Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Athens timetable

saturday, 08.12.2018.
22:00 17:30 (19:30)
Siamos Tours office
The timetable is valid until: 15.12.2019.
Days of service: Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
dep. 22:00
arr. 22:30
dep. 22:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 22:45
dep. 22:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 23:00
dep. 23:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 23:15
dep. 23:15
114 km
arr. 23:25
dep. 23:25
120 km
arr. 23:30
dep. 23:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 23:35
dep. 23:35
130 km
arr. 23:45
dep. 23:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 00:30
dep. 00:30
181 km
arr. 01:00
dep. 01:00
230 km
arr. 01:30
dep. 01:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 02:20
dep. 02:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 02:45
dep. 02:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 03:00
dep. 03:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 03:30
dep. 03:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 06:30
dep. 06:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 07:00
dep. 07:00
590.1 km
arr. 09:00
dep. 09:00
670 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 10:00
dep. 10:00
729 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 10:15
dep. 10:15
795 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 10:30
dep. 10:30
805 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 10:45
dep. 10:45
807 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 12:00
dep. 12:00
822 km
Velestino, Highway parking
arr. 13:00
dep. 13:00
858 km
arr. 13:30
dep. 13:30
963 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 14:30
dep. 14:30
997 km
arr. 16:30
dep. 16:30
1119 km
Athens, Kondriktonos
arr. 17:30
1164 km
 
Departures on: tuesday, 11.12.2018.
17:00 12:30 (19:30)
Siamos Tours office
The timetable is valid until: 18.12.2019.
Days of service: Tuesday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
dep. 17:00
arr. 17:30
dep. 17:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
114 km
arr. 18:25
dep. 18:25
120 km
arr. 18:30
dep. 18:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
130 km
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
181 km
arr. 20:00
dep. 20:00
230 km
arr. 20:30
dep. 20:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
590.1 km
arr. 04:00
dep. 04:00
670 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 05:00
dep. 05:00
729 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 05:15
dep. 05:15
795 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 05:30
dep. 05:30
805 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 05:45
dep. 05:45
807 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 07:00
dep. 07:00
822 km
Velestino, Highway parking
arr. 08:00
dep. 08:00
858 km
arr. 08:30
dep. 08:30
963 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 09:30
dep. 09:30
997 km
arr. 11:30
dep. 11:30
1119 km
Athens, Kondriktonos
arr. 12:30
1164 km
 
Departures on: saturday, 15.12.2018.
22:00 17:30 (19:30)
Siamos Tours office
The timetable is valid until: 15.12.2019.
Days of service: Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
dep. 22:00
arr. 22:30
dep. 22:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 22:45
dep. 22:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 23:00
dep. 23:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 23:15
dep. 23:15
114 km
arr. 23:25
dep. 23:25
120 km
arr. 23:30
dep. 23:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 23:35
dep. 23:35
130 km
arr. 23:45
dep. 23:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 00:30
dep. 00:30
181 km
arr. 01:00
dep. 01:00
230 km
arr. 01:30
dep. 01:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 02:20
dep. 02:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 02:45
dep. 02:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 03:00
dep. 03:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 03:30
dep. 03:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 06:30
dep. 06:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 07:00
dep. 07:00
590.1 km
arr. 09:00
dep. 09:00
670 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 10:00
dep. 10:00
729 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 10:15
dep. 10:15
795 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 10:30
dep. 10:30
805 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 10:45
dep. 10:45
807 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 12:00
dep. 12:00
822 km
Velestino, Highway parking
arr. 13:00
dep. 13:00
858 km
arr. 13:30
dep. 13:30
963 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 14:30
dep. 14:30
997 km
arr. 16:30
dep. 16:30
1119 km
Athens, Kondriktonos
arr. 17:30
1164 km
 
Departures on: tuesday, 18.12.2018.
17:00 12:30 (19:30)
Siamos Tours office
The timetable is valid until: 18.12.2019.
Days of service: Tuesday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
dep. 17:00
arr. 17:30
dep. 17:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
114 km
arr. 18:25
dep. 18:25
120 km
arr. 18:30
dep. 18:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
130 km
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
181 km
arr. 20:00
dep. 20:00
230 km
arr. 20:30
dep. 20:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
590.1 km
arr. 04:00
dep. 04:00
670 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 05:00
dep. 05:00
729 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 05:15
dep. 05:15
795 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 05:30
dep. 05:30
805 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 05:45
dep. 05:45
807 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 07:00
dep. 07:00
822 km
Velestino, Highway parking
arr. 08:00
dep. 08:00
858 km
arr. 08:30
dep. 08:30
963 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 09:30
dep. 09:30
997 km
arr. 11:30
dep. 11:30
1119 km
Athens, Kondriktonos
arr. 12:30
1164 km
 
Departures on: friday, 21.12.2018.
17:00 12:30 (19:30)
Siamos Tours office
The timetable is valid until: 11.01.2019.
Days of service: Friday.
Buy ticket 60,00 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
dep. 17:00
arr. 17:30
dep. 17:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
114 km
arr. 18:25
dep. 18:25
120 km
arr. 18:30
dep. 18:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
130 km
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
181 km
arr. 20:00
dep. 20:00
230 km
arr. 20:30
dep. 20:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
590.1 km
arr. 04:00
dep. 04:00
670 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 05:00
dep. 05:00
729 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 05:15
dep. 05:15
795 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 05:30
dep. 05:30
805 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 05:45
dep. 05:45
807 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 07:00
dep. 07:00
822 km
Velestino, Highway parking
arr. 08:00
dep. 08:00
858 km
arr. 08:30
dep. 08:30
963 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 09:30
dep. 09:30
997 km
arr. 11:30
dep. 11:30
1119 km
Athens, Kondriktonos
arr. 12:30
1164 km
 
Departures on: sunday, 23.12.2018.
16:00 11:30 (19:30)
Siamos Tours office
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Sunday.
Buy ticket 60,00 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
dep. 16:00
arr. 16:30
dep. 16:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 16:45
dep. 16:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 17:00
dep. 17:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 17:15
dep. 17:15
114 km
arr. 17:25
dep. 17:25
120 km
arr. 17:30
dep. 17:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 17:35
dep. 17:35
130 km
arr. 17:45
dep. 17:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 18:30
dep. 18:30
181 km
arr. 19:00
dep. 19:00
230 km
arr. 19:30
dep. 19:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 20:20
dep. 20:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 20:45
dep. 20:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 21:00
dep. 21:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 21:30
dep. 21:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 00:30
dep. 00:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 01:00
dep. 01:00
590.1 km
arr. 03:00
dep. 03:00
670 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 04:00
dep. 04:00
729 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 04:15
dep. 04:15
795 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 04:30
dep. 04:30
805 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 04:45
dep. 04:45
807 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 06:00
dep. 06:00
822 km
Velestino, Highway parking
arr. 07:00
dep. 07:00
858 km
arr. 07:30
dep. 07:30
963 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 08:30
dep. 08:30
997 km
arr. 10:30
dep. 10:30
1119 km
Athens, Kondriktonos
arr. 11:30
1164 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Athens su međusobno udaljena ~1164 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19h i 30min., a najduže 19h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 16:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Athens iznosi od 60,00 EUR do 60,00 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.