Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Beloljin - Nis timetable

monday, 06.07.2020.
05:20 06:25 (01:05)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Center
dep. 05:20
Kondzelj, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Bresnicic, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 05:29
dep. 05:29
7 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:37
dep. 05:37
16 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
17 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
18 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
23 km
Merosina, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
31 km
arr. 06:20
dep. 06:20
46 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
48 km
06:01 07:20 (01:19)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Center
dep. 06:01
Kondzelj, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:22
dep. 06:22
12 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:24
dep. 06:24
13 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:26
dep. 06:26
14 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:28
dep. 06:28
16.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:31
dep. 06:31
17.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:32
dep. 06:32
18 km
Nova Bozurna
arr. 06:36
dep. 06:36
22 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Merosina, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
31 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 06:52
dep. 06:52
34 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:56
dep. 06:56
36 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
38 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:08
dep. 07:08
42 km
arr. 07:10
dep. 07:10
44 km
arr. 07:16
dep. 07:16
46 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
48 km
06:24 07:40 (01:16)
Plava PumpaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Plava Pumpa
dep. 06:24
Beloljin, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
0.9 km
Kondzelj, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
3.4 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
7.8 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:38
dep. 06:38
10.2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:42
dep. 06:42
13.8 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:44
dep. 06:44
14.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:46
dep. 06:46
16.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
17.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:54
dep. 06:54
18.9 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:57
dep. 06:57
20.7 km
Nova Bozurna
arr. 07:00
dep. 07:00
22.2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
24.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
24.6 km
Merosina, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
31.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:15
dep. 07:15
34.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:16
dep. 07:16
35 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:17
dep. 07:17
36 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
36.9 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:21
dep. 07:21
37.8 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:23
dep. 07:23
38.4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:26
dep. 07:26
40.6 km
arr. 07:28
dep. 07:28
41.9 km
arr. 07:31
dep. 07:31
43.9 km
arr. 07:34
dep. 07:34
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
47.5 km
06:45 07:55 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Center
dep. 06:45
Kondzelj, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:02
dep. 07:02
16 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
17 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Merosina, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
arr. 07:50
dep. 07:50
46 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
48 km
07:28 08:40 (01:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Center
dep. 07:28
Kondzelj, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
2.5 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
4.1 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
6.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
9.3 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
12.9 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
13.4 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
15.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
16.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
18 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
19.8 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
21.3 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
23.2 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
23.7 km
Merosina, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
30.9 km
arr. 08:28
dep. 08:28
41 km
arr. 08:31
dep. 08:31
43 km
arr. 08:34
dep. 08:34
44.7 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
46.6 km
09:20 10:30 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Center
dep. 09:20
Kondzelj, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
2 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
7 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
16 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
17 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
18 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
23 km
Merosina, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
31 km
arr. 10:25
dep. 10:25
46 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
48 km
09:25 10:45 (01:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Center
dep. 09:25
Kondzelj, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
2 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
7 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
16 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
17 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
18 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
22 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
25 km
Merosina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
arr. 10:40
dep. 10:40
46 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
48 km
09:30 10:50 (01:20)
Krivo BrdoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Krivo Brdo
dep. 09:30
Beloljin, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
6 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
9 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
13 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
23 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
24 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:10
dep. 10:10
29 km
Merosina, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
37 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
40 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
44 km
arr. 10:45
dep. 10:45
52 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
54 km
13:20 14:40 (01:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Center
dep. 13:20
Kondzelj, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
2 km
Bresnicic, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:42
dep. 13:42
16 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:55
17 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Nova Bozurna
arr. 14:02
dep. 14:02
22 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
25 km
Merosina, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
arr. 14:35
dep. 14:35
46 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
48 km
13:52 15:10 (01:18)
Plava PumpaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Plava Pumpa
dep. 13:52
Beloljin, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
0.9 km
Kondzelj, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
3.4 km
Bresnicic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
7.8 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:07
dep. 14:07
10.2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:12
dep. 14:12
13.8 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
14.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:16
dep. 14:16
16.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
17.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:24
dep. 14:24
18.9 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:27
dep. 14:27
20.7 km
Nova Bozurna
arr. 14:30
dep. 14:30
22.2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
24.1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
24.6 km
Merosina, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
31.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:45
dep. 14:45
34.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:46
dep. 14:46
35 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:48
dep. 14:48
36 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
36.9 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:52
dep. 14:52
37.8 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 14:53
dep. 14:53
38.4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:56
dep. 14:56
40.6 km
arr. 14:58
dep. 14:58
41.9 km
arr. 15:01
dep. 15:01
43.9 km
arr. 15:04
dep. 15:04
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
47.5 km
14:50 15:55 (01:05)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Center
dep. 14:50
Kondzelj, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
2 km
Bresnicic, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:07
dep. 15:07
16 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
17 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
18 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Merosina, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
31 km
arr. 15:50
dep. 15:50
46 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
48 km
15:10 16:35 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Center
dep. 15:10
Kondzelj, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
2 km
Bresnicic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:32
dep. 15:32
16 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
17 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
18.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
dep. 15:52
20.1 km
Nova Bozurna
arr. 15:55
dep. 15:55
21.6 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
23.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Merosina, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
31.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:10
dep. 16:10
33.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:11
dep. 16:11
34.4 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:12
dep. 16:12
35.4 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:14
dep. 16:14
36.3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
37.2 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:18
dep. 16:18
37.8 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:21
dep. 16:21
40 km
arr. 16:23
dep. 16:23
41.3 km
arr. 16:26
dep. 16:26
43.3 km
arr. 16:29
dep. 16:29
45 km
Nis, Bus station
arr. 16:35
46.9 km
18:03 19:15 (01:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beloljin, Center
dep. 18:03
Kondzelj, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Bresnicic, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:19
dep. 18:19
13 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:22
dep. 18:22
16 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
17 km
Prokuplje, Jadran
arr. 18:33
dep. 18:33
18 km
Nova Bozurna
arr. 18:37
dep. 18:37
22 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
25 km
Merosina, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
31 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:54
dep. 18:54
33 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:55
dep. 18:55
34 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
38 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 19:06
dep. 19:06
42 km
arr. 19:08
dep. 19:08
44 km
arr. 19:11
dep. 19:11
46 km
Nis, Bus station
arr. 19:15
48 km

Naselja Beloljin i Nis su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beloljin je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 18:03 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.