Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Brcko timetable

friday, 16.11.2018.
06:30 10:10 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
72 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:30
dep. 08:30
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:50
dep. 08:50
108 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:00
dep. 09:00
108.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
131 km
Brcko, Bus station
arr. 10:10
172 km
07:00 10:30 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:55
dep. 08:55
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Vasani
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
Lukavica
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
152 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
172 km
07:00 10:50 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
33 km
Indjija, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Ruma, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
75 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
135 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:40
dep. 09:40
135.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
145 km
Brcko, Bus station
arr. 10:50
186 km
07:45 11:30 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:45
Sabac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
86 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 10:15
dep. 10:15
124 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 10:25
dep. 10:25
126 km
Brcko, Bus station
arr. 11:30
174 km
09:30 12:55 (03:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 10:50
dep. 10:50
108 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:20
dep. 11:20
112 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
134 km
Brcko, Bus station
arr. 12:55
181 km
10:00 13:35 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:10
dep. 12:10
112.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
134 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
152 km
Brcko, Bus station
arr. 13:35
175 km
13:00 16:30 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:00
dep. 15:05
102 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:10
dep. 15:15
107 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
131 km
Brcko, Bus station
arr. 16:30
172 km
14:00 16:10 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 15:00
dep. 15:00
77 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:15
dep. 15:15
114 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:30
dep. 15:30
119 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
149 km
Brcko, Bus station
arr. 16:10
174 km
15:00 18:30 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:05
102 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:10
dep. 17:15
107 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Brcko, Bus station
arr. 18:30
172 km
15:00 18:30 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 10,66 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Vasani
arr. 17:55
dep. 17:55
147 km
Lukavac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
149 km
Trnjaci, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
152 km
Brcko, Bus station
arr. 18:30
172 km
17:30 21:10 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:50
dep. 18:50
82 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 19:10
dep. 19:10
105 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 19:45
dep. 19:45
109 km
Bijeljina, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
134 km
Brcko, Bus station
arr. 21:10
179 km
19:30 23:00 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
75 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 21:35
dep. 21:35
123 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 21:45
dep. 21:45
124 km
Bijeljina, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
134 km
Brcko, Bus station
arr. 23:00
175 km
21:00 00:30 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 23:00
dep. 23:00
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 23:10
dep. 23:10
111 km
Bijeljina, Bus station
arr. 23:40
dep. 23:50
131 km
Brcko, Bus station
arr. 00:30
172 km
21:30 01:00 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
75 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 23:35
dep. 23:35
123 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 23:45
dep. 23:45
124 km
Bijeljina, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
134 km
Brcko, Bus station
arr. 01:00
175 km
22:30 02:00 (03:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 23:00
dep. 23:00
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:25
dep. 00:25
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:40
dep. 00:40
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
143 km
Vasani
arr. 01:25
dep. 01:25
147 km
Lukavica
arr. 01:30
dep. 01:30
149 km
Trnjaci, Center
arr. 01:35
dep. 01:35
152 km
Brcko, Bus station
arr. 02:00
172 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Brcko su međusobno udaljena ~175 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 03h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Brcko iznosi od 10,66 EUR do 10,66 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.