Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Banjani kod Uba timetable

saturday, 26.09.2020.
09:20 10:45 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 09:20
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Umka, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:08
dep. 10:08
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:17
dep. 10:17
39 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 10:20
dep. 10:20
42 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 10:27
dep. 10:27
47 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
53 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:39
dep. 10:39
55 km
Banjani kod Uba
arr. 10:45
60 km
14:00 15:25 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Umka, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:46
dep. 14:46
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:48
dep. 14:48
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:57
dep. 14:57
39 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 15:00
dep. 15:00
42 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 15:07
dep. 15:07
47 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 15:17
dep. 15:17
53 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 15:19
dep. 15:19
55 km
Banjani kod Uba
arr. 15:25
60 km
15:30 17:23 (01:53)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Umka, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
32 km
Stubline, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
43 km
Piroman, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Loncanik, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 16:49
dep. 16:49
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 16:55
dep. 16:55
60 km
arr. 17:00
dep. 17:05
63 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:16
dep. 17:16
70 km
Banjani kod Uba
arr. 17:23
75 km
18:00 19:25 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 18:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:22
dep. 18:22
7 km
Umka, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:46
dep. 18:46
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:48
dep. 18:48
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
39 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 19:00
dep. 19:00
42 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 19:07
dep. 19:07
47 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 19:17
dep. 19:17
53 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 19:19
dep. 19:19
55 km
Banjani kod Uba
arr. 19:25
60 km
Belgrade (Beograd) - Banjani kod Uba timetable
Departures on: monday, 28.09.2020.
09:20 10:45 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 09:20
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Umka, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:08
dep. 10:08
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:17
dep. 10:17
39 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 10:20
dep. 10:20
42 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 10:27
dep. 10:27
47 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
53 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:39
dep. 10:39
55 km
Banjani kod Uba
arr. 10:45
60 km
14:00 15:25 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Umka, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:46
dep. 14:46
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:48
dep. 14:48
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:57
dep. 14:57
39 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 15:00
dep. 15:00
42 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 15:07
dep. 15:07
47 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 15:17
dep. 15:17
53 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 15:19
dep. 15:19
55 km
Banjani kod Uba
arr. 15:25
60 km
15:30 17:23 (01:53)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Umka, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
32 km
Stubline, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
43 km
Piroman, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Loncanik, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 16:49
dep. 16:49
55 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 16:55
dep. 16:55
60 km
arr. 17:00
dep. 17:05
63 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:16
dep. 17:16
70 km
Banjani kod Uba
arr. 17:23
75 km
18:00 19:25 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
dep. 18:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:22
dep. 18:22
7 km
Umka, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:46
dep. 18:46
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:48
dep. 18:48
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
39 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 19:00
dep. 19:00
42 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 19:07
dep. 19:07
47 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 19:17
dep. 19:17
53 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 19:19
dep. 19:19
55 km
Banjani kod Uba
arr. 19:25
60 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Banjani kod Uba su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 09:20 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.