Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Blace timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:45 09:20 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:45
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
196 km
Blace, Bus station
arr. 09:20
246 km
10:00 13:35 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Pojate
arr. 12:10
dep. 12:10
171 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
196 km
Zlatari
arr. 13:14
dep. 13:14
228 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
246 km
15:10 18:45 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:10
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196 km
Blace, Bus station
arr. 18:45
246 km
18:00 22:35 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
236 km
arr. 21:20
dep. 21:20
238 km
Merosina
arr. 21:35
dep. 21:35
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:10
dep. 22:10
277 km
Bresnicic
arr. 22:15
dep. 22:15
281 km
Kondzelj
arr. 22:17
dep. 22:17
282 km
Beloljin
arr. 22:20
dep. 22:20
284 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
287 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
290 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
296 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
05:45 09:20 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:45
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
196 km
Blace, Bus station
arr. 09:20
246 km
10:00 13:35 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Pojate
arr. 12:10
dep. 12:10
171 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
196 km
Zlatari
arr. 13:14
dep. 13:14
228 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
246 km
15:10 18:45 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:10
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
196 km
Blace, Bus station
arr. 18:45
246 km
18:00 22:35 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
236 km
arr. 21:20
dep. 21:20
238 km
Merosina
arr. 21:35
dep. 21:35
253 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:10
dep. 22:10
277 km
Bresnicic
arr. 22:15
dep. 22:15
281 km
Kondzelj
arr. 22:17
dep. 22:17
282 km
Beloljin
arr. 22:20
dep. 22:20
284 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
287 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
290 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
296 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Blace su međusobno udaljena ~259 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 35min., a najduže 04h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.