Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Backa Topola timetable

thursday, 18.07.2019.
04:30 07:28 (02:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 04:41
dep. 04:41
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 04:55
dep. 04:55
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
33 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
43 km
arr. 05:31
dep. 05:31
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
dep. 05:54
74 km
arr. 06:02
dep. 06:10
80 km
arr. 06:33
dep. 06:33
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
112 km
Feketic, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
128 km
Lovcenac, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
130 km
Mali Idjos, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
134 km
Backa Topola, Bus station
arr. 07:28
147 km
06:50 09:43 (02:53)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
43 km
arr. 07:51
dep. 07:51
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
74 km
arr. 08:22
dep. 08:25
80 km
arr. 08:48
dep. 08:48
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:03
dep. 09:03
112 km
Feketic, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
128 km
Lovcenac, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
130 km
Mali Idjos, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
134 km
Backa Topola, Bus station
arr. 09:43
147 km
09:00 11:58 (02:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 09:11
dep. 09:11
6 km
arr. 10:32
dep. 10:40
80 km
arr. 11:03
dep. 11:03
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:18
112 km
Feketic, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
128 km
Lovcenac, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
130 km
Mali Idjos, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
134 km
Backa Topola, Bus station
arr. 11:58
147 km
09:35 12:50 (03:15)
Zarkovo spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
dep. 09:35
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
dep. 10:20
8 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 10:30
dep. 10:30
14 km
arr. 11:50
dep. 11:55
88 km
Backa Topola, Bus station
arr. 12:50
154 km
10:55 13:34 (02:39)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:05
dep. 11:05
6 km
arr. 12:15
dep. 12:25
80 km
arr. 12:47
dep. 12:47
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:02
112 km
Feketic, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
128 km
Lovcenac, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
130 km
Lovcenac, Mlin
arr. 13:22
dep. 13:22
132 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 13:23
dep. 13:23
133 km
Mali Idjos, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
134 km
Backa Topola, Bus station
arr. 13:34
147 km
13:00 15:58 (02:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
arr. 14:32
dep. 14:40
80 km
arr. 15:03
dep. 15:03
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:18
112 km
Feketic, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
128 km
Lovcenac, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
130 km
Mali Idjos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
134 km
Backa Topola, Bus station
arr. 15:58
147 km
13:50 16:57 (03:07)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:00
dep. 14:00
6 km
arr. 15:35
dep. 15:45
80 km
arr. 16:07
dep. 16:07
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
112 km
Feketic, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
128 km
Lovcenac, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
130 km
Lovcenac, Mlin
arr. 16:45
dep. 16:45
132 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 16:46
dep. 16:46
133 km
Mali Idjos, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
134 km
Backa Topola, Bus station
arr. 16:57
147 km
16:00 18:38 (02:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
arr. 17:10
dep. 17:20
80 km
arr. 17:43
dep. 17:43
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:58
dep. 17:58
112 km
Feketic, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
128 km
Lovcenac, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
130 km
Mali Idjos, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
134 km
Backa Topola, Bus station
arr. 18:38
147 km
19:45 22:20 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
arr. 21:05
dep. 21:15
84 km
Backa Topola, Bus station
arr. 22:20
152 km
Beograd (Belgrade) - Backa Topola timetable
Departures on: thursday, 19.07.2019.
03:50 06:30 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 03:50
arr. 05:15
dep. 05:15
80 km
Backa Topola, Bus station
arr. 06:30
147 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Backa Topola su međusobno udaljena ~149 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 35min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Backa Topola iznosi od 10,31 EUR do 10,31 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.