Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Arandelovac timetable

friday, 23.11.2018.
08:00 09:36 (01:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
54 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:04
dep. 09:04
57 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:11
dep. 09:11
63 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
70 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 09:27
dep. 09:27
72 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 09:32
dep. 09:32
75 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:36
78 km
09:15 10:37 (01:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:21
dep. 09:21
3.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
52 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 10:18
dep. 10:18
62.3 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
69.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 10:37
76.8 km
10:00 11:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
50 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:10
dep. 11:10
58 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:30
75 km
10:45 12:15 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
50 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:55
dep. 11:55
58 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:15
75 km
12:00 13:20 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
53 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:00
dep. 13:00
62 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:20
78 km
13:15 14:42 (01:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:21
dep. 13:21
3.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
52 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 14:23
dep. 14:23
62.3 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
69.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 14:42
76.8 km
14:00 15:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
50 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:30
75 km
14:30 16:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Mladenovac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
54 km
Belosavci, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
70 km
Krcevac, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
74 km
Banja kod Arandelovca, Posta
arr. 15:53
dep. 15:53
80 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:00
84 km
15:30 17:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
54 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 16:35
dep. 16:35
63 km
Orasac kod Arandelovca
arr. 16:47
dep. 16:47
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:00
78 km
16:30 17:50 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
53 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 17:30
dep. 17:30
62 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:50
78 km
17:00 18:28 (01:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
53 km
Meduluzje, Karaula
arr. 17:54
dep. 17:54
56 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 18:02
dep. 18:02
62 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 18:08
dep. 18:08
66 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
70 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 18:17
dep. 18:17
73 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:28
78 km
17:15 18:50 (01:35)
Novi Beograd - Studentski grad (Tosin bunar)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:35
dep. 17:35
6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 18:30
dep. 18:30
61 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:50
78 km
18:00 19:36 (01:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
54 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:04
dep. 19:04
57 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 19:11
dep. 19:11
63 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
70 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 19:27
dep. 19:27
72 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 19:32
dep. 19:32
75 km
Arandelovac, Bus station
arr. 19:36
78 km
18:55 20:48 (01:53)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:55
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:03
dep. 19:03
5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:08
dep. 19:08
8.9 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:12
dep. 19:12
11.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:47
dep. 19:47
46.9 km
Vreoci, Dom
arr. 19:58
dep. 19:58
52.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:59
dep. 19:59
52.9 km
Barosevac, Barosevac
arr. 20:11
dep. 20:11
61.4 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 20:26
dep. 20:26
70.3 km
Darosava
arr. 20:33
dep. 20:33
74.6 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
79.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 20:48
83.4 km
19:00 20:28 (01:28)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
53 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:54
dep. 19:54
56 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 20:02
dep. 20:02
62 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 20:08
dep. 20:08
66 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
70 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 20:17
dep. 20:17
73 km
Arandelovac, Bus station
arr. 20:28
78 km
19:40 21:10 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia), nedeljom školskog danima u Srbiji.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:40
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:48
dep. 19:48
5 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 21:07
dep. 21:07
77 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:10
78 km
20:00 21:19 (01:19)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
54 km
Meduluzje, Karaula
arr. 20:54
dep. 20:54
57 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 21:01
dep. 21:01
63 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
70 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 21:11
dep. 21:11
72 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 21:15
dep. 21:15
75 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:19
78 km
21:00 22:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:10
dep. 21:10
3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
50 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 22:10
dep. 22:10
58 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 22:30
75 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Arandelovac su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 19min., a najduže 01h i 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Arandelovac iznosi od 5,25 EUR do 5,25 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.