Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Bela Palanka timetable

thursday, 02.07.2020.
11:15 14:48 (03:33)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:48
270 km
12:30 16:35 (04:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
278 km
14:15 18:55 (04:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
278 km
14:30 18:20 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
248 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:12
dep. 18:12
270 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:20
279 km
17:30 21:19 (03:49)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
280.2 km
Belgrade (Beograd) - Bela Palanka timetable
Departures on: friday, 03.07.2020.
11:15 14:48 (03:33)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:48
270 km
12:30 16:35 (04:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
278 km
14:15 18:55 (04:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
236 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
278 km
14:30 18:20 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
248 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:12
dep. 18:12
270 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:20
279 km
17:30 21:19 (03:49)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
249.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:47
dep. 20:47
251.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
257.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
266.7 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
267.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 21:06
dep. 21:06
269.2 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 21:07
dep. 21:07
270.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 21:08
dep. 21:08
270.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 21:09
dep. 21:09
271.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
275 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 21:14
dep. 21:14
276.1 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:19
280.2 km
19:00 22:30 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 19:10
dep. 19:10
3.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 22:30
279.7 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Bela Palanka su međusobno udaljena ~278 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 04h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 11:15 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Bela Palanka iznosi od 14,61 EUR do 14,61 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.