Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Arandelovac timetable

sunday, 19.01.2020.
08:00 09:36 (01:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
54 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:04
dep. 09:04
57 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 09:11
dep. 09:11
63 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
70 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 09:27
dep. 09:27
72 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 09:32
dep. 09:32
75 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:36
78 km
10:00 11:30 (01:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
50 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:10
dep. 11:10
58 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:30
75 km
12:00 13:20 (01:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
53 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:00
dep. 13:00
62 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:20
78 km
12:15 13:50 (01:35)
Novi Beograd - Studentski grad (Tosin bunar)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:30
dep. 13:30
61 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:50
78 km
13:15 14:42 (01:27)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:21
dep. 13:21
3.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
52 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 14:23
dep. 14:23
62.3 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
69.2 km
Arandelovac, Bus station
arr. 14:42
76.8 km
14:00 15:30 (01:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
50 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:30
75 km
15:30 17:00 (01:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 16:35
dep. 16:35
63 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:00
78 km
17:00 18:28 (01:28)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
53 km
Meduluzje, Karaula
arr. 17:54
dep. 17:54
56 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 18:02
dep. 18:02
62 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 18:08
dep. 18:08
66 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
70 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 18:17
dep. 18:17
73 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:28
78 km
17:15 18:50 (01:35)
Novi Beograd - Studentski grad (Tosin bunar)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:35
dep. 17:35
6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 18:30
dep. 18:30
61 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:50
78 km
18:00 19:36 (01:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
54 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:04
dep. 19:04
57 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 19:11
dep. 19:11
63 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
70 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 19:27
dep. 19:27
72 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 19:32
dep. 19:32
75 km
Arandelovac, Bus station
arr. 19:36
78 km
19:00 20:28 (01:28)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
53 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:54
dep. 19:54
56 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 20:02
dep. 20:02
62 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 20:08
dep. 20:08
66 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
70 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 20:17
dep. 20:17
73 km
Arandelovac, Bus station
arr. 20:28
78 km
19:40 21:10 (01:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:40
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:48
dep. 19:48
5 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 21:07
dep. 21:07
77 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:10
78 km
20:00 21:19 (01:19)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
54 km
Meduluzje, Karaula
arr. 20:54
dep. 20:54
57 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 21:01
dep. 21:01
63 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
70 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 21:11
dep. 21:11
72 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 21:15
dep. 21:15
75 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:19
78 km
21:00 22:30 (01:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:10
dep. 21:10
3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
50 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 22:10
dep. 22:10
58 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
70 km
Arandelovac, Bus station
arr. 22:30
75 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Arandelovac su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 19min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Arandelovac iznosi od 5,50 EUR do 5,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.