Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Bratunac timetable

tuesday, 20.11.2018.
06:30 10:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 07:24
dep. 07:24
55 km
Jarak
arr. 07:30
dep. 07:30
62 km
Hrtkovci
arr. 07:35
dep. 07:35
66 km
Platicevo
arr. 07:41
dep. 07:41
72 km
Klenak
arr. 07:49
dep. 07:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
86 km
Slepcevic
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Petlovaca
arr. 08:15
dep. 08:15
106 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 08:19
dep. 08:19
114 km
Lesnica kod Loznice
arr. 08:29
dep. 08:29
122 km
Jelav
arr. 08:36
dep. 08:36
128 km
Loznica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
139 km
Banja Koviljaca
arr. 08:55
dep. 08:55
146 km
Gornja Koviljaca
arr. 09:03
dep. 09:03
153 km
Brasina
arr. 09:05
dep. 09:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 09:14
dep. 09:14
161 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
dep. 09:20
166 km
Amajic
arr. 09:35
dep. 09:35
178 km
Culine
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 09:50
dep. 09:50
189 km
Crnca
arr. 09:56
dep. 09:56
193 km
Uzovnica
arr. 10:05
dep. 10:05
199 km
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
202 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
209 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 10:22
dep. 10:22
212 km
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 10:25
dep. 10:25
213 km
Bratunac, Bus station
arr. 10:30
215 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
06:30 10:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 07:24
dep. 07:24
55 km
Jarak
arr. 07:30
dep. 07:30
62 km
Hrtkovci
arr. 07:35
dep. 07:35
66 km
Platicevo
arr. 07:41
dep. 07:41
72 km
Klenak
arr. 07:49
dep. 07:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
86 km
Slepcevic
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Petlovaca
arr. 08:15
dep. 08:15
106 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 08:19
dep. 08:19
114 km
Lesnica kod Loznice
arr. 08:29
dep. 08:29
122 km
Jelav
arr. 08:36
dep. 08:36
128 km
Loznica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
139 km
Banja Koviljaca
arr. 08:55
dep. 08:55
146 km
Gornja Koviljaca
arr. 09:03
dep. 09:03
153 km
Brasina
arr. 09:05
dep. 09:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 09:14
dep. 09:14
161 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
dep. 09:20
166 km
Amajic
arr. 09:35
dep. 09:35
178 km
Culine
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 09:50
dep. 09:50
189 km
Crnca
arr. 09:56
dep. 09:56
193 km
Uzovnica
arr. 10:05
dep. 10:05
199 km
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
202 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
209 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 10:22
dep. 10:22
212 km
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 10:25
dep. 10:25
213 km
Bratunac, Bus station
arr. 10:30
215 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
06:30 10:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 07:24
dep. 07:24
55 km
Jarak
arr. 07:30
dep. 07:30
62 km
Hrtkovci
arr. 07:35
dep. 07:35
66 km
Platicevo
arr. 07:41
dep. 07:41
72 km
Klenak
arr. 07:49
dep. 07:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
86 km
Slepcevic
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Petlovaca
arr. 08:15
dep. 08:15
106 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 08:19
dep. 08:19
114 km
Lesnica kod Loznice
arr. 08:29
dep. 08:29
122 km
Jelav
arr. 08:36
dep. 08:36
128 km
Loznica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
139 km
Banja Koviljaca
arr. 08:55
dep. 08:55
146 km
Gornja Koviljaca
arr. 09:03
dep. 09:03
153 km
Brasina
arr. 09:05
dep. 09:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 09:14
dep. 09:14
161 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
dep. 09:20
166 km
Amajic
arr. 09:35
dep. 09:35
178 km
Culine
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 09:50
dep. 09:50
189 km
Crnca
arr. 09:56
dep. 09:56
193 km
Uzovnica
arr. 10:05
dep. 10:05
199 km
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
202 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
209 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 10:22
dep. 10:22
212 km
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 10:25
dep. 10:25
213 km
Bratunac, Bus station
arr. 10:30
215 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
06:30 10:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 07:24
dep. 07:24
55 km
Jarak
arr. 07:30
dep. 07:30
62 km
Hrtkovci
arr. 07:35
dep. 07:35
66 km
Platicevo
arr. 07:41
dep. 07:41
72 km
Klenak
arr. 07:49
dep. 07:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
86 km
Slepcevic
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Petlovaca
arr. 08:15
dep. 08:15
106 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 08:19
dep. 08:19
114 km
Lesnica kod Loznice
arr. 08:29
dep. 08:29
122 km
Jelav
arr. 08:36
dep. 08:36
128 km
Loznica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
139 km
Banja Koviljaca
arr. 08:55
dep. 08:55
146 km
Gornja Koviljaca
arr. 09:03
dep. 09:03
153 km
Brasina
arr. 09:05
dep. 09:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 09:14
dep. 09:14
161 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
dep. 09:20
166 km
Amajic
arr. 09:35
dep. 09:35
178 km
Culine
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 09:50
dep. 09:50
189 km
Crnca
arr. 09:56
dep. 09:56
193 km
Uzovnica
arr. 10:05
dep. 10:05
199 km
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
202 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
209 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 10:22
dep. 10:22
212 km
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 10:25
dep. 10:25
213 km
Bratunac, Bus station
arr. 10:30
215 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
06:30 10:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 07:24
dep. 07:24
55 km
Jarak
arr. 07:30
dep. 07:30
62 km
Hrtkovci
arr. 07:35
dep. 07:35
66 km
Platicevo
arr. 07:41
dep. 07:41
72 km
Klenak
arr. 07:49
dep. 07:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
86 km
Slepcevic
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Petlovaca
arr. 08:15
dep. 08:15
106 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 08:19
dep. 08:19
114 km
Lesnica kod Loznice
arr. 08:29
dep. 08:29
122 km
Jelav
arr. 08:36
dep. 08:36
128 km
Loznica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
139 km
Banja Koviljaca
arr. 08:55
dep. 08:55
146 km
Gornja Koviljaca
arr. 09:03
dep. 09:03
153 km
Brasina
arr. 09:05
dep. 09:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 09:14
dep. 09:14
161 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
dep. 09:20
166 km
Amajic
arr. 09:35
dep. 09:35
178 km
Culine
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 09:50
dep. 09:50
189 km
Crnca
arr. 09:56
dep. 09:56
193 km
Uzovnica
arr. 10:05
dep. 10:05
199 km
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
202 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
209 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 10:22
dep. 10:22
212 km
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 10:25
dep. 10:25
213 km
Bratunac, Bus station
arr. 10:30
215 km
 
Departures on: sunday, 25.11.2018.
06:30 10:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 07:24
dep. 07:24
55 km
Jarak
arr. 07:30
dep. 07:30
62 km
Hrtkovci
arr. 07:35
dep. 07:35
66 km
Platicevo
arr. 07:41
dep. 07:41
72 km
Klenak
arr. 07:49
dep. 07:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
86 km
Slepcevic
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Petlovaca
arr. 08:15
dep. 08:15
106 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 08:19
dep. 08:19
114 km
Lesnica kod Loznice
arr. 08:29
dep. 08:29
122 km
Jelav
arr. 08:36
dep. 08:36
128 km
Loznica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
139 km
Banja Koviljaca
arr. 08:55
dep. 08:55
146 km
Gornja Koviljaca
arr. 09:03
dep. 09:03
153 km
Brasina
arr. 09:05
dep. 09:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 09:14
dep. 09:14
161 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
dep. 09:20
166 km
Amajic
arr. 09:35
dep. 09:35
178 km
Culine
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 09:50
dep. 09:50
189 km
Crnca
arr. 09:56
dep. 09:56
193 km
Uzovnica
arr. 10:05
dep. 10:05
199 km
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
202 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
209 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 10:22
dep. 10:22
212 km
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 10:25
dep. 10:25
213 km
Bratunac, Bus station
arr. 10:30
215 km
 
Departures on: monday, 26.11.2018.
06:30 10:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 07:24
dep. 07:24
55 km
Jarak
arr. 07:30
dep. 07:30
62 km
Hrtkovci
arr. 07:35
dep. 07:35
66 km
Platicevo
arr. 07:41
dep. 07:41
72 km
Klenak
arr. 07:49
dep. 07:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
86 km
Slepcevic
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Petlovaca
arr. 08:15
dep. 08:15
106 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 08:19
dep. 08:19
114 km
Lesnica kod Loznice
arr. 08:29
dep. 08:29
122 km
Jelav
arr. 08:36
dep. 08:36
128 km
Loznica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
139 km
Banja Koviljaca
arr. 08:55
dep. 08:55
146 km
Gornja Koviljaca
arr. 09:03
dep. 09:03
153 km
Brasina
arr. 09:05
dep. 09:05
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
158 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 09:14
dep. 09:14
161 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
dep. 09:20
166 km
Amajic
arr. 09:35
dep. 09:35
178 km
Culine
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 09:50
dep. 09:50
189 km
Crnca
arr. 09:56
dep. 09:56
193 km
Uzovnica
arr. 10:05
dep. 10:05
199 km
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
202 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
209 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 10:22
dep. 10:22
212 km
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 10:25
dep. 10:25
213 km
Bratunac, Bus station
arr. 10:30
215 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bratunac su međusobno udaljena ~215 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.