Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Bela Palanka timetable

tuesday, 19.02.2019.
11:15 14:48 (03:33)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:48
270 km
12:30 16:35 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
278 km
14:15 18:55 (04:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 14,41 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
278 km
14:30 18:20 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
248 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 18:08
dep. 18:08
265 km
Crvena Reka
arr. 18:12
dep. 18:12
270 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:20
279 km
17:10 22:00 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:10
Jagodina, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:07
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 19:18
dep. 19:20
144 km
Paracin, Bus station
arr. 19:31
dep. 19:33
152 km
Razanj, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:05
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:32
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
236 km
arr. 21:09
dep. 21:09
238.5 km
Nis, Cele kula
arr. 21:12
dep. 21:12
239.8 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
241.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:18
dep. 21:18
244.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:20
dep. 21:20
245.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:24
dep. 21:24
250.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 21:26
dep. 21:26
252.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:27
dep. 21:27
253.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 21:29
dep. 21:29
255 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 21:31
dep. 21:31
257 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 21:33
dep. 21:33
258.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 21:34
dep. 21:34
259.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 21:37
dep. 21:37
262.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 21:40
dep. 21:40
265.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 21:41
dep. 21:41
266.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 21:42
dep. 21:42
266.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:43
dep. 21:43
268 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:44
dep. 21:44
269 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:46
dep. 21:46
270.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:48
dep. 21:48
271.8 km
Crvena Reka
arr. 21:49
dep. 21:49
272.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:50
dep. 21:50
273.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:54
dep. 21:54
276.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:55
dep. 21:55
277.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 21:58
dep. 21:58
280.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 22:00
281.5 km
17:30 21:22 (03:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
245.4 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 20:41
dep. 20:41
246.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
252.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:50
dep. 20:50
255.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
270.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:09
dep. 21:09
272.4 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
273.7 km
Crvena Reka
arr. 21:11
dep. 21:11
274.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:12
dep. 21:12
275 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:16
dep. 21:16
278.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:22
283.4 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
11:15 14:48 (03:33)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:48
270 km
12:30 16:35 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
278 km
14:15 18:55 (04:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 14,41 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
278 km
14:30 18:20 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
248 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 18:08
dep. 18:08
265 km
Crvena Reka
arr. 18:12
dep. 18:12
270 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:20
279 km
17:10 22:00 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:10
Jagodina, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:07
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 19:18
dep. 19:20
144 km
Paracin, Bus station
arr. 19:31
dep. 19:33
152 km
Razanj, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:05
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:32
205 km
Nis, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
236 km
arr. 21:09
dep. 21:09
238.5 km
Nis, Cele kula
arr. 21:12
dep. 21:12
239.8 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
241.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:18
dep. 21:18
244.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:20
dep. 21:20
245.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:24
dep. 21:24
250.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 21:26
dep. 21:26
252.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:27
dep. 21:27
253.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 21:29
dep. 21:29
255 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 21:31
dep. 21:31
257 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 21:33
dep. 21:33
258.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 21:34
dep. 21:34
259.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 21:37
dep. 21:37
262.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 21:40
dep. 21:40
265.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 21:41
dep. 21:41
266.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 21:42
dep. 21:42
266.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:43
dep. 21:43
268 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:44
dep. 21:44
269 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:46
dep. 21:46
270.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:48
dep. 21:48
271.8 km
Crvena Reka
arr. 21:49
dep. 21:49
272.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:50
dep. 21:50
273.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:54
dep. 21:54
276.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:55
dep. 21:55
277.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 21:58
dep. 21:58
280.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 22:00
281.5 km
17:30 21:22 (03:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
245.4 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 20:41
dep. 20:41
246.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
252.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:50
dep. 20:50
255.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
270.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:09
dep. 21:09
272.4 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
273.7 km
Crvena Reka
arr. 21:11
dep. 21:11
274.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 21:12
dep. 21:12
275 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:16
dep. 21:16
278.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:22
283.4 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bela Palanka su međusobno udaljena ~279 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 33min., a najduže 04h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 11:15 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Bela Palanka iznosi od 14,41 EUR do 14,41 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.