Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Arandelovac timetable

thursday, 16.08.2018.
08:00 09:36 (01:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
54 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:04
dep. 09:04
57 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:11
dep. 09:11
63 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
70 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 09:27
dep. 09:27
72 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 09:32
dep. 09:32
75 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:36
78 km
09:15 10:37 (01:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:21
dep. 09:21
3.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
52 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 10:18
dep. 10:18
62.3 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
69.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 10:37
76.8 km
10:00 11:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 590,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
50 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:10
dep. 11:10
58 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:30
75 km
12:00 13:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 590,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
53 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:00
dep. 13:00
62 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:20
78 km
12:15 13:50 (01:35)
Novi Beograd - Studentski grad (Tosin bunar)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Buy ticket 540,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:30
dep. 13:30
61 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:50
78 km
13:15 14:42 (01:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:21
dep. 13:21
3.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
52 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 14:23
dep. 14:23
62.3 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
69.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 14:42
76.8 km
14:00 15:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 590,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
50 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:30
75 km
14:30 16:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Mladenovac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
54 km
Belosavci, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
70 km
Krcevac, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
74 km
Banja kod Arandelovca, Posta
arr. 15:53
dep. 15:53
80 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:00
84 km
15:30 17:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
54 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 16:35
dep. 16:35
63 km
Orasac kod Arandelovca
arr. 16:47
dep. 16:47
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:00
78 km
17:00 18:28 (01:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 590,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
53 km
Meduluzje, Karaula
arr. 17:54
dep. 17:54
56 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 18:02
dep. 18:02
62 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 18:08
dep. 18:08
66 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
70 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 18:17
dep. 18:17
73 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:28
78 km
17:15 18:50 (01:35)
Novi Beograd - Studentski grad (Tosin bunar)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 540,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:35
dep. 17:35
6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 18:30
dep. 18:30
61 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:50
78 km
18:00 19:36 (01:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
54 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:04
dep. 19:04
57 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 19:11
dep. 19:11
63 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
70 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 19:27
dep. 19:27
72 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 19:32
dep. 19:32
75 km
Arandelovac, Bus station
arr. 19:36
78 km
19:00 20:28 (01:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 590,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
53 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:54
dep. 19:54
56 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 20:02
dep. 20:02
62 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 20:08
dep. 20:08
66 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
70 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 20:17
dep. 20:17
73 km
Arandelovac, Bus station
arr. 20:28
78 km
20:00 21:19 (01:19)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
54 km
Meduluzje, Karaula
arr. 20:54
dep. 20:54
57 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 21:01
dep. 21:01
63 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
70 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 21:11
dep. 21:11
72 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 21:15
dep. 21:15
75 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:19
78 km
21:00 22:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 590,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:10
dep. 21:10
3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
50 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 22:10
dep. 22:10
58 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 22:30
75 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Arandelovac su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 19min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Arandelovac iznosi od 540,00 RSD do 590,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.