Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Boljevac timetable

sunday, 05.07.2020.
08:00 11:20 (03:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
210.5 km
10:30 13:55 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Jagodina, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:25
131 km
Paracin, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
154 km
Izvor kod Paracina
arr. 13:08
dep. 13:08
168 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
188 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 13:42
dep. 13:42
193 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 13:43
dep. 13:43
195 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 13:46
dep. 13:46
198 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 13:49
dep. 13:49
200 km
Boljevac, Bus station
arr. 13:55
207 km
12:30 15:27 (02:57)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 12:36
dep. 12:36
3.4 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 14:53
dep. 14:53
175.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
192.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 15:16
dep. 15:16
198.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
200.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
201.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:21
dep. 15:21
203.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:27
210.8 km
16:30 19:27 (02:57)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 16:36
dep. 16:36
3.4 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 18:53
dep. 18:53
175.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
192.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:16
dep. 19:16
198.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
200.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
201.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:21
dep. 19:21
203.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:27
210.8 km
Belgrade (Beograd) - Boljevac timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
08:00 11:20 (03:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
210.5 km
10:30 13:55 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Jagodina, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:25
131 km
Paracin, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
154 km
Izvor kod Paracina
arr. 13:08
dep. 13:08
168 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
188 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 13:42
dep. 13:42
193 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 13:43
dep. 13:43
195 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 13:46
dep. 13:46
198 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 13:49
dep. 13:49
200 km
Boljevac, Bus station
arr. 13:55
207 km
12:30 15:27 (02:57)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 12:36
dep. 12:36
3.4 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 14:53
dep. 14:53
175.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
192.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 15:16
dep. 15:16
198.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
200.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
201.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:21
dep. 15:21
203.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:27
210.8 km
16:30 19:27 (02:57)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 16:36
dep. 16:36
3.4 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 18:53
dep. 18:53
175.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
192.9 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:16
dep. 19:16
198.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
200.4 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
201.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:21
dep. 19:21
203.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:27
210.8 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Boljevac su međusobno udaljena ~210 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 57min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.