Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Avala planina timetable

sunday, 21.07.2019.
08:00 08:31 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 08:02
dep. 08:02
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 08:03
dep. 08:03
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 08:04
dep. 08:04
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 08:05
dep. 08:05
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 08:07
dep. 08:07
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 08:08
dep. 08:08
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 08:09
dep. 08:09
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 08:10
dep. 08:10
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 08:11
dep. 08:11
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 08:12
dep. 08:12
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 08:13
dep. 08:13
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 08:15
dep. 08:15
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 08:17
dep. 08:17
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 08:19
dep. 08:19
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 08:23
dep. 08:23
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 08:23
dep. 08:23
10.8 km
arr. 08:30
dep. 08:30
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 08:31
15 km
08:40 09:11 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 08:40
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 08:42
dep. 08:42
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 08:43
dep. 08:43
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 08:44
dep. 08:44
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 08:45
dep. 08:45
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 08:47
dep. 08:47
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 08:48
dep. 08:48
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 08:49
dep. 08:49
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 08:50
dep. 08:50
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 08:51
dep. 08:51
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 08:52
dep. 08:52
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 08:53
dep. 08:53
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 08:55
dep. 08:55
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 08:57
dep. 08:57
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 08:59
dep. 08:59
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 09:02
dep. 09:02
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 09:03
dep. 09:03
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 09:03
dep. 09:03
10.8 km
arr. 09:10
dep. 09:10
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 09:11
15 km
09:20 09:51 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 09:20
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 09:22
dep. 09:22
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 09:23
dep. 09:23
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 09:24
dep. 09:24
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 09:25
dep. 09:25
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 09:27
dep. 09:27
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 09:28
dep. 09:28
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 09:29
dep. 09:29
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 09:30
dep. 09:30
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 09:31
dep. 09:31
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 09:32
dep. 09:32
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 09:33
dep. 09:33
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 09:35
dep. 09:35
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 09:37
dep. 09:37
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 09:39
dep. 09:39
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 09:42
dep. 09:42
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 09:43
dep. 09:43
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 09:43
dep. 09:43
10.8 km
arr. 09:50
dep. 09:50
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 09:51
15 km
10:00 10:31 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 10:02
dep. 10:02
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 10:03
dep. 10:03
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 10:04
dep. 10:04
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:05
dep. 10:05
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 10:08
dep. 10:08
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:09
dep. 10:09
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 10:10
dep. 10:10
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 10:11
dep. 10:11
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 10:12
dep. 10:12
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:13
dep. 10:13
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 10:17
dep. 10:17
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:19
dep. 10:19
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 10:22
dep. 10:22
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:23
dep. 10:23
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:23
dep. 10:23
10.8 km
arr. 10:30
dep. 10:30
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 10:31
15 km
10:40 11:11 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 10:40
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 10:42
dep. 10:42
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 10:43
dep. 10:43
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 10:44
dep. 10:44
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:45
dep. 10:45
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 10:47
dep. 10:47
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 10:48
dep. 10:48
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:49
dep. 10:49
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 10:50
dep. 10:50
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 10:51
dep. 10:51
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 10:52
dep. 10:52
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:53
dep. 10:53
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:55
dep. 10:55
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 10:57
dep. 10:57
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:59
dep. 10:59
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 11:02
dep. 11:02
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:03
dep. 11:03
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:03
dep. 11:03
10.8 km
arr. 11:10
dep. 11:10
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 11:11
15 km
11:20 11:51 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 11:20
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 11:22
dep. 11:22
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 11:23
dep. 11:23
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 11:24
dep. 11:24
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 11:25
dep. 11:25
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 11:27
dep. 11:27
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 11:28
dep. 11:28
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 11:29
dep. 11:29
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 11:30
dep. 11:30
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 11:31
dep. 11:31
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 11:32
dep. 11:32
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 11:33
dep. 11:33
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 11:35
dep. 11:35
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 11:37
dep. 11:37
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 11:39
dep. 11:39
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 11:42
dep. 11:42
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:43
dep. 11:43
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:43
dep. 11:43
10.8 km
arr. 11:50
dep. 11:50
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 11:51
15 km
12:00 12:31 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 12:03
dep. 12:03
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 12:04
dep. 12:04
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 12:05
dep. 12:05
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 12:07
dep. 12:07
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 12:08
dep. 12:08
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 12:09
dep. 12:09
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 12:10
dep. 12:10
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 12:11
dep. 12:11
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 12:12
dep. 12:12
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 12:13
dep. 12:13
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 12:15
dep. 12:15
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 12:17
dep. 12:17
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 12:19
dep. 12:19
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 12:23
dep. 12:23
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 12:23
dep. 12:23
10.8 km
arr. 12:30
dep. 12:30
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 12:31
15 km
12:40 13:11 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 12:40
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 12:42
dep. 12:42
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 12:43
dep. 12:43
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 12:44
dep. 12:44
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 12:45
dep. 12:45
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 12:47
dep. 12:47
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 12:48
dep. 12:48
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 12:50
dep. 12:50
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 12:51
dep. 12:51
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 12:52
dep. 12:52
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 12:53
dep. 12:53
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 12:55
dep. 12:55
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 12:57
dep. 12:57
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 12:59
dep. 12:59
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 13:02
dep. 13:02
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 13:03
dep. 13:03
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 13:03
dep. 13:03
10.8 km
arr. 13:10
dep. 13:10
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 13:11
15 km
13:20 13:51 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 13:20
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 13:22
dep. 13:22
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 13:23
dep. 13:23
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 13:24
dep. 13:24
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 13:25
dep. 13:25
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 13:27
dep. 13:27
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 13:28
dep. 13:28
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 13:29
dep. 13:29
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 13:30
dep. 13:30
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 13:31
dep. 13:31
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 13:32
dep. 13:32
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 13:33
dep. 13:33
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 13:35
dep. 13:35
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 13:37
dep. 13:37
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 13:39
dep. 13:39
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 13:42
dep. 13:42
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 13:43
dep. 13:43
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 13:43
dep. 13:43
10.8 km
arr. 13:50
dep. 13:50
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 13:51
15 km
14:00 14:31 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 14:02
dep. 14:02
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 14:03
dep. 14:03
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 14:04
dep. 14:04
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 14:05
dep. 14:05
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 14:07
dep. 14:07
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 14:08
dep. 14:08
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 14:09
dep. 14:09
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 14:10
dep. 14:10
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 14:11
dep. 14:11
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 14:12
dep. 14:12
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 14:13
dep. 14:13
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 14:15
dep. 14:15
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 14:17
dep. 14:17
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 14:19
dep. 14:19
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 14:23
dep. 14:23
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 14:23
dep. 14:23
10.8 km
arr. 14:30
dep. 14:30
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 14:31
15 km
14:40 15:11 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 14:40
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 14:42
dep. 14:42
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 14:43
dep. 14:43
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 14:44
dep. 14:44
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 14:45
dep. 14:45
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 14:47
dep. 14:47
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 14:48
dep. 14:48
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 14:49
dep. 14:49
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 14:50
dep. 14:50
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 14:51
dep. 14:51
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 14:52
dep. 14:52
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 14:53
dep. 14:53
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 14:55
dep. 14:55
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 14:57
dep. 14:57
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 14:59
dep. 14:59
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 15:02
dep. 15:02
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:03
dep. 15:03
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:03
dep. 15:03
10.8 km
arr. 15:10
dep. 15:10
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 15:11
15 km
15:20 15:51 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 15:20
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 15:22
dep. 15:22
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 15:23
dep. 15:23
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 15:24
dep. 15:24
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:25
dep. 15:25
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 15:27
dep. 15:27
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:29
dep. 15:29
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 15:30
dep. 15:30
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 15:31
dep. 15:31
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 15:32
dep. 15:32
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:33
dep. 15:33
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:35
dep. 15:35
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 15:37
dep. 15:37
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:39
dep. 15:39
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 15:42
dep. 15:42
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:43
dep. 15:43
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:43
dep. 15:43
10.8 km
arr. 15:50
dep. 15:50
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 15:51
15 km
16:00 16:31 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 16:02
dep. 16:02
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 16:04
dep. 16:04
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 16:05
dep. 16:05
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 16:07
dep. 16:07
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 16:08
dep. 16:08
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 16:09
dep. 16:09
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 16:10
dep. 16:10
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 16:11
dep. 16:11
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 16:12
dep. 16:12
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 16:13
dep. 16:13
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 16:15
dep. 16:15
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 16:17
dep. 16:17
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 16:19
dep. 16:19
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 16:22
dep. 16:22
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 16:23
dep. 16:23
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 16:23
dep. 16:23
10.8 km
arr. 16:30
dep. 16:30
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 16:31
15 km
16:40 17:11 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 16:40
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 16:42
dep. 16:42
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 16:43
dep. 16:43
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 16:44
dep. 16:44
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 16:45
dep. 16:45
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 16:47
dep. 16:47
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 16:48
dep. 16:48
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 16:49
dep. 16:49
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 16:50
dep. 16:50
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 16:51
dep. 16:51
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 16:52
dep. 16:52
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 16:53
dep. 16:53
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 16:55
dep. 16:55
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 16:57
dep. 16:57
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 16:59
dep. 16:59
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 17:02
dep. 17:02
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:03
dep. 17:03
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:03
dep. 17:03
10.8 km
arr. 17:10
dep. 17:10
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 17:11
15 km
17:20 17:51 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 17:20
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 17:22
dep. 17:22
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 17:23
dep. 17:23
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 17:24
dep. 17:24
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 17:25
dep. 17:25
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 17:27
dep. 17:27
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 17:28
dep. 17:28
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 17:29
dep. 17:29
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 17:30
dep. 17:30
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 17:31
dep. 17:31
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 17:32
dep. 17:32
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 17:33
dep. 17:33
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 17:35
dep. 17:35
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 17:37
dep. 17:37
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 17:39
dep. 17:39
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 17:42
dep. 17:42
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:43
dep. 17:43
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:43
dep. 17:43
10.8 km
arr. 17:50
dep. 17:50
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 17:51
15 km
18:00 18:31 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 18:02
dep. 18:02
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 18:03
dep. 18:03
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 18:04
dep. 18:04
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 18:05
dep. 18:05
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 18:07
dep. 18:07
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 18:08
dep. 18:08
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 18:09
dep. 18:09
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 18:10
dep. 18:10
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 18:11
dep. 18:11
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 18:12
dep. 18:12
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 18:13
dep. 18:13
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:15
dep. 18:15
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 18:17
dep. 18:17
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:19
dep. 18:19
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 18:22
dep. 18:22
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:23
dep. 18:23
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:23
dep. 18:23
10.8 km
arr. 18:30
dep. 18:30
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 18:31
15 km
18:40 19:11 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 18:40
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 18:42
dep. 18:42
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 18:43
dep. 18:43
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 18:44
dep. 18:44
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 18:45
dep. 18:45
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 18:47
dep. 18:47
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 18:48
dep. 18:48
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 18:49
dep. 18:49
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 18:50
dep. 18:50
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 18:51
dep. 18:51
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 18:52
dep. 18:52
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 18:53
dep. 18:53
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:55
dep. 18:55
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 18:57
dep. 18:57
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:59
dep. 18:59
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 19:02
dep. 19:02
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 19:03
dep. 19:03
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 19:03
dep. 19:03
10.8 km
arr. 19:10
dep. 19:10
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 19:11
15 km
19:20 19:51 (00:31)
Vozdovac - Trosarina
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
dep. 19:20
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 19:22
dep. 19:22
0.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 19:23
dep. 19:23
1.2 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 19:24
dep. 19:24
1.4 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 19:25
dep. 19:25
1.9 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 19:27
dep. 19:27
2.7 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 19:28
dep. 19:28
3.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 19:29
dep. 19:29
3.7 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 19:30
dep. 19:30
4.4 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 19:31
dep. 19:31
4.9 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 19:32
dep. 19:32
5.4 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 19:33
dep. 19:33
6.1 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 19:35
dep. 19:35
7.1 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 19:37
dep. 19:37
7.9 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 19:39
dep. 19:39
8.8 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 19:42
dep. 19:42
10 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 19:43
dep. 19:43
10.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 19:43
dep. 19:43
10.8 km
arr. 19:50
dep. 19:50
14.5 km
Avala planina, Hotel
arr. 19:51
15 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Avala planina su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.