Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Bela Crkva timetable

thursday, 16.08.2018.
08:30 10:32 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:39
dep. 08:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 09:25
dep. 09:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 09:26
dep. 09:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 09:27
dep. 09:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 09:34
dep. 09:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 09:36
dep. 09:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 09:38
dep. 09:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 09:43
dep. 09:43
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:48
dep. 09:48
66.7 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 09:55
dep. 09:55
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 09:59
dep. 09:59
77.3 km
Zagajica
arr. 10:05
dep. 10:05
83.1 km
Parta
arr. 10:09
dep. 10:09
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 10:13
dep. 10:13
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 10:18
dep. 10:18
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 10:25
dep. 10:25
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 10:29
dep. 10:29
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 10:32
107.9 km
09:55 12:02 (02:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:55
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:04
dep. 10:04
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:40
20 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 11:03
dep. 11:03
45 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
dep. 11:16
61 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:20
dep. 11:20
66 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 11:26
dep. 11:26
73 km
Izbiste, Crkva
arr. 11:30
dep. 11:30
77 km
Zagajica
arr. 11:35
dep. 11:35
83 km
Parta
arr. 11:39
dep. 11:39
86 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 11:48
dep. 11:48
94.4 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 11:55
dep. 11:55
102.1 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 11:59
dep. 11:59
106.3 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 12:02
107.7 km
14:00 16:02 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:09
dep. 14:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 14:55
dep. 14:55
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 14:56
dep. 14:56
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 14:57
dep. 14:57
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 15:04
dep. 15:04
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:06
dep. 15:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
dep. 15:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:13
dep. 15:13
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:18
dep. 15:18
66.7 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 15:25
dep. 15:25
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 15:29
dep. 15:29
77.3 km
Zagajica
arr. 15:35
dep. 15:35
83.1 km
Parta
arr. 15:39
dep. 15:39
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 15:43
dep. 15:43
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 15:48
dep. 15:48
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:55
dep. 15:55
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 15:59
dep. 15:59
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 16:02
107.9 km
14:50 16:53 (02:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:59
dep. 14:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:25
20 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 15:49
dep. 15:49
45 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 15:50
dep. 15:50
46 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 15:51
dep. 15:51
47 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
dep. 16:04
60.5 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:09
dep. 16:09
65.2 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 16:16
dep. 16:16
72.4 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
75.8 km
Zagajica
arr. 16:26
dep. 16:26
81.6 km
Parta
arr. 16:30
dep. 16:30
84.7 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 16:39
dep. 16:39
93.1 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 16:46
dep. 16:46
100.8 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 16:53
106.4 km
19:15 21:17 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:24
dep. 19:24
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 20:10
dep. 20:10
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 20:11
dep. 20:11
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:12
dep. 20:12
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 20:19
dep. 20:19
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:21
dep. 20:21
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:23
dep. 20:23
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:28
dep. 20:28
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:33
dep. 20:33
66.7 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 20:40
dep. 20:40
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 20:44
dep. 20:44
77.3 km
Zagajica
arr. 20:50
dep. 20:50
83.1 km
Parta
arr. 20:54
dep. 20:54
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 20:58
dep. 20:58
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 21:03
dep. 21:03
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 21:10
dep. 21:10
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 21:14
dep. 21:14
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 21:17
107.9 km
19:45 21:47 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:54
dep. 19:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
20 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:42
dep. 20:42
47.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:51
dep. 20:51
56.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
dep. 20:58
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:03
dep. 21:03
66.7 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 21:10
dep. 21:10
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 21:14
dep. 21:14
77.3 km
Zagajica
arr. 21:20
dep. 21:20
83.1 km
Parta
arr. 21:24
dep. 21:24
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 21:28
dep. 21:28
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 21:33
dep. 21:33
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 21:40
dep. 21:40
102.3 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 21:47
107.9 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
08:30 10:32 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:39
dep. 08:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 09:25
dep. 09:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 09:26
dep. 09:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 09:27
dep. 09:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 09:34
dep. 09:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 09:36
dep. 09:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 09:38
dep. 09:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 09:43
dep. 09:43
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:48
dep. 09:48
66.7 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 09:55
dep. 09:55
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 09:59
dep. 09:59
77.3 km
Zagajica
arr. 10:05
dep. 10:05
83.1 km
Parta
arr. 10:09
dep. 10:09
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 10:13
dep. 10:13
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 10:18
dep. 10:18
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 10:25
dep. 10:25
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 10:29
dep. 10:29
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 10:32
107.9 km
09:55 12:02 (02:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:55
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:04
dep. 10:04
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:40
20 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 11:03
dep. 11:03
45 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
dep. 11:16
61 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 11:20
dep. 11:20
66 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 11:26
dep. 11:26
73 km
Izbiste, Crkva
arr. 11:30
dep. 11:30
77 km
Zagajica
arr. 11:35
dep. 11:35
83 km
Parta
arr. 11:39
dep. 11:39
86 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 11:48
dep. 11:48
94.4 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 11:55
dep. 11:55
102.1 km
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 11:59
dep. 11:59
106.3 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 12:02
107.7 km
14:00 16:02 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:09
dep. 14:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 14:55
dep. 14:55
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 14:56
dep. 14:56
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 14:57
dep. 14:57
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 15:04
dep. 15:04
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:06
dep. 15:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
dep. 15:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:13
dep. 15:13
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 15:18
dep. 15:18
66.7 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 15:25
dep. 15:25
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 15:29
dep. 15:29
77.3 km
Zagajica
arr. 15:35
dep. 15:35
83.1 km
Parta
arr. 15:39
dep. 15:39
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 15:43
dep. 15:43
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 15:48
dep. 15:48
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 15:55
dep. 15:55
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 15:59
dep. 15:59
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 16:02
107.9 km
14:50 16:53 (02:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:59
dep. 14:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:25
20 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 15:49
dep. 15:49
45 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 15:50
dep. 15:50
46 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 15:51
dep. 15:51
47 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
dep. 16:04
60.5 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:09
dep. 16:09
65.2 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 16:16
dep. 16:16
72.4 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
75.8 km
Zagajica
arr. 16:26
dep. 16:26
81.6 km
Parta
arr. 16:30
dep. 16:30
84.7 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 16:39
dep. 16:39
93.1 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 16:46
dep. 16:46
100.8 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 16:53
106.4 km
19:15 21:17 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:24
dep. 19:24
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 20:10
dep. 20:10
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 20:11
dep. 20:11
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:12
dep. 20:12
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 20:19
dep. 20:19
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:21
dep. 20:21
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:23
dep. 20:23
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:28
dep. 20:28
62 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:33
dep. 20:33
66.7 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 20:40
dep. 20:40
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 20:44
dep. 20:44
77.3 km
Zagajica
arr. 20:50
dep. 20:50
83.1 km
Parta
arr. 20:54
dep. 20:54
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 20:58
dep. 20:58
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 21:03
dep. 21:03
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 21:10
dep. 21:10
102.3 km
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 21:14
dep. 21:14
106.5 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 21:17
107.9 km
19:45 21:47 (02:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:54
dep. 19:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
20 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:42
dep. 20:42
47.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:51
dep. 20:51
56.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
dep. 20:58
62 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:03
dep. 21:03
66.7 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 21:10
dep. 21:10
73.9 km
Izbiste, Crkva
arr. 21:14
dep. 21:14
77.3 km
Zagajica
arr. 21:20
dep. 21:20
83.1 km
Parta
arr. 21:24
dep. 21:24
86.2 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 21:28
dep. 21:28
90 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 21:33
dep. 21:33
94.6 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 21:40
dep. 21:40
102.3 km
Bela Crkva, Bus station
arr. 21:47
107.9 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bela Crkva su međusobno udaljena ~108 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 02min., a najduže 02h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.