Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Bor timetable

monday, 19.11.2018.
10:30 14:45 (04:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Jagodina, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:25
131 km
Paracin, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
154 km
Izvor kod Paracina
arr. 13:08
dep. 13:08
168 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
188 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 13:42
dep. 13:42
193 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 13:43
dep. 13:43
195 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 13:46
dep. 13:46
198 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 13:49
dep. 13:49
200 km
Boljevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
207 km
Valakonje
arr. 14:08
dep. 14:08
214 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:15
dep. 14:15
220 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:17
dep. 14:17
222 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:20
dep. 14:20
225 km
Sarbanovac kod Bora, Ž.st.
arr. 14:21
dep. 14:21
226 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
230 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
241 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 14:41
dep. 14:41
243 km
Bor, Bus station
arr. 14:45
247 km
12:30 16:15 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:36
dep. 12:36
3.4 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 14:53
dep. 14:53
175.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
192.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 15:16
dep. 15:16
198.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
200.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
201.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 15:21
dep. 15:21
203.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:27
dep. 15:30
210.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 15:44
dep. 15:44
223 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:49
dep. 15:49
228.6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
233.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
243.6 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 16:05
dep. 16:05
247 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:06
dep. 16:06
247.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:07
dep. 16:07
248.3 km
Bor, Ekspres
arr. 16:08
dep. 16:08
248.7 km
Bor, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
249.3 km
Bor, Bus station
arr. 16:15
251.8 km
14:00 17:46 (03:46)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:06
dep. 14:06
3.4 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 16:23
dep. 16:23
175.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
192.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 16:46
dep. 16:46
198.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
200.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
201.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 16:51
dep. 16:51
203.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 16:57
dep. 17:00
210.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 17:15
dep. 17:15
223 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 17:20
dep. 17:20
228.6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
233.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
243.6 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 17:36
dep. 17:36
247 km
Bor, Tehnopromet
arr. 17:37
dep. 17:37
247.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:38
dep. 17:38
248.3 km
Bor, Ekspres
arr. 17:39
dep. 17:39
248.7 km
Bor, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
249.3 km
Bor, Bus station
arr. 17:46
251.8 km
15:15 19:30 (04:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Jagodina, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:10
131 km
Paracin, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:40
154 km
Izvor kod Paracina
arr. 17:53
dep. 17:53
168 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
188 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 18:27
dep. 18:27
193 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 18:28
dep. 18:28
195 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 18:31
dep. 18:31
198 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 18:34
dep. 18:34
200 km
Boljevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
207 km
Valakonje
arr. 18:53
dep. 18:53
214 km
Savinac kod Boljevca
arr. 19:00
dep. 19:00
220 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 19:03
dep. 19:03
222 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:05
dep. 19:05
225 km
Sarbanovac kod Bora, Ž.st.
arr. 19:06
dep. 19:06
226 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
230 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
241 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 19:25
dep. 19:25
243 km
Bor, Bus station
arr. 19:30
247 km
16:30 20:15 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:36
dep. 16:36
3.4 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 18:53
dep. 18:53
175.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
192.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:16
dep. 19:16
198.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
200.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
201.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 19:21
dep. 19:21
203.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:30
210.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 19:44
dep. 19:44
223 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:49
dep. 19:49
228.6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
233.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
243.6 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 20:05
dep. 20:05
247 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:06
dep. 20:06
247.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:07
dep. 20:07
248.3 km
Bor, Ekspres
arr. 20:08
dep. 20:08
248.7 km
Bor, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
249.3 km
Bor, Bus station
arr. 20:15
251.8 km
17:30 22:06 (04:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
96 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
100 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
110 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
115 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
122 km
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
130 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
133 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
139 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
146 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
155 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
159 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
160 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
162 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
165 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
166 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
169 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
172 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
174 km
Zagubica, Beljevina
arr. 20:57
dep. 20:57
176 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
182 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
183 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
187 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
dep. 21:22
193 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 21:31
dep. 21:31
198 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora)
arr. 21:41
dep. 21:41
204 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora)
arr. 21:51
dep. 21:51
209 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 22:01
dep. 22:01
217 km
Bor, Bus station
arr. 22:06
221 km
19:30 23:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:36
dep. 19:36
3.4 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 22:00
dep. 22:00
175.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
192.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 22:25
dep. 22:25
198.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 22:27
dep. 22:27
200.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 22:28
dep. 22:28
201.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 22:30
dep. 22:30
203.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 22:36
dep. 22:40
210.8 km
Savinac kod Boljevca
arr. 22:55
dep. 22:55
223 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 23:00
dep. 23:00
228.6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 23:06
dep. 23:06
233.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
243.6 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 23:20
dep. 23:20
247 km
Bor, Tehnopromet
arr. 23:21
dep. 23:21
247.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:22
dep. 23:22
248.3 km
Bor, Ekspres
arr. 23:23
dep. 23:23
248.7 km
Bor, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
249.3 km
Bor, Bus station
arr. 23:30
251.8 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bor su međusobno udaljena ~247 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 04h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.