Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Babusnica timetable

sunday, 21.07.2019.
12:30 17:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
278 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
281 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
282 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
283 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
286 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
287 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
290 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
292 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
294 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
295 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
296 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
297 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
299 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
301 km
Beograd (Belgrade) - Babusnica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
12:30 17:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
278 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
281 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
282 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
283 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
286 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
287 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
290 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
292 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
294 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
295 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
296 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
297 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
299 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
301 km
Beograd (Belgrade) - Babusnica timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
12:30 17:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
278 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
281 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
282 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
283 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
286 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
287 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
290 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
292 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
294 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
295 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
296 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
297 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
299 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
301 km
Beograd (Belgrade) - Babusnica timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
12:30 17:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
278 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
281 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
282 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
283 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
286 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
287 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
290 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
292 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
294 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
295 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
296 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
297 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
299 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
301 km
Beograd (Belgrade) - Babusnica timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
12:30 17:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
278 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
281 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
282 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
283 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
286 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
287 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
290 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
292 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
294 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
295 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
296 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
297 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
299 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
301 km
Beograd (Belgrade) - Babusnica timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
12:30 17:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
278 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
281 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
282 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
283 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
286 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
287 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
290 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
292 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
294 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
295 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
296 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
297 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
299 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
301 km
Beograd (Belgrade) - Babusnica timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
12:30 17:20 (04:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Aleksinac, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:10
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
236 km
arr. 15:50
dep. 15:50
238 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
240 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
242 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
246 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
251 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
265 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:24
dep. 16:24
269 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:25
dep. 16:25
271 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
274 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
278 km
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
281 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
282 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
283 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
286 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
287 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
290 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
292 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
294 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
295 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
296 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
297 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
299 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
301 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Babusnica su međusobno udaljena ~301 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 50min., a najduže 04h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 12:30 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.