Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Bac timetable

monday, 17.02.2020.
06:10 09:25 (03:15)
Autokomanda (highway)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
dep. 06:10
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
5 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 06:37
dep. 06:37
11 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:50
dep. 06:50
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
38 km
Indjija, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
48 km
arr. 08:00
dep. 08:15
77 km
arr. 08:30
dep. 08:30
89 km
arr. 08:35
dep. 08:35
94 km
Glozan, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
103 km
Celarevo, Centar
arr. 08:50
dep. 08:50
107 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
119 km
Obrovac, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
128 km
Tovarisevo, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
133 km
Bac, Bus station
arr. 09:25
143 km
12:25 16:02 (03:37)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:25
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
33 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
arr. 13:27
dep. 13:27
53 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
74 km
arr. 14:30
dep. 14:30
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
83 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
89 km
arr. 14:50
dep. 14:50
95 km
arr. 14:55
dep. 14:55
99 km
Glozan, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
106 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
110 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
119 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
120 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
122 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
124.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
124.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
127.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
128.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
131.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
132.1 km
arr. 15:47
dep. 15:47
132.6 km
Tovarisevo, Kudeljara
arr. 15:50
dep. 15:50
136.2 km
Tovarisevo, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
137 km
Tovarisevo, Kafana Lovac
arr. 15:52
dep. 15:52
137.6 km
Bac, Vranjak
arr. 15:57
dep. 15:57
143.1 km
arr. 15:58
dep. 15:58
144 km
Bac, Bunar
arr. 16:00
dep. 16:00
145.3 km
Bac, Bus station
arr. 16:02
146.1 km
13:30 16:40 (03:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
arr. 15:15
dep. 15:20
80 km
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
104 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
106 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
115 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
122 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
123 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
142 km
16:00 18:50 (02:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:20
dep. 16:20
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
43 km
arr. 16:53
dep. 16:53
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:17
dep. 17:17
74 km
arr. 17:25
dep. 17:40
80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
89 km
arr. 17:56
dep. 17:56
95 km
arr. 18:00
dep. 18:00
99 km
Glozan, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
106 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
110 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
124 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
131 km
Tovarisevo, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
136 km
Bac, Bus station
arr. 18:50
146 km
17:40 21:02 (03:22)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:52
dep. 17:52
6 km
arr. 19:12
dep. 19:30
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 19:40
dep. 19:40
82.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:48
dep. 19:48
88.4 km
arr. 19:54
dep. 19:54
93.2 km
arr. 20:01
dep. 20:01
99.1 km
Glozan, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
106 km
Celarevo, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
110 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 20:22
dep. 20:22
119.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:23
dep. 20:23
120.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:30
122.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 20:41
dep. 20:41
127.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 20:42
dep. 20:42
128.5 km
Obrovac, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
132.3 km
Tovarisevo, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
137.2 km
Bac, Bunar
arr. 21:00
dep. 21:00
145.5 km
Bac, Bus station
arr. 21:02
146.3 km
Beograd (Belgrade) - Bac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:10 09:25 (03:15)
Autokomanda (highway)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
dep. 06:10
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
5 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 06:37
dep. 06:37
11 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:50
dep. 06:50
25 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
38 km
Indjija, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
48 km
arr. 08:00
dep. 08:15
77 km
arr. 08:30
dep. 08:30
89 km
arr. 08:35
dep. 08:35
94 km
Glozan, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
103 km
Celarevo, Centar
arr. 08:50
dep. 08:50
107 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
119 km
Obrovac, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
128 km
Tovarisevo, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
133 km
Bac, Bus station
arr. 09:25
143 km
11:20 14:52 (03:32)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:35
dep. 11:35
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:04
dep. 12:04
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
43 km
arr. 12:22
dep. 12:22
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:40
dep. 12:40
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:48
dep. 12:48
74 km
arr. 12:55
dep. 13:00
80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:12
dep. 13:12
92 km
arr. 13:17
dep. 13:17
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 13:26
dep. 13:26
99 km
Glozan, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
106 km
Celarevo, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
110 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:53
dep. 14:20
122 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 14:27
dep. 14:27
124.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 14:28
dep. 14:28
124.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 14:31
dep. 14:31
127.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 14:32
dep. 14:32
128.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 14:35
dep. 14:35
131.1 km
Obrovac, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
132.1 km
arr. 14:37
dep. 14:37
132.6 km
Tovarisevo, Kudeljara
arr. 14:40
dep. 14:40
136.2 km
Tovarisevo, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
137 km
Tovarisevo, Kafana Lovac
arr. 14:42
dep. 14:42
137.6 km
Bac, Vranjak
arr. 14:47
dep. 14:47
143.1 km
arr. 14:48
dep. 14:48
144 km
Bac, Bunar
arr. 14:50
dep. 14:50
145.3 km
Bac, Bus station
arr. 14:52
146.1 km
12:25 16:02 (03:37)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:25
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
33 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
43 km
arr. 13:27
dep. 13:27
53 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
74 km
arr. 14:30
dep. 14:30
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
83 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
89 km
arr. 14:50
dep. 14:50
95 km
arr. 14:55
dep. 14:55
99 km
Glozan, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
106 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
110 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
119 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
120 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
122 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
124.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
124.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
127.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
128.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
131.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
132.1 km
arr. 15:47
dep. 15:47
132.6 km
Tovarisevo, Kudeljara
arr. 15:50
dep. 15:50
136.2 km
Tovarisevo, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
137 km
Tovarisevo, Kafana Lovac
arr. 15:52
dep. 15:52
137.6 km
Bac, Vranjak
arr. 15:57
dep. 15:57
143.1 km
arr. 15:58
dep. 15:58
144 km
Bac, Bunar
arr. 16:00
dep. 16:00
145.3 km
Bac, Bus station
arr. 16:02
146.1 km
13:30 16:40 (03:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
arr. 15:15
dep. 15:20
80 km
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
104 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
106 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
115 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
122 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
123 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
142 km
16:00 18:50 (02:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:20
dep. 16:20
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
43 km
arr. 16:53
dep. 16:53
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:17
dep. 17:17
74 km
arr. 17:25
dep. 17:40
80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
89 km
arr. 17:56
dep. 17:56
95 km
arr. 18:00
dep. 18:00
99 km
Glozan, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
106 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
110 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
124 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
131 km
Tovarisevo, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
136 km
Bac, Bus station
arr. 18:50
146 km
17:40 21:02 (03:22)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 17:52
dep. 17:52
6 km
arr. 19:12
dep. 19:30
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 19:40
dep. 19:40
82.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:48
dep. 19:48
88.4 km
arr. 19:54
dep. 19:54
93.2 km
arr. 20:01
dep. 20:01
99.1 km
Glozan, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
106 km
Celarevo, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
110 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 20:22
dep. 20:22
119.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:23
dep. 20:23
120.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:30
122.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 20:41
dep. 20:41
127.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 20:42
dep. 20:42
128.5 km
Obrovac, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
132.3 km
Tovarisevo, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
137.2 km
Bac, Bunar
arr. 21:00
dep. 21:00
145.5 km
Bac, Bus station
arr. 21:02
146.3 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bac su međusobno udaljena ~145 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 50min., a najduže 03h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.