Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Bujanovac timetable

thursday, 02.07.2020.
06:30 13:02 (06:32)
BAS - Central bus stationMotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
236 km
arr. 10:15
dep. 10:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
280 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
307 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
313 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
351 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
367 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
369 km
Bujanovac, Bus station
arr. 12:58
dep. 12:58
371 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
372 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
373 km
07:05 13:17 (06:12)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:05
Nis, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:40
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:32
dep. 11:34
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:23
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:56
dep. 12:58
351 km
Bujanovac, Bus station
arr. 13:17
367 km
11:20 18:02 (06:42)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Jagodina, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:17
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
144 km
Paracin, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:43
152 km
Razanj, Bus station
arr. 14:13
dep. 14:15
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:42
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:25
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:19
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:06
dep. 17:08
325 km
Vranje, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:43
351 km
Bujanovac, Bus station
arr. 18:02
367 km
14:20 20:22 (06:02)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Nis, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:45
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:39
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:26
dep. 19:28
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:01
dep. 20:03
351 km
Bujanovac, Bus station
arr. 20:22
367 km
14:30 20:45 (06:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
dep. 18:15
233 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
283 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
355 km
Bujanovac, Bus station
arr. 20:45
373 km
14:45 21:00 (06:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
236 km
arr. 18:15
dep. 18:15
237 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
281 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:40
351 km
Bujanovac, Bus station
arr. 21:00
370 km
15:25 21:00 (05:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Aleksinac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:45
351 km
Bujanovac, Bus station
arr. 21:00
367 km
20:00 01:34 (05:34)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Nis, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:15
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
286.2 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 00:50
dep. 00:50
332.9 km
Vranje, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
361.7 km
Bujanovac, Bus station
arr. 01:34
378.5 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Bujanovac su međusobno udaljena ~371 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 34min., a najduže 06h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.