Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Bujanovac timetable

friday, 17.08.2018.
00:45 07:27 (06:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:45
Aleksinac, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:07
205 km
Nis, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:42
dep. 05:44
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:31
dep. 06:33
325 km
Vranje, Bus station
arr. 07:06
dep. 07:08
351 km
arr. 07:27
367 km
04:45 10:47 (06:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:45
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:10
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:04
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:53
325 km
Vranje, Bus station
arr. 10:26
dep. 10:28
351 km
arr. 10:47
367 km
06:30 13:02 (06:32)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
dep. 10:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
280 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
307 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
313 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
351 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
367 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
369 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
371 km
Bujanovac, centar
arr. 13:00
dep. 13:00
372 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
373 km
07:05 13:17 (06:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:05
Nis, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:40
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:32
dep. 11:34
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:23
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:56
dep. 12:58
351 km
arr. 13:17
367 km
09:30 16:01 (06:31)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Jagodina, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:27
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
144 km
Paracin, Bus station
arr. 11:51
dep. 11:53
152 km
Razanj, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:25
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:52
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
236 km
arr. 13:34
dep. 13:34
238 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:22
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:09
325 km
Vranje, Bus station
arr. 15:39
dep. 15:41
351 km
arr. 16:01
367 km
11:20 18:02 (06:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Jagodina, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:17
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
144 km
Paracin, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:43
152 km
Razanj, Bus station
arr. 14:13
dep. 14:15
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:42
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:25
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:19
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:06
dep. 17:08
325 km
Vranje, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:43
351 km
arr. 18:02
367 km
14:20 20:22 (06:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Nis, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:45
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:39
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:26
dep. 19:28
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:01
dep. 20:03
351 km
arr. 20:22
367 km
14:30 20:45 (06:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
83 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
dep. 18:15
233 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
283 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
355 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
373 km
14:45 21:00 (06:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
236 km
arr. 18:15
dep. 18:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
281 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:40
351 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:00
370 km
15:25 21:00 (05:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Aleksinac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:45
351 km
arr. 21:00
367 km
17:30 22:42 (05:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:37
dep. 17:37
3.4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
319 km
Vranje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:15
347.8 km
Vranje, Pumpa
arr. 22:20
dep. 22:20
349.2 km
Donji Neradovac
arr. 22:25
dep. 22:25
353.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 22:30
dep. 22:30
358.6 km
Srpska Kuca
arr. 22:34
dep. 22:34
360.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 22:42
365.1 km
18:21 02:15 (07:54)
Topcider
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 18:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:30
dep. 18:32
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:22
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:12
165 km
Paracin, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
191 km
Stalac, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 22:32
dep. 22:33
239 km
arr. 23:06
dep. 23:19
271 km
Leskovac, Railway station
arr. 00:03
dep. 00:04
320 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 01:20
dep. 01:26
367 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 01:50
dep. 01:50
386 km
Vranje, Railway station
arr. 01:55
dep. 01:56
394 km
Bujanovac, Railway station
arr. 02:15
415 km
20:00 01:34 (05:34)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Nis, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:15
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
286.2 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 00:50
dep. 00:50
332.9 km
Vranje, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
361.7 km
arr. 01:34
378.5 km
23:15 05:28 (06:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:15
Nis, Bus station
arr. 02:25
dep. 02:50
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 03:42
dep. 03:44
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 04:30
dep. 04:30
325 km
Vranje, Bus station
arr. 05:06
dep. 05:15
351 km
arr. 05:28
367 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bujanovac su međusobno udaljena ~373 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 12min., a najduže 07h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:45 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.