Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Blace timetable

monday, 13.07.2020.
05:45 09:20 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:45
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
196 km
Blace, Bus station
arr. 09:20
246 km
10:00 13:35 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Pojate, O
arr. 12:10
dep. 12:10
171 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
196 km
Zlatari, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
228 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
246 km
18:00 22:35 (04:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
236 km
arr. 21:20
dep. 21:20
238 km
Merosina, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 21:45
dep. 21:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
281 km
Kondzelj, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
282 km
Beloljin, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
284 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
287 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
290 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
296 km
Belgrade (Beograd) - Blace timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
05:45 09:20 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:45
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
196 km
Blace, Bus station
arr. 09:20
246 km
10:00 13:35 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Pojate, O
arr. 12:10
dep. 12:10
171 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
196 km
Zlatari, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
228 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
246 km
18:00 22:35 (04:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
236 km
arr. 21:20
dep. 21:20
238 km
Merosina, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 21:45
dep. 21:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
281 km
Kondzelj, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
282 km
Beloljin, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
284 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
287 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
290 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
296 km
Belgrade (Beograd) - Blace timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:45 09:20 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:45
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
196 km
Blace, Bus station
arr. 09:20
246 km
10:00 13:35 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Pojate, O
arr. 12:10
dep. 12:10
171 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
196 km
Zlatari, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
228 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
246 km
18:00 22:35 (04:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
236 km
arr. 21:20
dep. 21:20
238 km
Merosina, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
253 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 21:45
dep. 21:45
261 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
266 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
267 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
268 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
277 km
Bresnicic, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
281 km
Kondzelj, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
282 km
Beloljin, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
284 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
287 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
290 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
296 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Blace su međusobno udaljena ~263 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 35min., a najduže 04h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Blace iznosi od 10,28 EUR do 11,73 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.