Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Bela Crkva timetable

thursday, 22.11.2018.
08:30 10:32 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 6,78 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:39
dep. 08:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
38.6 km
arr. 09:25
dep. 09:25
46.1 km
arr. 09:26
dep. 09:26
46.9 km
arr. 09:27
dep. 09:27
47.6 km
arr. 09:34
dep. 09:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 09:38
dep. 09:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 09:43
dep. 09:43
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:48
dep. 09:48
66.7 km
arr. 09:55
dep. 09:55
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 09:59
dep. 09:59
77.3 km
Zagajica
arr. 10:05
dep. 10:05
83.1 km
Parta
arr. 10:09
dep. 10:09
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 10:13
dep. 10:13
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 10:18
dep. 10:18
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 10:25
dep. 10:25
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 10:29
dep. 10:29
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 10:32
107.9 km
09:55 12:02 (02:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:55
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:04
dep. 10:04
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:40
20 km
arr. 11:03
dep. 11:03
0 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
dep. 11:16
0 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:20
dep. 11:20
0 km
arr. 11:26
dep. 11:26
0 km
Izbiste, Crkva
arr. 11:30
dep. 11:30
77 km
Zagajica
arr. 11:35
dep. 11:35
83 km
Parta
arr. 11:39
dep. 11:39
86 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 11:48
dep. 11:48
94.4 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 11:55
dep. 11:55
102.1 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 11:59
dep. 11:59
106.3 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 12:02
107.7 km
14:00 16:02 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 6,78 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:09
dep. 14:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
38.6 km
arr. 14:55
dep. 14:55
46.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
46.9 km
arr. 14:57
dep. 14:57
47.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:06
dep. 15:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
dep. 15:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:13
dep. 15:13
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:18
dep. 15:18
66.7 km
arr. 15:25
dep. 15:25
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 15:29
dep. 15:29
77.3 km
Zagajica
arr. 15:35
dep. 15:35
83.1 km
Parta
arr. 15:39
dep. 15:39
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 15:43
dep. 15:43
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 15:48
dep. 15:48
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:55
dep. 15:55
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 15:59
dep. 15:59
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 16:02
107.9 km
14:50 16:53 (02:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:59
dep. 14:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:25
20 km
arr. 15:49
dep. 15:49
0 km
arr. 15:50
dep. 15:50
0 km
arr. 15:51
dep. 15:51
0 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
dep. 16:04
0 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:09
dep. 16:09
0 km
arr. 16:16
dep. 16:16
0 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
75.8 km
Zagajica
arr. 16:26
dep. 16:26
81.6 km
Parta
arr. 16:30
dep. 16:30
84.7 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 16:39
dep. 16:39
93.1 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 16:46
dep. 16:46
100.8 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 16:53
106.4 km
19:15 21:17 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 6,78 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:24
dep. 19:24
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
38.6 km
arr. 20:10
dep. 20:10
46.1 km
arr. 20:11
dep. 20:11
46.9 km
arr. 20:12
dep. 20:12
47.6 km
arr. 20:19
dep. 20:19
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:23
dep. 20:23
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:28
dep. 20:28
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:33
dep. 20:33
66.7 km
arr. 20:40
dep. 20:40
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 20:44
dep. 20:44
77.3 km
Zagajica
arr. 20:50
dep. 20:50
83.1 km
Parta
arr. 20:54
dep. 20:54
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 20:58
dep. 20:58
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 21:03
dep. 21:03
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 21:10
dep. 21:10
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 21:14
dep. 21:14
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 21:17
107.9 km
19:45 21:47 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:54
dep. 19:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
20 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
38.6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
47.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
56.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
dep. 20:58
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:03
dep. 21:03
66.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 21:14
dep. 21:14
77.3 km
Zagajica
arr. 21:20
dep. 21:20
83.1 km
Parta
arr. 21:24
dep. 21:24
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 21:28
dep. 21:28
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 21:33
dep. 21:33
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 21:40
dep. 21:40
102.3 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 21:47
107.9 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
08:30 10:32 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 6,78 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:39
dep. 08:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
38.6 km
arr. 09:25
dep. 09:25
46.1 km
arr. 09:26
dep. 09:26
46.9 km
arr. 09:27
dep. 09:27
47.6 km
arr. 09:34
dep. 09:34
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 09:38
dep. 09:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 09:43
dep. 09:43
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:48
dep. 09:48
66.7 km
arr. 09:55
dep. 09:55
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 09:59
dep. 09:59
77.3 km
Zagajica
arr. 10:05
dep. 10:05
83.1 km
Parta
arr. 10:09
dep. 10:09
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 10:13
dep. 10:13
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 10:18
dep. 10:18
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 10:25
dep. 10:25
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 10:29
dep. 10:29
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 10:32
107.9 km
09:55 12:02 (02:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:55
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:04
dep. 10:04
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:40
20 km
arr. 11:03
dep. 11:03
0 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
dep. 11:16
0 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:20
dep. 11:20
0 km
arr. 11:26
dep. 11:26
0 km
Izbiste, Crkva
arr. 11:30
dep. 11:30
77 km
Zagajica
arr. 11:35
dep. 11:35
83 km
Parta
arr. 11:39
dep. 11:39
86 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 11:48
dep. 11:48
94.4 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 11:55
dep. 11:55
102.1 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 11:59
dep. 11:59
106.3 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 12:02
107.7 km
14:00 16:02 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 6,78 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:09
dep. 14:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
38.6 km
arr. 14:55
dep. 14:55
46.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
46.9 km
arr. 14:57
dep. 14:57
47.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:06
dep. 15:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
dep. 15:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:13
dep. 15:13
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:18
dep. 15:18
66.7 km
arr. 15:25
dep. 15:25
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 15:29
dep. 15:29
77.3 km
Zagajica
arr. 15:35
dep. 15:35
83.1 km
Parta
arr. 15:39
dep. 15:39
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 15:43
dep. 15:43
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 15:48
dep. 15:48
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:55
dep. 15:55
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 15:59
dep. 15:59
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 16:02
107.9 km
14:50 16:53 (02:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:59
dep. 14:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:25
20 km
arr. 15:49
dep. 15:49
0 km
arr. 15:50
dep. 15:50
0 km
arr. 15:51
dep. 15:51
0 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
dep. 16:04
0 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:09
dep. 16:09
0 km
arr. 16:16
dep. 16:16
0 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
75.8 km
Zagajica
arr. 16:26
dep. 16:26
81.6 km
Parta
arr. 16:30
dep. 16:30
84.7 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 16:39
dep. 16:39
93.1 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 16:46
dep. 16:46
100.8 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 16:53
106.4 km
19:15 21:17 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 6,78 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:24
dep. 19:24
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
38.6 km
arr. 20:10
dep. 20:10
46.1 km
arr. 20:11
dep. 20:11
46.9 km
arr. 20:12
dep. 20:12
47.6 km
arr. 20:19
dep. 20:19
55.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:23
dep. 20:23
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:28
dep. 20:28
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:33
dep. 20:33
66.7 km
arr. 20:40
dep. 20:40
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 20:44
dep. 20:44
77.3 km
Zagajica
arr. 20:50
dep. 20:50
83.1 km
Parta
arr. 20:54
dep. 20:54
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 20:58
dep. 20:58
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 21:03
dep. 21:03
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 21:10
dep. 21:10
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 21:14
dep. 21:14
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 21:17
107.9 km
19:45 21:47 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:54
dep. 19:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
20 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
38.6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
47.6 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
56.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
dep. 20:58
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:03
dep. 21:03
66.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 21:14
dep. 21:14
77.3 km
Zagajica
arr. 21:20
dep. 21:20
83.1 km
Parta
arr. 21:24
dep. 21:24
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 21:28
dep. 21:28
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 21:33
dep. 21:33
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 21:40
dep. 21:40
102.3 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 21:47
107.9 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bela Crkva su međusobno udaljena ~108 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 02min., a najduže 02h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Bela Crkva iznosi od 6,78 EUR do 6,78 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.