Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Banatski Karlovac timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:30 06:43 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 05:39
dep. 05:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:57
dep. 05:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 06:25
dep. 06:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 06:26
dep. 06:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 06:27
dep. 06:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 06:34
dep. 06:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 06:36
dep. 06:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 06:38
dep. 06:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 06:43
62 km
06:30 07:43 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:39
dep. 06:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 07:25
dep. 07:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 07:26
dep. 07:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 07:27
dep. 07:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 07:34
dep. 07:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 07:36
dep. 07:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 07:38
dep. 07:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:43
62 km
07:10 08:29 (01:19)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:10
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 07:20
dep. 07:20
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 08:11
dep. 08:11
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 08:12
dep. 08:12
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 08:13
dep. 08:13
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 08:20
dep. 08:20
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 08:22
dep. 08:22
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 08:24
dep. 08:24
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:29
62 km
07:14 08:28 (01:14)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:14
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:17
dep. 07:18
1 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:21
dep. 07:22
2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:25
dep. 07:26
3 km
arr. 07:43
dep. 07:44
20 km
arr. 07:48
dep. 07:49
23 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
41 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
54 km
Alibunar, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
62 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 08:28
69 km
07:45 08:56 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:45
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 07:54
dep. 07:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:12
dep. 08:12
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 08:40
dep. 08:40
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 08:41
dep. 08:41
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 08:42
dep. 08:42
47.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
54.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:56
61.1 km
08:30 09:43 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:39
dep. 08:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 09:25
dep. 09:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 09:26
dep. 09:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 09:27
dep. 09:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 09:34
dep. 09:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 09:36
dep. 09:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 09:38
dep. 09:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 09:43
62 km
09:00 10:13 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:09
dep. 09:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:27
dep. 09:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 09:55
dep. 09:55
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 09:56
dep. 09:56
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 09:57
dep. 09:57
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 10:04
dep. 10:04
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 10:06
dep. 10:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:08
dep. 10:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:13
62 km
09:40 10:53 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:40
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:49
dep. 09:49
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:07
dep. 10:07
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 10:35
dep. 10:35
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 10:36
dep. 10:36
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 10:37
dep. 10:37
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 10:44
dep. 10:44
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 10:46
dep. 10:46
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:48
dep. 10:48
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:53
62 km
09:55 11:16 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:55
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:04
dep. 10:04
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:40
20 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 11:03
dep. 11:03
45 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:16
61 km
10:35 11:48 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:35
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:44
dep. 10:44
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:02
dep. 11:02
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 11:30
dep. 11:30
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 11:31
dep. 11:31
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 11:32
dep. 11:32
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 11:39
dep. 11:39
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 11:41
dep. 11:41
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:43
dep. 11:43
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:48
62 km
11:30 12:43 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 11:39
dep. 11:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 12:25
dep. 12:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 12:26
dep. 12:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 12:27
dep. 12:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 12:34
dep. 12:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 12:36
dep. 12:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:38
dep. 12:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:43
62 km
11:49 12:59 (01:10)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:49
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:52
dep. 11:53
1 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:56
dep. 11:57
2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:00
dep. 12:01
3 km
arr. 12:18
dep. 12:19
20 km
arr. 12:23
dep. 12:24
23 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
41 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
54 km
Alibunar, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
62 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 12:59
69 km
12:30 13:43 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 12:39
dep. 12:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:57
dep. 12:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 13:25
dep. 13:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 13:26
dep. 13:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 13:27
dep. 13:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 13:34
dep. 13:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 13:36
dep. 13:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 13:38
dep. 13:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 13:43
62 km
13:30 14:41 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 13:39
dep. 13:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 14:25
dep. 14:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 14:26
dep. 14:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 14:27
dep. 14:27
47.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
54.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 14:41
61.1 km
14:00 15:13 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:09
dep. 14:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 14:55
dep. 14:55
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 14:56
dep. 14:56
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 14:57
dep. 14:57
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 15:04
dep. 15:04
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:06
dep. 15:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:08
dep. 15:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:13
62 km
14:30 15:43 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:39
dep. 14:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 15:25
dep. 15:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 15:26
dep. 15:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 15:27
dep. 15:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 15:34
dep. 15:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:36
dep. 15:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:38
dep. 15:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:43
62 km
14:50 16:04 (01:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:59
dep. 14:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:25
20 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 15:49
dep. 15:49
45 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 15:50
dep. 15:50
46 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 15:51
dep. 15:51
47 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:04
60.5 km
15:10 16:24 (01:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:10
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:19
dep. 15:19
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 16:06
dep. 16:06
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 16:07
dep. 16:07
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 16:08
dep. 16:08
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 16:15
dep. 16:15
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 16:17
dep. 16:17
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:19
dep. 16:19
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:24
62 km
15:19 16:33 (01:14)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:19
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:22
dep. 15:23
1 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:26
dep. 15:27
2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:30
dep. 15:31
3 km
arr. 15:48
dep. 15:49
20 km
arr. 15:53
dep. 15:54
23 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
41 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
54 km
Alibunar, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
62 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 16:33
69 km
15:40 16:53 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:49
dep. 15:49
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 16:35
dep. 16:35
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 16:36
dep. 16:36
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 16:37
dep. 16:37
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 16:44
dep. 16:44
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 16:46
dep. 16:46
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:48
dep. 16:48
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:53
62 km
16:29 17:43 (01:14)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:29
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 16:32
dep. 16:33
1 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 16:36
dep. 16:37
2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:40
dep. 16:41
3 km
arr. 16:58
dep. 16:59
20 km
arr. 17:03
dep. 17:04
23 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
41 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
54 km
Alibunar, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
62 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 17:43
69 km
16:30 17:43 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:39
dep. 16:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:57
dep. 16:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 17:25
dep. 17:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 17:26
dep. 17:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 17:27
dep. 17:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 17:34
dep. 17:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 17:36
dep. 17:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 17:38
dep. 17:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 17:43
62 km
16:30 17:44 (01:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:39
dep. 16:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 17:26
dep. 17:26
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 17:27
dep. 17:27
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 17:28
dep. 17:28
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 17:35
dep. 17:35
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 17:37
dep. 17:37
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 17:39
dep. 17:39
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 17:44
62 km
17:00 18:13 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 17:09
dep. 17:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 17:55
dep. 17:55
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 17:56
dep. 17:56
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 17:57
dep. 17:57
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 18:04
dep. 18:04
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 18:06
dep. 18:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:08
dep. 18:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 18:13
62 km
17:50 19:03 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:50
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 17:59
dep. 17:59
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:17
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 18:45
dep. 18:45
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 18:46
dep. 18:46
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 18:47
dep. 18:47
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 18:54
dep. 18:54
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 18:56
dep. 18:56
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:58
dep. 18:58
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:03
62 km
18:30 19:44 (01:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 19:26
dep. 19:26
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 19:27
dep. 19:27
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 19:28
dep. 19:28
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 19:35
dep. 19:35
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 19:37
dep. 19:37
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
62 km
19:00 20:11 (01:11)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:09
dep. 19:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 19:55
dep. 19:55
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 19:56
dep. 19:56
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 19:57
dep. 19:57
47.6 km
Alibunar, Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
54.6 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:11
61.1 km
19:15 20:28 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:24
dep. 19:24
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 20:10
dep. 20:10
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 20:11
dep. 20:11
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:12
dep. 20:12
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 20:19
dep. 20:19
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:21
dep. 20:21
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:23
dep. 20:23
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:28
62 km
19:30 20:43 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:39
dep. 19:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:57
dep. 19:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 20:25
dep. 20:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 20:26
dep. 20:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:27
dep. 20:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 20:34
dep. 20:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:36
dep. 20:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:38
dep. 20:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:43
62 km
19:45 20:58 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:54
dep. 19:54
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
20 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:42
dep. 20:42
47.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:51
dep. 20:51
56.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:58
62 km
20:25 21:43 (01:18)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:25
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 20:28
dep. 20:29
1 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 20:32
dep. 20:33
2 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 20:36
dep. 20:37
3 km
arr. 20:54
dep. 20:55
20 km
arr. 20:59
dep. 21:00
23 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 21:13
dep. 21:14
41 km
Vladimirovac, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:27
54 km
Alibunar, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:37
62 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 21:43
69 km
20:30 21:43 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 21:25
dep. 21:25
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 21:26
dep. 21:26
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 21:27
dep. 21:27
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 21:34
dep. 21:34
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 21:36
dep. 21:36
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
62 km
22:00 23:13 (01:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 22:09
dep. 22:09
3.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:27
dep. 22:27
20 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
38.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 22:55
dep. 22:55
46.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 22:56
dep. 22:56
46.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 22:57
dep. 22:57
47.6 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 23:04
dep. 23:04
55.6 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 23:06
dep. 23:06
56.5 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 23:08
dep. 23:08
57.8 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 23:13
62 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Banatski Karlovac su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.