Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Backa Palanka timetable

monday, 19.11.2018.
06:10 09:00 (02:50)
Autokomanda (highway)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
dep. 06:10
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
5 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 06:37
dep. 06:37
11 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:50
dep. 06:50
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
38 km
Indjija, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
48 km
arr. 08:00
dep. 08:15
77 km
Futog
arr. 08:30
dep. 08:30
89 km
Begec
arr. 08:35
dep. 08:35
94 km
Glozan
arr. 08:45
dep. 08:45
103 km
Celarevo
arr. 08:50
dep. 08:50
107 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
119 km
07:40 10:57 (03:17)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:52
dep. 07:52
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
0 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
33 km
Indjija, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
43 km
Maradik, Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
53 km
Gladnos (Maradik)
arr. 08:46
dep. 08:46
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:56
dep. 08:56
0 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:06
dep. 09:06
0 km
arr. 09:12
dep. 09:45
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 09:54
dep. 09:54
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:02
dep. 10:02
0 km
arr. 10:08
dep. 10:08
0 km
Begec, Begeč I - R
arr. 10:15
dep. 10:15
99.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 10:21
dep. 10:21
106 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 10:24
dep. 10:24
108.9 km
Celarevo, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
110 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 10:27
dep. 10:27
110.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 10:36
dep. 10:36
119.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:37
dep. 10:37
120.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:41
dep. 10:45
122.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 10:52
dep. 10:52
124.5 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 10:53
dep. 10:53
125.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 10:56
dep. 10:56
127.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 10:57
128.5 km
10:00 13:27 (27:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
0 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
33 km
Indjija, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
43 km
Maradik, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
0 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
0 km
arr. 11:32
dep. 12:00
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 12:10
dep. 12:10
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:20
dep. 12:20
0 km
arr. 12:26
dep. 12:26
0 km
Begec, Begeč I - R
arr. 12:35
dep. 12:35
99.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 12:41
dep. 12:41
106 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 12:44
dep. 12:44
108.9 km
Celarevo, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
110 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 12:47
dep. 12:47
110.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:56
dep. 12:56
119.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:57
dep. 12:57
120.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:01
dep. 13:15
122.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 13:22
dep. 13:22
124.5 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 13:23
dep. 13:23
125.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 13:26
dep. 13:26
127.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 13:27
128.5 km
11:20 14:32 (03:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:35
dep. 11:35
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
0 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:04
dep. 12:04
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
43 km
Maradik, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
53 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:27
dep. 12:27
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:40
dep. 12:40
0 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:48
dep. 12:48
0 km
arr. 12:55
dep. 13:00
80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:12
dep. 13:12
0 km
arr. 13:17
dep. 13:17
0 km
Begec, II
arr. 13:26
dep. 13:26
99 km
Glozan, Centar 1
arr. 13:33
dep. 13:33
106 km
Celarevo, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
110 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:53
dep. 14:20
122 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 14:27
dep. 14:27
124.3 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 14:28
dep. 14:28
124.9 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 14:31
dep. 14:31
127.5 km
Backa Palanka, Telep
arr. 14:32
128.3 km
11:30 14:16 (02:46)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:42
dep. 11:42
6 km
arr. 12:55
dep. 13:20
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 13:29
dep. 13:29
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:37
dep. 13:37
0 km
arr. 13:43
dep. 13:43
0 km
Begec, Begeč I - R
arr. 13:50
dep. 13:50
99.1 km
Glozan, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
106 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 13:59
dep. 13:59
108.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
110 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:02
dep. 14:02
110.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:11
dep. 14:11
119.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:12
dep. 14:12
120.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 14:16
122.2 km
12:20 15:14 (02:54)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:20
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
arr. 13:47
dep. 14:00
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
0 km
arr. 14:25
dep. 14:25
0 km
Begec, Begeč I - R
arr. 14:34
dep. 14:34
99.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 14:40
dep. 14:40
106 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 14:43
dep. 14:43
108.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
110 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:46
dep. 14:46
110.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
119.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
120.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
122.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 15:14
123.6 km
12:25 15:42 (03:17)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:25
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
0 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
33 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
Beska, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
53 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
0 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
0 km
arr. 14:30
dep. 14:30
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
0 km
arr. 14:50
dep. 14:50
0 km
Begec, Begeč I - R
arr. 14:55
dep. 14:55
99 km
Glozan, Centar 1
arr. 15:02
dep. 15:02
106 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
110 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
119 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
120 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
122 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
124.3 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 15:38
dep. 15:38
124.9 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
127.5 km
Backa Palanka, Telep
arr. 15:42
128.3 km
13:30 16:15 (02:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
arr. 15:15
dep. 15:20
80 km
Futog
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
104 km
Glozan
arr. 15:55
dep. 15:55
106 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
115 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
122 km
14:00 16:54 (02:54)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
arr. 15:15
dep. 15:45
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
0 km
arr. 16:10
dep. 16:10
0 km
Begec, Begeč I - R
arr. 16:19
dep. 16:19
99.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:25
dep. 16:25
106 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 16:28
dep. 16:28
108.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
110 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 16:31
dep. 16:31
110.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
119.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
120.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
122.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 16:54
123.6 km
15:15 18:21 (03:06)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
0 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Maradik, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
56 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
0 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:39
dep. 16:39
0 km
arr. 16:47
dep. 17:25
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:42
dep. 17:42
0 km
arr. 17:48
dep. 17:48
0 km
Begec, Begeč I - R
arr. 17:55
dep. 17:55
99.1 km
Glozan, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
106 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 18:04
dep. 18:04
108.9 km
Celarevo, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
110 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 18:07
dep. 18:07
110.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 18:16
dep. 18:16
119.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 18:17
dep. 18:17
120.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:21
122.2 km
16:00 18:25 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:20
dep. 16:20
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
43 km
Maradik, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:17
dep. 17:17
74 km
arr. 17:25
dep. 17:40
80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
89 km
arr. 17:56
dep. 17:56
95 km
Begec, Begeč I - R
arr. 18:00
dep. 18:00
99 km
Glozan, Centar 1
arr. 18:07
dep. 18:07
106 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
110 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
124 km
16:15 19:28 (03:13)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
arr. 17:50
dep. 17:50
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 18:00
dep. 18:00
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:09
dep. 18:09
0 km
arr. 18:16
dep. 18:16
0 km
Begec, Begeč I - R
arr. 18:24
dep. 18:24
99.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 18:31
dep. 18:31
106 km
Celarevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
110 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 18:53
dep. 18:53
119.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 18:55
dep. 18:55
120.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:15
122.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 19:24
dep. 19:24
125.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 19:28
127.7 km
17:40 20:42 (03:02)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:52
dep. 17:52
6 km
arr. 19:12
dep. 19:30
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 19:40
dep. 19:40
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:48
dep. 19:48
0 km
arr. 19:54
dep. 19:54
0 km
Begec, Begeč I - R
arr. 20:01
dep. 20:01
99.1 km
Glozan, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
106 km
Celarevo, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
110 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 20:22
dep. 20:22
119.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:23
dep. 20:23
120.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:30
122.2 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 20:41
dep. 20:41
127.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 20:42
128.5 km
20:50 23:20 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:50
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 21:00
dep. 21:00
6 km
arr. 22:30
dep. 22:30
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 22:35
dep. 22:35
83 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 22:43
dep. 22:43
89 km
arr. 22:50
dep. 22:50
95 km
Begec, Begeč I - R
arr. 22:54
dep. 22:54
99 km
Glozan, Centar 1
arr. 23:02
dep. 23:02
106 km
Celarevo, Center
arr. 23:06
dep. 23:06
110 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 23:16
dep. 23:16
119 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 23:18
dep. 23:18
120 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 23:20
122 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Backa Palanka su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 27h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.