Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Arilje timetable

friday, 17.08.2018.
05:55 09:23 (03:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:55
dep. 06:55
0 km
arr. 07:05
dep. 07:05
0 km
Preljina
arr. 08:25
dep. 08:25
139 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:04
dep. 09:04
176 km
Pozega, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
183 km
Arilje, Center
arr. 09:23
197 km
07:00 10:55 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:05
dep. 08:05
61 km
arr. 08:15
dep. 08:15
71 km
Preljina
arr. 09:35
dep. 09:35
139 km
Cacak, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 10:20
dep. 10:20
176 km
Pozega, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
183 km
Arilje, Center
arr. 10:55
197 km
10:00 13:14 (03:14)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:13
dep. 10:13
8.5 km
Konjevici
arr. 12:06
dep. 12:06
134.3 km
Cacak, Bus station
arr. 12:16
dep. 12:16
139.1 km
Arilje, Center
arr. 13:14
188.1 km
14:00 17:55 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:00
dep. 15:00
61 km
arr. 15:10
dep. 15:10
71 km
Preljina
arr. 16:30
dep. 16:30
139 km
Cacak, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 17:25
dep. 17:25
176 km
Pozega, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
183 km
Arilje, Center
arr. 17:55
197 km
16:30 20:25 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:38
dep. 16:38
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
61 km
arr. 17:45
dep. 17:45
71 km
Preljina
arr. 19:05
dep. 19:05
139 km
Cacak, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 19:50
dep. 19:50
176 km
Pozega, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
183 km
Arilje, Center
arr. 20:25
197 km
18:00 21:18 (03:18)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:13
dep. 18:13
8.5 km
Ljig, Bus station
arr. 19:21
dep. 19:21
83 km
Preljina
arr. 20:03
dep. 20:03
132.1 km
Cacak, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
140.1 km
Arilje, Center
arr. 21:18
189.1 km
21:20 01:15 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:30
dep. 21:30
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 22:20
dep. 22:20
61 km
arr. 22:30
dep. 22:30
71 km
Preljina
arr. 00:00
dep. 00:00
139 km
Cacak, Bus station
arr. 00:10
dep. 00:10
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 00:35
dep. 00:35
176 km
Pozega, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
183 km
Arilje, Center
arr. 01:15
197 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Arilje su međusobno udaljena ~195 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 14min., a najduže 03h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.