Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belo Blato - Zrenjanin timetable

thursday, 27.02.2020.
07:00 07:28 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belo Blato, 2
dep. 07:00
Belo Blato, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Lukino Selo
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Ecka
arr. 07:17
dep. 07:17
11 km
Ecka, Kastel
arr. 07:18
dep. 07:18
11.5 km
Ecka, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
12 km
Zrenjanin, Farma
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 07:25
dep. 07:25
17 km
Zrenjanin, BEK
arr. 07:27
dep. 07:27
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:28
19 km
12:15 12:43 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belo Blato, 2
dep. 12:15
Belo Blato, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Lukino Selo
arr. 12:26
dep. 12:26
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
9 km
Ecka
arr. 12:32
dep. 12:32
11 km
Ecka, Kastel
arr. 12:33
dep. 12:33
11.5 km
Ecka, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
12 km
Zrenjanin, Farma
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
Zrenjanin, BEK
arr. 12:42
dep. 12:42
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:43
19 km
14:45 15:13 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belo Blato, 2
dep. 14:45
Belo Blato, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 14:51
dep. 14:51
5 km
Lukino Selo
arr. 14:56
dep. 14:56
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
9 km
Ecka
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Ecka, Kastel
arr. 15:03
dep. 15:03
11.5 km
Ecka, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
12 km
Zrenjanin, Farma
arr. 15:06
dep. 15:06
13 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Zrenjanin, BEK
arr. 15:12
dep. 15:12
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:13
19 km
Belo Blato - Zrenjanin timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:00 07:28 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belo Blato, 2
dep. 07:00
Belo Blato, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Lukino Selo
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Ecka
arr. 07:17
dep. 07:17
11 km
Ecka, Kastel
arr. 07:18
dep. 07:18
11.5 km
Ecka, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
12 km
Zrenjanin, Farma
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 07:25
dep. 07:25
17 km
Zrenjanin, BEK
arr. 07:27
dep. 07:27
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:28
19 km
12:15 12:43 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belo Blato, 2
dep. 12:15
Belo Blato, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Lukino Selo
arr. 12:26
dep. 12:26
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
9 km
Ecka
arr. 12:32
dep. 12:32
11 km
Ecka, Kastel
arr. 12:33
dep. 12:33
11.5 km
Ecka, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
12 km
Zrenjanin, Farma
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
Zrenjanin, BEK
arr. 12:42
dep. 12:42
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:43
19 km
14:45 15:13 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belo Blato, 2
dep. 14:45
Belo Blato, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 14:51
dep. 14:51
5 km
Lukino Selo
arr. 14:56
dep. 14:56
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
9 km
Ecka
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Ecka, Kastel
arr. 15:03
dep. 15:03
11.5 km
Ecka, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
12 km
Zrenjanin, Farma
arr. 15:06
dep. 15:06
13 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Zrenjanin, BEK
arr. 15:12
dep. 15:12
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:13
19 km
Belo Blato - Zrenjanin timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
07:00 07:28 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belo Blato, 2
dep. 07:00
Belo Blato, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Lukino Selo
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Ecka
arr. 07:17
dep. 07:17
11 km
Ecka, Kastel
arr. 07:18
dep. 07:18
11.5 km
Ecka, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
12 km
Zrenjanin, Farma
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 07:25
dep. 07:25
17 km
Zrenjanin, BEK
arr. 07:27
dep. 07:27
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:28
19 km
12:15 12:43 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belo Blato, 2
dep. 12:15
Belo Blato, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Lukino Selo
arr. 12:26
dep. 12:26
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
9 km
Ecka
arr. 12:32
dep. 12:32
11 km
Ecka, Kastel
arr. 12:33
dep. 12:33
11.5 km
Ecka, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
12 km
Zrenjanin, Farma
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
Zrenjanin, BEK
arr. 12:42
dep. 12:42
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:43
19 km
14:45 15:13 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belo Blato, 2
dep. 14:45
Belo Blato, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 14:51
dep. 14:51
5 km
Lukino Selo
arr. 14:56
dep. 14:56
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
9 km
Ecka
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Ecka, Kastel
arr. 15:03
dep. 15:03
11.5 km
Ecka, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
12 km
Zrenjanin, Farma
arr. 15:06
dep. 15:06
13 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Zrenjanin, BEK
arr. 15:12
dep. 15:12
18 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:13
19 km

Naselja Belo Blato i Zrenjanin su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belo Blato je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.