 17:18
116 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
133 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:44
dep. 17:44
134 km
Idos, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
148 km
Sajan, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
153 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 18:20
dep. 18:20
164 km
Ostojicevo, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
172 km
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 18:31
dep. 18:31
173 km
Coka, Bus station
arr. 18:37
178 km
15:45 19:43 (03:58)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:32
129 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
142 km
Mol, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
150 km
Ada, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
154 km
Senta, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:35
175 km
Coka, Bus station
arr. 19:43
182 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Coka su međusobno udaljena ~181 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 22min., a najduže 03h i 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.